VI etapas - Bikernieks

Viskas apie motociklų sportą
User avatar
Shtrych
50cc tarp koju
Posts: 141
Joined: 03 Jun 2008, 08:10
Location: Klaipėda

VI etapas - Bikernieks

Post by Shtrych »

Sveiki,
artėja sekantis etapas Rygoje. Kadangi latviai yra su saviais "pričiūdais" norėtūsi išsiaiškinti vieną detalę.

Ar lietaus atveju bus galima C klasei važiuoti su lietaus padangomis?

Kas planuoja dalyvauti?
Svarbu ne greitis, bet musių kiekis...
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Re: VI etapas - Bikernieks

Post by motobiker »

Shtrych wrote: Ar lietaus atveju bus galima C klasei važiuoti su lietaus padangomis?
pagal ju nuosavas taisykles su lietaus padangomis C klaseje vaziuoti negalima.Bet jeigu vaziuosi,tai gausi tik NMSF iskaita o latviai tavo rezultatus anuliuos bendroje iskaitoje.
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: VI etapas - Bikernieks

Post by Vito »

motobiker wrote:
Shtrych wrote: Ar lietaus atveju bus galima C klasei vaþiuoti su lietaus padangomis?
pagal ju nuosavas taisykles su lietaus padangomis C klaseje vaziuoti negalima.Bet jeigu vaziuosi,tai gausi tik NMSF iskaita o latviai tavo rezultatus anuliuos bendroje iskaitoje.
Nauris taip ir padarë, tai þàsinai latviai pribûrë, kad jis ten rovësi pro komisarø gyvà uþtvarà ir tapo nepageidaujamas Latvijos teritorijoje.
User avatar
danas
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 01 Jul 2008, 13:17

Post by danas »

User avatar
gonsaless
Posts: 26
Joined: 03 Aug 2008, 22:44
Location: Kelme

Post by gonsaless »

as turbut vaziuosu
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

gonsaless wrote:as turbut vaziuosu
pradziai i naujoku kampeli nuvaziuok, kol minusai nepasipyle :D
race your life
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »


sportine apryle? mars pas unitazininkus :D zinom kaip buvo, primint nebutina :D
race your life
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Panaðu, kad visai ir að norëtau nulëkt.
User avatar
danas
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 01 Jul 2008, 13:17

Post by danas »

sai wrote: sportine apryle? mars pas unitazininkus :D zinom kaip buvo, primint nebutina :D
wacap, kas pasakys kad apryle nesporinė, bent jau man tokiam sportynykui tai per akis. O kad pas ją V2, tai čia tik privalumas :joja:
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

nuo kada cia v2 yra privalumas?

jei yra 2, tai nebent tokie privalumai.

Image
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

gomzui pliusus uz pasaulio supratima.
sakiau eik pas unitazininkus, ten v2 yr wiskas.
p.s. da nors dukaki turetum, tai didzejus prasytu pavezt :D adaba?
dj? :D:D

p.p.s. dan,primink, ar cia tavo pirmas motas?
race your life
User avatar
danas
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 01 Jul 2008, 13:17

Post by danas »

sai wrote: p.p.s. dan,primink, ar cia tavo pirmas motas?
ne, jau nebepirmas, obettaciau pirmas irgi buvo 2cilindrų ir užvadinimas-Jawa, po to sekė japonai kaip taisyklė su 4cil, o dabar va vėl prie 2 grįžau (gal nostalgija :-k )
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

kadangi danas primine, kad reketas ir "slapios" padangos latvijoj netoleruojamas, tai varom i poznane, ane? :D


p.s. eziuk, va isviliot reik visus gonscikus is LT ir vel galimes ramiai alali ragaut :D
race your life
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

sai wrote: dj? :D:D
Zinok jau beveik esu subrendes lytiskai tai atlikti.
Viena smulkme... bet ja irgi pasalinsiu kazkaip nuejes i regitra.

didzhej
Post Reply