Kaklo apsaugos / Neck protection

Motofrakcijos Enduro skyrius

Kokio tipo kaklo apsaugą naudojate?

Poll ended at 21 Mar 2010, 08:05

Nenaudoju jokios
13
54%
Naudoju paprastą (poroloninę) ir ji mane tenkina
4
17%
Naudoju paprastą (poroloninę), bet norėčiau įsigyti rimtą
5
21%
Naudoju rimtą kaklo apsaugą
2
8%
 
Total votes: 24

storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Kaklo apsaugos / Neck protection

Post by storms »

Vėl rimtas pollas.
Prašyčiau pasidalinti gyvenimiška patirtimi
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

o kaip smarkiai reikalinga kaklo apsauga? Nes kiek ziuriu dauguma smaugia be jokios kaklo apsaugos
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Tai ir bandysime išsiaiškinti
User avatar
Woo
Ganerio lankytojas
Posts: 718
Joined: 14 Sep 2009, 09:58
Location: Vilnius

Post by Woo »

o kokia paskirtis tos porolonines apsaugos? kaip ji saugo?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

manau, pamažina kaklo pasukimo kampą
paprastja vadinu tokio tipo apsaugą
Image

o rimta tarkim tokia
Image
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

nutaip iseina kad vel papuolu i antrara numera su polisporto baranka, kainuoja kapeika, galva tabaluoja maziau.. kadangi paskutiniu metu rimtai negriuvau sunku ir pasakyt kiek naudos.

Image

Aliuos kai buvo endurkrosas ir vienas rimtas smauglys per tramplynus nuejo rimtai tai padockuos buvo kalbos kad jam butu padejes necbracas nors jau barankinis..
less teeth, more tits.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Skaitau baranka nepamaišytu. Dabar guli mano višliste, bet vis atsiranda svarbesnių pirkinių :)
How does you do?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Porolonine baranka. Nusivertus galva zlegtelna pastebimai maziau. Pradzioj trukde ergonomiskai, dabar netrukdo. Skaitau a must kaip ir geros keliu apsaugos.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Post by Dzuku_Briedzis »

Sprandas paprastai luzta tik 1 karta
Dzūkų tankai nerūdija!
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

as tai tuckau pamineta polisport klozeto dangti turiu, bet nenaudoju. gal todel, kad per stora apsauga, ir as per ilgas. kakla kraupiai iskausta, nes nugara labiau horizontaliai atsistojus vaziuojant, nei standartinio ar trumpo vaziuotojo. ypac tai pastebejau pabradej2009, kur kalvotas landshaftas. jau po apsilimo rato nusiemiau.

Gal pasikeisciau i plonesne? gal kas per plona turit?
±
User avatar
Minde_Kei
Naujokas
Posts: 66
Joined: 21 Jul 2009, 17:00
Location: Šiauliai

Post by Minde_Kei »

=D> notomorow forumas.... as vienas rimta naudoju ?

Image

kainos kokybes santykis :jerk:

privalumai lyginant su kitom:
*pagaminimo kokybe daug geresne uz pigiausia Leatt
*komfortiska ir minksta
*integruojasi i enduro sarvus ir tinkleli
*yra dirzai patogiai ir stipriai prilaikantys apsauga

minusai:
uzsegama ruba sunku uzsideti, pvz striuke. nes nesusisega. ant virsaus detis IMHO blogai, nes prilaikymas buna silpnesnis (mano manynu visi neck supprot devaisai turi buti kuo arciau kuno), reikia priprasti sukineti salma ir ziureti aukstyn zemyn. bet kadangi nevazinejes esu be apsaugos beveik, neiprastumu nera, bet atsisukti ir paziuret atgal reikia mokytis.

oftopic: manau kaklo kaulai yra labiausiai nesutaisomi is visu :) todel ir HANS automobiliu sporte ir Leatt, Alpine stars, EVS ir t.t. nech bracai ne be reikalo atsirado. O tie visi poroloniniai - tai juokas ima. Ypac kai automobiliu sporte tokius naudoja, geriau šaliką naudot!!!!
Image

stilius, patogumas! apsauga tokia pati kaip ir kempines :rock: [/list]
menu laikus kai smaugiau
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

tomasn wrote:as tai tuckau pamineta polisport klozeto dangti turiu, bet nenaudoju. gal todel, kad per stora apsauga, ir as per ilgas. kakla kraupiai iskausta, nes nugara labiau horizontaliai atsistojus vaziuojant, nei standartinio ar trumpo vaziuotojo. ypac tai pastebejau pabradej2009, kur kalvotas landshaftas. jau po apsilimo rato nusiemiau.

Gal pasikeisciau i plonesne? gal kas per plona turit?
o gal kazkiek ir tas 250cc dydziu ne visai tokiu parametru vIrams sukurtas? idomu kaip kokio 450cc bergo ismatavimai? Nebandei ziuret?
Добро пожаловать нахуй
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

tomasn wrote:as tai tuckau pamineta polisport klozeto dangti turiu, bet nenaudoju. gal todel, kad per stora apsauga, ir as per ilgas. kakla kraupiai iskausta, nes nugara labiau horizontaliai atsistojus vaziuojant, nei standartinio ar trumpo vaziuotojo. ypac tai pastebejau pabradej2009, kur kalvotas landshaftas. jau po apsilimo rato nusiemiau.

Gal pasikeisciau i plonesne? gal kas per plona turit?
nu man kazkada irgi buvo suemes nerimas kad storokoka..
tai skaitau pjausim per puse ir bus dvi! :rock:
less teeth, more tits.
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

Renaz wrote:
tomasn wrote:as tai tuckau pamineta polisport klozeto dangti turiu, bet nenaudoju. gal todel, kad per stora apsauga, ir as per ilgas. kakla kraupiai iskausta, nes nugara labiau horizontaliai atsistojus vaziuojant, nei standartinio ar trumpo vaziuotojo. ypac tai pastebejau pabradej2009, kur kalvotas landshaftas. jau po apsilimo rato nusiemiau.

Gal pasikeisciau i plonesne? gal kas per plona turit?
o gal kazkiek ir tas 250cc dydziu ne visai tokiu parametru vIrams sukurtas? idomu kaip kokio 450cc bergo ismatavimai? Nebandei ziuret?
nu bergas ir laimi ankstumo priza. japonai pasirodo erdviausi. bet tai px, gali viska pakojais, sedynemis bei varo pausktinimas ir perstatymais susireguliuot
skaitou!
±
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

tckd wrote:
tomasn wrote:as tai tuckau pamineta polisport klozeto dangti turiu, bet nenaudoju. gal todel, kad per stora apsauga, ir as per ilgas. kakla kraupiai iskausta, nes nugara labiau horizontaliai atsistojus vaziuojant, nei standartinio ar trumpo vaziuotojo. ypac tai pastebejau pabradej2009, kur kalvotas landshaftas. jau po apsilimo rato nusiemiau.

Gal pasikeisciau i plonesne? gal kas per plona turit?
nu man kazkada irgi buvo suemes nerimas kad storokoka..
tai skaitau pjausim per puse ir bus dvi! :rock:
bus keturios, tuckau! :-k
±
Post Reply