multidisciplininis motosportas

Viskas apie motociklų sportą
Post Reply
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

multidisciplininis motosportas

Post by mindaugasa vol.2 »

laba diena,
parasysiu kanka, kad supermoto nera vienintelis multidisciplininis motosportas.
dar labiau toks yra belguose kasmet vykstantis ishtvermes ralis, ar kaip ji pavadinti, dark dog.
http://eng.belgiandarkdogtour.com/
chebra lekia 4 dienas po 14val. ieina: etapai artimi klasikiniam raliui, bet gal greiciau-geriau; paskum greicio ruozai, paskum spec ruozai-gonkes uzdarose trasose, paskum naktiniai etapai, paskum dar gal kokie navigavimosi etapai, pasku berods dragas ir t.t.
lekia bilenkokiais motais. nuo supermotardo iki brytvu ir net sidecar'u
dalyvavo kazkurio uk magazino komanda, tai raso, kad "hte most crazy race in europe" ir kad net gal TT ruko.

ka jus i tai?
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

belgai yra belgai
Image
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

paantrinsiu juzei...
Peace ДА!
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

gonkes peraugo belgus. dalyvauja ir nebelgai, yra gamyklu remiamu komandu, etapai vyksta kitose salyse.
gal motofrakcija komandiruos komanda?
skaitau daugiau sansu, negu motogp :albino:
cross cojones PC
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Tai, mindaugai, kada i starta?


Pavasaris ne uz kalnu.
Image
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

manyciau kad tokios gonkes turi but gana idomios, tik reiketu idomiau panagrineti taisykles kaip taskai skaiciuojami ir t.t. kad butu aisku pvz ar pakanka labai gerai pralegt asfaltu kad laimeti ar reikia visur mazdaug lyderiauti. Nes jei motai ivairus tai idomu kaip pvz su britvom varo laukais :D ir kas is to gaunas.

Tokiu budu belgai bando issiaiskinti tarpusavyje kas geriausias vietoj to kad 12.00 i stadiona :D
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

stormsa reikia komandiruoti. as remsiu moraliskai ir galiu biski mechanikauti ir kitaip paremti. galu gale duosiu savo karve ir tomtoma, jei ka.
na gerai, nuveziu, ma ji shunes..
cross cojones PC
User avatar
gintaras13
Ganerio lankytojas
Posts: 700
Joined: 01 Jul 2008, 15:38
Location: Vilnius

Post by gintaras13 »

tai gi w919 perspektyvus dalyvis, be to jau ir hardus isbandes ir nieko nei rankos nei kojos neskauda .....

Skaitau reiktu surengti mini MF cempa ir tadu laimetojas i Belgija :D

Dalyviai - Storms, MIndaugasa2, W919, Username, dar pasiulymu ???
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

:helmet:
laukais matalinsim?
+2/-14
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

butu metu renginys. skaitau ten reikia moketi greitai lekti nakti nepazystamais keliais per karves shudus. kas to lietuvoj ner bandes?
cross cojones PC
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

pirmam kartui uztektu nuvaziuoti ir gyvai pastebet, kaip i kas.

didzhej
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

mindaugasa vol.2 wrote:butu metu renginys. skaitau ten reikia moketi greitai lekti nakti nepazystamais keliais per karves shudus. kas to lietuvoj ner bandes?
yzi. jawa ubage, be shviesu.. litras samagono.. mishkais... pilnatis...
Peace ДА!
Post Reply