Bikernieki
Bikernieki
Sveiki gyvi,
taigi, liepos 30-31 dienomis Bikernieku trasoje Rygoje vyks Latvijos cempionato etapas. Coffee Racers team'as ruosiasi pasidaryti sau treniruote ir vykti i lenktynes.
grafikas butu toks:
liepos 30 diena (penktadienis) vakarine 2 valandu treniruote.
liepos 31 diena (sestadienis) treniruote, kvalifikacija, lenktynes.
treniruociu kaina - 10 latu uz valanda.
viso sestadienio kaina apie 30 latu.
Tad siulome Jums prisijungti prie musu ir pasidaryti sau neeiline isvyka su treniruotemis tikrai nuostabioje Bikernieku trasoje, kurioje aksfalto kokIbe tikrai lenkia Naujosios zelandijos trasa, o smagumas prilygsta Aukstadvario treniruotems!
CR Team
taigi, liepos 30-31 dienomis Bikernieku trasoje Rygoje vyks Latvijos cempionato etapas. Coffee Racers team'as ruosiasi pasidaryti sau treniruote ir vykti i lenktynes.
grafikas butu toks:
liepos 30 diena (penktadienis) vakarine 2 valandu treniruote.
liepos 31 diena (sestadienis) treniruote, kvalifikacija, lenktynes.
treniruociu kaina - 10 latu uz valanda.
viso sestadienio kaina apie 30 latu.
Tad siulome Jums prisijungti prie musu ir pasidaryti sau neeiline isvyka su treniruotemis tikrai nuostabioje Bikernieku trasoje, kurioje aksfalto kokIbe tikrai lenkia Naujosios zelandijos trasa, o smagumas prilygsta Aukstadvario treniruotems!
CR Team
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Re: Bikernieki
Labadien.
Su sąlyga, kad į kvietimą smaugt Bikerniekuose atsiliepė Nitrūxa ir Stormsas, likusiai pusei nesmaugusiųjų motofrakcijos narių priduodu ataskaita - reviewsą.
Ankstyvą penktadienio popietę tradicinėje susitikimų vietoje (EMSI degalinėje) susitiko intero, Nitruxos ir Stormso ekipažai. Laukėm Atmaskio ir Jaros, bet anie nesirodė ir netgi liepė išvažiuoti be jų - techninės problemos su autobusu. Nu va, Jarka sudrožė DJ autobusą, dar pagalvojau tąkart. Važiavom lėtai, taupydami degalus ir didžiai apsidžiaugėm kai BMW rejsing tym autobusas mus pasivijo jau Latvijos teritorijoje. Toliau jau skubėjom, labai netgi.
Atvykom į trasą, išsikrovėm ir visa tai - pačiu laiku. Gerai, kad nestrigome Rygos kamščiuose. Maždaug nuo čia prasided komiksai.
Totaliai streetlegalas ruošiamas smaugimui. Ir į darbą ir į sodą... nu labai universalus panasonicas.

Stormsas aunasi rejsingines nedegias FIM approved kojines su homologacija: naujausias 2010m modelis, guminėmis juostelėmis tvirtinasi prie korseto su integruota stuburo apsauga
.
Beje, savo viliuke radau visai tokia pat Bikeshop maikute, kaip kad nuotraukoje. Grąžinu už pusę motovalandos ant bergo!

Prieš smaugimą Nitrūxa kiša guminius meškiukus į ausį. Mes čia po to su vyrais peršnekėjom šia tema - nu mažų mažiausiai tai galima pavadinti keistu įpročiu
.

Stormso karvė jau ne karvė - CR approved, nes cituojant Jaros žodžius, valdosi kaip 600cc, o ein kaip litras! Jėga, nu!

Kiek daug emocijų sutelpa į vienintelį kadrą. Fantastiška.

Nitrūxa rodo kur brūkštelėjo su slaideriu...

... o tada Jara parodo savąjį. Jį jis šlifuoja iš abiejų pusių! Šlifuoja kaip tik nori!

Tada dar lyg tarp kitko pora valandų smaugtelėjom...

... ir...

Buvo konstatuoti trys esminiai faktai:
- Honda daro gerus motociklus.
- Kawasaki turi gerą variklį (valina), bet kaip visas komplektas kažkaip neveikia, kažko trūksta.
- Mano suskis neturi stabdžių. Tiesiogine to žodžio prasme. Nu dingo stabdžiai, ate.
Šulija prognozavo kitądien škvalą, tad nusprendėm nesukti galvos techninėmis problemomis ir nuėjom kepti grill dešrelių bei olaus su sidru, kuriuos mums maloningai parūpino Jaros drakonas ir Nitrūxa (už ka nusipelno padėkos).
Po alaus Stormsas pasišovė padėti jarai pragręžti rozetės kištuką. Alaus buvo jau nemažai - pragrežė Stormso piršto nagą. Binto radom vaistinėlėj, pleiustro ėjom skolintis į estų palapinę. Visiem buvo linksma, nes Atmaskis pareiškė norintis čioperio.
Nelygioj kovoj su dideliu kiekiu sidro teko pralaimėti ir man - snūstelėjau tiesiog kėdėj. Tuo tarpu Nitrūxa Stormsui matyt pasiūlė kažką intymaus, ko pasekoje Stormsas nė kojos neįkėlė į mūsų palapinę ir nakvojo lauke. Naktis buvo beveik be lietaus...
Jara daro rytinę mankštelę.

Draugiškai valėmės dantis.

Prasitrefkinom, prasikvalinom, stojom ant apšilimo. Man pasisekė, pastatė į pirmą eilę.

Gerai sustartavau, net ant vienkės iškėliau
.

O čia jau gonkių startas, eilinįkart pramiegojau. Teko griebtis slapto ginklo - akinau iš galo ortakyje integruotais zenonais.

Atmaskis lenktynių įkarštyje.

Jara seka dar šilta Atmaskio trajektorija.

Smaugiu ir keikiuosi, kad starte praradau dvi pozicijas. Aišku, per dešimt ratų galima tai ištaisyti, bet teks smaugt atsakančiai. Tai ir smaugiu kiek ein, beveik visąlaik "ant gazo". Gerai save išgąsdinu, kai matalinant penktu bėgiu (dušimtaikažkas) posūkye lengvai nuein galas. Kakteliu ir toj vietoj taip daugiau nebesmaugiu, bet smaugiu kitose, nes reikia juk vytis. Atkovoju vieną poziciją, Matau, kad pirmojo jau nepavysiu, bet antra vieta taip smaugiant jau beveik ranka pasiekiama. Ir čia prieš nosį sumojuoja raudonos vėliavos, prilekiu staigų 90 laipsnių posūkį, o ten strategines pozicijas užėmęs iš apkasų keliasi Nitrūxa. Motas atrodo baisokai, bet Nitrūxa pats vaikšto. Aišku, gontkės jam jau baigėsi, bet panašu, kad sveikas ir gyvens. Aha, gontkės iš tiesų stabdomos, o parvežtas Nitrūxa dar skaldo bajerius ir šiaip atrodo kietai, kaip koks filmo herojus. Ką tik smaugė lenktynėse, griuvo, o dabar lyg niekur nieko atsipūtės valosi akinius. Geležiniai nervai.

Aha, tai ką, gontkės atsinaujino. Sustartavau pusė velnio - buvau trečias (antras savo klasėj). Užmačiau, kad pirmasis C klasėj įtartinai anksti šovė į priekį. Įtariau falšstartą (20s bauda), todėl net jam smaugiant 2s per ratą greičiau turėčiau vilties, juk viso 10 ratų! Iš kažkur atsirado R6 ir aplenkė. Raketa - ne motociklas. Smaugiant lygiagrečiai kai pas mane tik tik pradėjo valint iš posūkio ans iš gazo užkilo ant vienkės ir nuėjo į priekį (turiu video!). Posūkiuose pavijau, supratau, kad jį gelbėja tik tiesiosios. Kaip tyčia vėl tiesioji - R6 nuėjo kaip geras litras. Paruošiau aplenkimą tame pačiame posūkyje, kuriame praradau pozicijas. Kaip tik tame posūkyje griuvo pirmas (B klasės) važiuotojas, R6 suveikė SIP'as - užsižiūrėjo. Kai atsipeikėjo aš jau buvau susilygines su juo. Suveikė netikėtumo faktorius, R6 bandydamas išvengt įsivaizduojamo susidūrimo (kurio nebūtų buvę) išlėkė ant žoles. Tapo aišku, kad šitais dviem rūpintis jau nereikės. Priekyje važiavo vienintelis priešininkas - baklažaninė kawa, kuri galimai padarė falšstartą. O važiavo ji tikrai geriau už mane, nes sulig kiekvienu ratu vis tolo, kol galiausiai netikėtai apskritai prapuolė iš akiračio.
Jara taip pat kovojo.

Adomas pirmauja, horizonte išlenda Jaros galva...


Vienišas interas, daugiau niekas su juo nenori lenktyniauti.

Istorija kartojas - Atmaskis vėl praleido Jarą
.

Susitaikiau su 2 pozicija. Toliau buvo gan nuobodu - nieko neprisivijau, manęs taip pat niekas neprisivijo, taip ir finišavau. Baklažaninė kawa pasivijo iš galo, tuo labai nustebindama. Ratas po finišo:



Paaiškėjo, kad baklažaninė kawa buvo užsukusi į boksus, tokiu būdu mane išstumdama į pirmą vietą. Ką čia bepridursi, nusišypsojo laimė ir tiek. Bet smagu vėl būti pirmam
.
Grįžom į boxus. Suskis valino (jei tik senukai suskiai gali apskritai valinti), bet su esamu mapu kažkaip visiškai nebeliko stabdžių
.

Dar smaugėm kartingais, bet apie tai gal kitąkart, nes ir taip ilgas komiksas gavosi.

Su sąlyga, kad į kvietimą smaugt Bikerniekuose atsiliepė Nitrūxa ir Stormsas, likusiai pusei nesmaugusiųjų motofrakcijos narių priduodu ataskaita - reviewsą.
Ankstyvą penktadienio popietę tradicinėje susitikimų vietoje (EMSI degalinėje) susitiko intero, Nitruxos ir Stormso ekipažai. Laukėm Atmaskio ir Jaros, bet anie nesirodė ir netgi liepė išvažiuoti be jų - techninės problemos su autobusu. Nu va, Jarka sudrožė DJ autobusą, dar pagalvojau tąkart. Važiavom lėtai, taupydami degalus ir didžiai apsidžiaugėm kai BMW rejsing tym autobusas mus pasivijo jau Latvijos teritorijoje. Toliau jau skubėjom, labai netgi.
Atvykom į trasą, išsikrovėm ir visa tai - pačiu laiku. Gerai, kad nestrigome Rygos kamščiuose. Maždaug nuo čia prasided komiksai.
Totaliai streetlegalas ruošiamas smaugimui. Ir į darbą ir į sodą... nu labai universalus panasonicas.

Stormsas aunasi rejsingines nedegias FIM approved kojines su homologacija: naujausias 2010m modelis, guminėmis juostelėmis tvirtinasi prie korseto su integruota stuburo apsauga
Beje, savo viliuke radau visai tokia pat Bikeshop maikute, kaip kad nuotraukoje. Grąžinu už pusę motovalandos ant bergo!

Prieš smaugimą Nitrūxa kiša guminius meškiukus į ausį. Mes čia po to su vyrais peršnekėjom šia tema - nu mažų mažiausiai tai galima pavadinti keistu įpročiu

Stormso karvė jau ne karvė - CR approved, nes cituojant Jaros žodžius, valdosi kaip 600cc, o ein kaip litras! Jėga, nu!

Kiek daug emocijų sutelpa į vienintelį kadrą. Fantastiška.

Nitrūxa rodo kur brūkštelėjo su slaideriu...

... o tada Jara parodo savąjį. Jį jis šlifuoja iš abiejų pusių! Šlifuoja kaip tik nori!

Tada dar lyg tarp kitko pora valandų smaugtelėjom...

... ir...

Buvo konstatuoti trys esminiai faktai:
- Honda daro gerus motociklus.
- Kawasaki turi gerą variklį (valina), bet kaip visas komplektas kažkaip neveikia, kažko trūksta.
- Mano suskis neturi stabdžių. Tiesiogine to žodžio prasme. Nu dingo stabdžiai, ate.
Šulija prognozavo kitądien škvalą, tad nusprendėm nesukti galvos techninėmis problemomis ir nuėjom kepti grill dešrelių bei olaus su sidru, kuriuos mums maloningai parūpino Jaros drakonas ir Nitrūxa (už ka nusipelno padėkos).
Po alaus Stormsas pasišovė padėti jarai pragręžti rozetės kištuką. Alaus buvo jau nemažai - pragrežė Stormso piršto nagą. Binto radom vaistinėlėj, pleiustro ėjom skolintis į estų palapinę. Visiem buvo linksma, nes Atmaskis pareiškė norintis čioperio.
Nelygioj kovoj su dideliu kiekiu sidro teko pralaimėti ir man - snūstelėjau tiesiog kėdėj. Tuo tarpu Nitrūxa Stormsui matyt pasiūlė kažką intymaus, ko pasekoje Stormsas nė kojos neįkėlė į mūsų palapinę ir nakvojo lauke. Naktis buvo beveik be lietaus...
Jara daro rytinę mankštelę.

Draugiškai valėmės dantis.

Prasitrefkinom, prasikvalinom, stojom ant apšilimo. Man pasisekė, pastatė į pirmą eilę.

Gerai sustartavau, net ant vienkės iškėliau

O čia jau gonkių startas, eilinįkart pramiegojau. Teko griebtis slapto ginklo - akinau iš galo ortakyje integruotais zenonais.

Atmaskis lenktynių įkarštyje.

Jara seka dar šilta Atmaskio trajektorija.

Smaugiu ir keikiuosi, kad starte praradau dvi pozicijas. Aišku, per dešimt ratų galima tai ištaisyti, bet teks smaugt atsakančiai. Tai ir smaugiu kiek ein, beveik visąlaik "ant gazo". Gerai save išgąsdinu, kai matalinant penktu bėgiu (dušimtaikažkas) posūkye lengvai nuein galas. Kakteliu ir toj vietoj taip daugiau nebesmaugiu, bet smaugiu kitose, nes reikia juk vytis. Atkovoju vieną poziciją, Matau, kad pirmojo jau nepavysiu, bet antra vieta taip smaugiant jau beveik ranka pasiekiama. Ir čia prieš nosį sumojuoja raudonos vėliavos, prilekiu staigų 90 laipsnių posūkį, o ten strategines pozicijas užėmęs iš apkasų keliasi Nitrūxa. Motas atrodo baisokai, bet Nitrūxa pats vaikšto. Aišku, gontkės jam jau baigėsi, bet panašu, kad sveikas ir gyvens. Aha, gontkės iš tiesų stabdomos, o parvežtas Nitrūxa dar skaldo bajerius ir šiaip atrodo kietai, kaip koks filmo herojus. Ką tik smaugė lenktynėse, griuvo, o dabar lyg niekur nieko atsipūtės valosi akinius. Geležiniai nervai.

Aha, tai ką, gontkės atsinaujino. Sustartavau pusė velnio - buvau trečias (antras savo klasėj). Užmačiau, kad pirmasis C klasėj įtartinai anksti šovė į priekį. Įtariau falšstartą (20s bauda), todėl net jam smaugiant 2s per ratą greičiau turėčiau vilties, juk viso 10 ratų! Iš kažkur atsirado R6 ir aplenkė. Raketa - ne motociklas. Smaugiant lygiagrečiai kai pas mane tik tik pradėjo valint iš posūkio ans iš gazo užkilo ant vienkės ir nuėjo į priekį (turiu video!). Posūkiuose pavijau, supratau, kad jį gelbėja tik tiesiosios. Kaip tyčia vėl tiesioji - R6 nuėjo kaip geras litras. Paruošiau aplenkimą tame pačiame posūkyje, kuriame praradau pozicijas. Kaip tik tame posūkyje griuvo pirmas (B klasės) važiuotojas, R6 suveikė SIP'as - užsižiūrėjo. Kai atsipeikėjo aš jau buvau susilygines su juo. Suveikė netikėtumo faktorius, R6 bandydamas išvengt įsivaizduojamo susidūrimo (kurio nebūtų buvę) išlėkė ant žoles. Tapo aišku, kad šitais dviem rūpintis jau nereikės. Priekyje važiavo vienintelis priešininkas - baklažaninė kawa, kuri galimai padarė falšstartą. O važiavo ji tikrai geriau už mane, nes sulig kiekvienu ratu vis tolo, kol galiausiai netikėtai apskritai prapuolė iš akiračio.
Jara taip pat kovojo.

Adomas pirmauja, horizonte išlenda Jaros galva...


Vienišas interas, daugiau niekas su juo nenori lenktyniauti.

Istorija kartojas - Atmaskis vėl praleido Jarą

Susitaikiau su 2 pozicija. Toliau buvo gan nuobodu - nieko neprisivijau, manęs taip pat niekas neprisivijo, taip ir finišavau. Baklažaninė kawa pasivijo iš galo, tuo labai nustebindama. Ratas po finišo:



Paaiškėjo, kad baklažaninė kawa buvo užsukusi į boksus, tokiu būdu mane išstumdama į pirmą vietą. Ką čia bepridursi, nusišypsojo laimė ir tiek. Bet smagu vėl būti pirmam
Grįžom į boxus. Suskis valino (jei tik senukai suskiai gali apskritai valinti), bet su esamu mapu kažkaip visiškai nebeliko stabdžių

Dar smaugėm kartingais, bet apie tai gal kitąkart, nes ir taip ilgas komiksas gavosi.
...Forlanas...
Re: Bikernieki
Paskui isprases "apvaliu" is greitosios pagalbos karietos, dar ir kartingose atsmaugiau ir netgi atkovojau 1 pozicija komandai! youhooo!!!inter wrote:Ir čia prieš nosį sumojuoja raudonos vėliavos, prilekiu staigų 90 laipsnių posūkį, o ten strategines pozicijas užėmęs iš apkasų keliasi Nitrūxa. Motas atrodo baisokai, bet Nitrūxa pats vaikšto. Aišku, gontkės jam jau baigėsi, bet panašu, kad sveikas ir gyvens. Aha, gontkės iš tiesų stabdomos, o parvežtas Nitrūxa dar skaldo bajerius ir šiaip atrodo kietai, kaip koks filmo herojus. Ką tik smaugė lenktynėse, griuvo, o dabar lyg niekur nieko atsipūtės valosi akinius. Geležiniai nervai.
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
Re: Bikernieki
Kaip supratau, stormsas važiavo tik pasimaivyt savo nauja karve? Varžybose nedalyvavo, nes labai bijojo pažert? 
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Re: Bikernieki
Nu čia jau Stormso klaust reikėtų apie jo kurptus planus
. Reikalas tas, kad honda neKarvė pati nusprendė nevažiuoti gontkėse ir jau penktadienio vakare po truputį ėmė gesti. Nusprendus daugiau negadinti, buvo pastatyta į tvartą. Nu bet trasoj tai smaugė, pirmo kraujo paragavo, dabar jau tik laiko klausimas!
...Forlanas...
Re: Bikernieki
kas vaziavo visiems pliusas, nesvarbu pasimaivyt ar siaip pasizmonet
svarbu, kad vaziavo. o tiems kurie is vis nevaziavo tai tochnai

Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
Re: Bikernieki
o kas jai pasidarė? girdėjau, hondų galvos nelaiko?inter wrote: penktadienio vakare po truputį ėmė gesti.
šiaip tai visiems po +250 (hehe, lengva sakyt, kai dvasingumas neveikia). pagal komiksą
spėju, turėji būti zebay.
beje, o nitruxos baikas smarkiai suvoliotas?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: Bikernieki
nitruxos bajkui nuo per didelio ieimo i posuki greicio neuzteko asfalto plocio
jau pjoviau kuom tik galima - pakojais, keliu... jaciu nedaug like buvo ir iki moco slaideriu...
bet visgi supratau, kad posukis baigsis uz asfalto ribu, tai kiek spejau istiesinau mota, galvojau pas mergas apsilankysiu ir numinsiu toliau, bet ratas priekinis paslydo ant smeliuko, ir motas ant sono uzkrito
palomkes: kliponas, radiatoriaus iseinamieji vamzdziai. viskas lengvai ir greitai pataisoma
nieko baisaus ir rimto 
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- gintaras13
- Ganerio lankytojas
- Posts: 700
- Joined: 01 Jul 2008, 15:38
- Location: Vilnius
Re: Bikernieki
Visiems dalyviams po dupem!!! 
Re: Bikernieki
tai sportyvinis minkštas kliponas, kaip suprantu, pasiteisino?nitruxa wrote: viskas lengvai ir greitai pataisoma![]()
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: Bikernieki
tai jau ne pirma karta...M`BaubZ wrote:tai sportyvinis minkštas kliponas, kaip suprantu, pasiteisino?nitruxa wrote: viskas lengvai ir greitai pataisoma![]()
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bikernieki
Ai visiem smaugliam paliubomu po 2x250 nekitaip, bet nitruxai duodu 3 pliusus i prieki... Nes... na buna tokiu zmoniu... Net sunku paaiskint, tiesiog itariu nitruxa gali but kaip Bilas ZAS grupej... Smauglys ne koks, ale be jo - ne kas 
O gal ziurek ir fortuna nusisypsos.
Labiausiai veza nitruxos optimizas. Jam 4x250 ne kitaip. MF tadas blinda
O gal ziurek ir fortuna nusisypsos.
Labiausiai veza nitruxos optimizas. Jam 4x250 ne kitaip. MF tadas blinda
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bikernieki
smauglys gal ir ne koks... bet jau ir ne toks prastas
heh, per gonkes pastebejau, kad ant posukiu visa grupe sunkiai atsiplesia, bet kai iseina ant finiso tiesiosios, tai ten ir pabega... (labai jau ilga ji bikerniekuose)
nes kazkaip neveza manes dar vaziuot ant tiesiuju su pilna jushke...
na bet ne viskas is karto...
siaip pasivazinejimas bikerniekuose labai daug ka gero dave, nors ir pasivoliojau biski, vistiek esu patenkintas savo uzvaziavimu
pramokau galu gale suprast kiek dar eina guldyt moca, ir kaip teisingai persokt is vieno sono i kita...
pirmi ratai buvo idomiausi
ties aklus posukius, ziurejau i priekyje vaziuojanciu galvas, kad suprast kur gi vis del to kelias uzsisuka... is pradziu "amerikietiski kalniukai" latvijos ziede pasirode biski ziauroki, bet paskui perprates, pajunti, kad be ju butu ne taip idomu
heh...
vnz, aciu visai vaziavusiai komandai uz super savaitgali!
siaip pasivazinejimas bikerniekuose labai daug ka gero dave, nors ir pasivoliojau biski, vistiek esu patenkintas savo uzvaziavimu
pramokau galu gale suprast kiek dar eina guldyt moca, ir kaip teisingai persokt is vieno sono i kita...
pirmi ratai buvo idomiausi
vnz, aciu visai vaziavusiai komandai uz super savaitgali!
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bikernieki
as viska parasiau is geros sirdies ir tik is geros sirdies. Rimtai, man nitruxa patinka
Dzūkų tankai nerūdija!