Shtrych wrote:
Ar lietaus atveju bus galima C klasei važiuoti su lietaus padangomis?
pagal ju nuosavas taisykles su lietaus padangomis C klaseje vaziuoti negalima.Bet jeigu vaziuosi,tai gausi tik NMSF iskaita o latviai tavo rezultatus anuliuos bendroje iskaitoje.
Shtrych wrote:
Ar lietaus atveju bus galima C klasei vaþiuoti su lietaus padangomis?
pagal ju nuosavas taisykles su lietaus padangomis C klaseje vaziuoti negalima.Bet jeigu vaziuosi,tai gausi tik NMSF iskaita o latviai tavo rezultatus anuliuos bendroje iskaitoje.
Nauris taip ir padarë, tai þàsinai latviai pribûrë, kad jis ten rovësi pro komisarø gyvà uþtvarà ir tapo nepageidaujamas Latvijos teritorijoje.
gomzui pliusus uz pasaulio supratima.
sakiau eik pas unitazininkus, ten v2 yr wiskas.
p.s. da nors dukaki turetum, tai didzejus prasytu pavezt adaba?
dj? :D
sai wrote:
p.p.s. dan,primink, ar cia tavo pirmas motas?
ne, jau nebepirmas, obettaciau pirmas irgi buvo 2cilindrų ir užvadinimas-Jawa, po to sekė japonai kaip taisyklė su 4cil, o dabar va vėl prie 2 grįžau (gal nostalgija )