Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasidėjo
Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasidėjo
Noreciau pajamt
Kaip skaitot? Anyone else in?
http://www.enduroclub.lt/news/107/65/En ... -prasidejo" onclick="window.open(this.href);return false;
Kaip skaitot? Anyone else in?
http://www.enduroclub.lt/news/107/65/En ... -prasidejo" onclick="window.open(this.href);return false;
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
jo masciau irgi sita... jau laikas butu
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
pradzioj mars pas mindauga kaunterstyrinimo licencija isigyt! 
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
mes pas rashyda pajeme "ultimate drift then hit the ground" abonementa iki metu pabaigos. reikia isnaudot
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
Nu nežinau, jei visai žalias "Arvis" tai verta, jei toks kaip storms, tai manau neverta. Remyga buvo gal 3-4 kartus nu ir kas, "sportot nibegalema". Geriausia mokykla pabradė ir moto devynios. 
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
bet tai skaitau kad vaziuot motociklu visi mokam, ale teisingai tai daryt toli grazu ne
saliginai nedidele investicija, kuri gali atnest nemazai naudos
prasyciau pakomentuot praejusius kario kelia.
saliginai nedidele investicija, kuri gali atnest nemazai naudos
prasyciau pakomentuot praejusius kario kelia.
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
siaip jei mokytojai kanpetentingi, tai sakyciau, kad tikrai verta!
jamu kaip pvz CSS. tikrai padejo.
aisku, cia vietiniai, bet ir kaina kitokeniska.
o nauda subjektyvia ziedininko nuomone tikrai bus
jamu kaip pvz CSS. tikrai padejo.
aisku, cia vietiniai, bet ir kaina kitokeniska.
o nauda subjektyvia ziedininko nuomone tikrai bus
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
Taip jei Kaziliūnas tik į tave žiūri ir tau dirba tai be abejo. O šiaip tai keli patarimai ir pastebėjimai. Pažiūri amerikietiškus filmukus ir viską matai. Bet kai pinigą sumoki tai ir suki suki ratus, nes sumokėta, o kai važiuoji amebiškai su mf tai ratukus aštunkėj sukt nelygis. O va nuvaryk ir valanda aštunkėj pasimalk pamatysi, kaip darosi aišku.
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
Pliusai:
parodo kaip reikia daryti GYVAI, ne per teliką
atidirbinėji/šlifuoji elementus (ko paprastai neprisiverti daryti, bo reik sėst ir smaugt)
priduod pasitikėjimo savo jėgom (subjektyvu)
susipažįsti su endura bindromenę
prasmaugi dvi dienas
Minusai:
Organizuojama skubotai, negarantuojama kokybė
trūksta individualaus dėmėsio
parodo kaip reikia daryti GYVAI, ne per teliką
atidirbinėji/šlifuoji elementus (ko paprastai neprisiverti daryti, bo reik sėst ir smaugt)
priduod pasitikėjimo savo jėgom (subjektyvu)
susipažįsti su endura bindromenę
prasmaugi dvi dienas
Minusai:
Organizuojama skubotai, negarantuojama kokybė
trūksta individualaus dėmėsio
How does you do?
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
nzn, niekada nebuvau...
skaitau uz tuo pinigus nuperki alaus, o mes priverciame atidibineti elementus
skaitau uz tuo pinigus nuperki alaus, o mes priverciame atidibineti elementus
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
sakyciau kad ta mokykla butu puikus dalykas jei instruktoriui tektu maximum 3-5 amebos, o ne 15. Pigi alternatyva: paziuri mokomaji dvd (kaip shane wats ar pan), kur is eiles pereinami pagrindiniai dalykai, ir tada pagal planeli atidirbineji. Rezultatas bus tas pats. Jokiu subtilybiu ten nesuzinosi, tik basic dalykai.
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
manau verta tik visikai zaliem t.y. labai verta, tas kas katik atsisedo ant moco gavo daug ziniu.
as antra karta nevazuociau.
geriau smaugi paskui greitesni ir stengiesi neatsilikti ir nenusibatonint, o jei kas dar issalies kompetetingas pasako kas yra blogai ir ka reik daryt
kaip sedet-stabdyt tada visai ledas. bent jau man reikia paciam perprast ir pajaust.
varai i pabrade pakovot su savim , va tau ir enduro mokykla.
as antra karta nevazuociau.
geriau smaugi paskui greitesni ir stengiesi neatsilikti ir nenusibatonint, o jei kas dar issalies kompetetingas pasako kas yra blogai ir ka reik daryt
kaip sedet-stabdyt tada visai ledas. bent jau man reikia paciam perprast ir pajaust.
varai i pabrade pakovot su savim , va tau ir enduro mokykla.
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
arba jei mokytis tai mokytis.
klasiuokss paemes treneriaka ir varo i savaite kart ar du.
is kitos puses kai sako pabandyt matyt verta visalaik vienakart. viska
klasiuokss paemes treneriaka ir varo i savaite kart ar du.
is kitos puses kai sako pabandyt matyt verta visalaik vienakart. viska
less teeth, more tits.
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
o kas treneroja? i ka ligiotis?
prytariu kad mokykla pryvercia atidirbinet tai, ka pats, kad ir zinodamas teorija, atidirbinet tingi.
posukiai - mx trasoje kad ir su hobistais
enduro pelkes/kliutys - vaizdine medziaga, akys, sugebejimai ir gazas dugnas.
prytariu kad mokykla pryvercia atidirbinet tai, ka pats, kad ir zinodamas teorija, atidirbinet tingi.
posukiai - mx trasoje kad ir su hobistais
enduro pelkes/kliutys - vaizdine medziaga, akys, sugebejimai ir gazas dugnas.
+2/-14
Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi
as skaitau analogiskai kaip tckd. pabandyt verta, bet nieko blatno nebus.
daug labiau verta kokiem 3-5 amebom ar ne amebom susimest, pasiimt koki rimta dede is Utenos (storms neskaityk, treneri koki ar siaip Zostauta) ir pavaryt gera diena.
visa kita galima daryt paciam pasiziurejus Semikso mokykla. Prisiverst aisku sunku, bet Rashydo paprasius priverstu.
daug labiau verta kokiem 3-5 amebom ar ne amebom susimest, pasiimt koki rimta dede is Utenos (storms neskaityk, treneri koki ar siaip Zostauta) ir pavaryt gera diena.
visa kita galima daryt paciam pasiziurejus Semikso mokykla. Prisiverst aisku sunku, bet Rashydo paprasius priverstu.
Добро пожаловать нахуй