Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasidėjo

Motofrakcijos Enduro skyrius
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasidėjo

Post by storms »

Noreciau pajamt
Kaip skaitot? Anyone else in?

http://www.enduroclub.lt/news/107/65/En ... -prasidejo" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by Dzuku_Briedzis »

jo masciau irgi sita... jau laikas butu
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by jara »

pradzioj mars pas mindauga kaunterstyrinimo licencija isigyt! :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by storms »

mes pas rashyda pajeme "ultimate drift then hit the ground" abonementa iki metu pabaigos. reikia isnaudot
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by zil130 »

Nu nežinau, jei visai žalias "Arvis" tai verta, jei toks kaip storms, tai manau neverta. Remyga buvo gal 3-4 kartus nu ir kas, "sportot nibegalema". Geriausia mokykla pabradė ir moto devynios. :occasion5:
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by storms »

bet tai skaitau kad vaziuot motociklu visi mokam, ale teisingai tai daryt toli grazu ne
saliginai nedidele investicija, kuri gali atnest nemazai naudos
prasyciau pakomentuot praejusius kario kelia.
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by jara »

siaip jei mokytojai kanpetentingi, tai sakyciau, kad tikrai verta!
jamu kaip pvz CSS. tikrai padejo.
aisku, cia vietiniai, bet ir kaina kitokeniska.
o nauda subjektyvia ziedininko nuomone tikrai bus :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by zil130 »

Taip jei Kaziliūnas tik į tave žiūri ir tau dirba tai be abejo. O šiaip tai keli patarimai ir pastebėjimai. Pažiūri amerikietiškus filmukus ir viską matai. Bet kai pinigą sumoki tai ir suki suki ratus, nes sumokėta, o kai važiuoji amebiškai su mf tai ratukus aštunkėj sukt nelygis. O va nuvaryk ir valanda aštunkėj pasimalk pamatysi, kaip darosi aišku.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by El Traxo »

Pliusai:
parodo kaip reikia daryti GYVAI, ne per teliką
atidirbinėji/šlifuoji elementus (ko paprastai neprisiverti daryti, bo reik sėst ir smaugt)
priduod pasitikėjimo savo jėgom (subjektyvu)
susipažįsti su endura bindromenę
prasmaugi dvi dienas

Minusai:
Organizuojama skubotai, negarantuojama kokybė
trūksta individualaus dėmėsio
How does you do?
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by Rashyd »

nzn, niekada nebuvau...
skaitau uz tuo pinigus nuperki alaus, o mes priverciame atidibineti elementus :binky:
User avatar
Woo
Ganerio lankytojas
Posts: 718
Joined: 14 Sep 2009, 09:58
Location: Vilnius

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by Woo »

sakyciau kad ta mokykla butu puikus dalykas jei instruktoriui tektu maximum 3-5 amebos, o ne 15. Pigi alternatyva: paziuri mokomaji dvd (kaip shane wats ar pan), kur is eiles pereinami pagrindiniai dalykai, ir tada pagal planeli atidirbineji. Rezultatas bus tas pats. Jokiu subtilybiu ten nesuzinosi, tik basic dalykai.
User avatar
cliff
125cc tarp koju
Posts: 204
Joined: 03 Mar 2008, 17:04
Location: Degaline
Contact:

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by cliff »

manau verta tik visikai zaliem t.y. labai verta, tas kas katik atsisedo ant moco gavo daug ziniu.
as antra karta nevazuociau.

geriau smaugi paskui greitesni ir stengiesi neatsilikti ir nenusibatonint, o jei kas dar issalies kompetetingas pasako kas yra blogai ir ka reik daryt
kaip sedet-stabdyt tada visai ledas. bent jau man reikia paciam perprast ir pajaust.

varai i pabrade pakovot su savim , va tau ir enduro mokykla.
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by tckd »

arba jei mokytis tai mokytis.
klasiuokss paemes treneriaka ir varo i savaite kart ar du.

is kitos puses kai sako pabandyt matyt verta visalaik vienakart. viska :confused5:
less teeth, more tits.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by wundis »

o kas treneroja? i ka ligiotis?

prytariu kad mokykla pryvercia atidirbinet tai, ka pats, kad ir zinodamas teorija, atidirbinet tingi.

posukiai - mx trasoje kad ir su hobistais
enduro pelkes/kliutys - vaizdine medziaga, akys, sugebejimai ir gazas dugnas.
+2/-14
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Re: Enduro ir MX mokykla spalio 16-17 d.. Registracija prasi

Post by Renaz »

as skaitau analogiskai kaip tckd. pabandyt verta, bet nieko blatno nebus.
daug labiau verta kokiem 3-5 amebom ar ne amebom susimest, pasiimt koki rimta dede is Utenos (storms neskaityk, treneri koki ar siaip Zostauta) ir pavaryt gera diena.

visa kita galima daryt paciam pasiziurejus Semikso mokykla. Prisiverst aisku sunku, bet Rashydo paprasius priverstu.
Добро пожаловать нахуй
Post Reply