taigi, su salyga, kad nelabai gaudausi enduro motocykluose, bet patiko, kaip vIrai smaugia utenoj. netgi tie, kuriems buvo sunku mano akyse buvo didvyriai!
todel keliu klausima, jei noreciau pirkti uz pigiai endurke, ka rekomenduotumete? tas pigiai, tai skaitau, kad 7-8 litai
kiek as suprantu logika yra tokia:
jami berga uz pigiai, bet po to su juo zaisti reikia ir problemu visokiu.
jami japona uz brangiau, bet po to problemu maziau ir vaziavimo daugiau.
jara wrote:kiek as suprantu logika yra tokia:
jami berga uz pigiai, bet po to su juo zaisti reikia ir problemu visokiu.
jami japona uz brangiau, bet po to problemu maziau ir vaziavimo daugiau.
ar as ne taip suvokiu situacija??
zaidimo bus abiem atvejais, hardai megsta prieziura
Jai nori i e-krosa tai tau reikia korselkos. nes turesi bedu su enduriko amortikais
Jai tik miskuose ar po pelkynus pasiduoti tada manau sociai ir enduriko tarkim yamaha wr .
jara wrote:kiek as suprantu logika yra tokia:
jami berga uz pigiai, bet po to su juo zaisti reikia ir problemu visokiu.
jami japona uz brangiau, bet po to problemu maziau ir vaziavimo daugiau.
ar as ne taip suvokiu situacija??
zaidimo bus abiem atvejais, hardai megsta prieziura
Priežiūros manau vienodai reikia, tik jei aštriai nori važinėt, tai softas greičiau subirės.
po pelkynus tai bent jau kol kas variantas atrodo nelabai viliojanciai esu bandes su keturraciu po pelkynus vaziuot, tai nepatiko! nors gal su kroselka kitaip