Blitz konkursas: kuris kietesnis?

Viskas apie motociklų sportą
Post Reply

Kuris kietesnis?

AP racing PRF660
5
45%
Mintex Racing (vienas litras)
2
18%
Valvoline DOT 5.1
1
9%
ABskirtai cia kietu nera!
3
27%
 
Total votes: 11

User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Blitz konkursas: kuris kietesnis?

Post by didzhej »

Acakyma pateiksiu bent po 5 bandymu aCpet.
Galiu ir priza isteigt.

Image

p.s. kietumas matuojamas parametrais! - sporte tas yra pakankamai svarbu!

didzhej
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

braking fluid Neva :kneel:
less teeth, more tits.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ble, ne už tą prabalsavau :) namie pabalsuosiu dar kartą :)
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

o jei visus sumaišius kas gautusi?\
Gal taptu nerealus stabdžiu skystis su visomis puikiausiomis savybemis?
O gal taptų gavno sabačeje, ir tektų atiduoti emp ant perdirbimo?\
:chain:
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

zilui: pas kozna parasyta, ka maisyt su niekuom negalima. o ant vieno parasyta, ka reikia keisti kas kiekvienas gonkes, ypatingai, jei jos buvo slapioje trasoje...

Taigi.

didzhej
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

uz litra (jei ne litras, ta dj teks kartot apklausa) :D
race your life
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

[quote="didzhej" o ant vieno parasyta, ka reikia keisti kas kiekvienas gonkes, ypatingai, jei jos buvo slapioje trasoje...

Taigi.[/quote]
Čiuju jau marketingu kvepia, kaip daugiau gali parduoti, ogi keisk kas kiekvienas gonkes. Tai tas daiktas arba labai labai geras, arba ...... šūdas visiškas.
Nu, bet, didzhej, po gonkiu kad būtų pakeista.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Kadangi matau, kad jau prabalsuota pakankamai daug, galiu pasidalinti informacija (auksciausia virimo temp):

AP Racing 660 DOT4.0 - 320C
Mintex Racing (neaisku kox dot) - 312C/594F
Valvoline DOT5.1 - 270C

Mano pasirinkimas irgi AP Racing (kazkada kaip rinkausi geriausia).

Del keitimo kas lentynes, tai cia kaip ir normalu. Kaladeles juk irgi keiciame, nevaziuojame gonkes su jau vaziuotomis... padangos, irgi...

NU, jei turi laiko, kodel nepakeist. Juk sanaudose tai tik 'lasiukas juroje'.
Geriausio AP Racing banke 0,5ltr - 25EUR
Tuo tarpu Valvoline - 18Lt :P

didzhej
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

ee, bet uztat myntexas duoda dyno kreives :D
race your life
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

mintex gerai tuom, kad jo litras! :)
nu per dvi bankes.. visi 2.

bet ap irgi uztaupiau.
tai kaip ir butu =

bet! skaiciukai tada lemia.
o jie kalba uz save patys.

skaitau pool'as baiGtas.
aciu

p.s. kam reikes i rimta aparata, galiu pasidalint kokiu nors ;)

didzhej
Post Reply