Kaledinsi ridautas
Kaledinsi ridautas
Panashu, kad gali buti labai zostka..
Gal tikra reikai su preikabom gabentis? pvz iki kokio nemencines karjero ar misko?
Ta pacia proga istorijos pamoka, kai laikiau mocui teises pagal KET nebuvo galima sningant vaziuoti motociklu. Dabar tokios taisykles neradau - visi i trasa!
Gal tikra reikai su preikabom gabentis? pvz iki kokio nemencines karjero ar misko?
Ta pacia proga istorijos pamoka, kai laikiau mocui teises pagal KET nebuvo galima sningant vaziuoti motociklu. Dabar tokios taisykles neradau - visi i trasa!
stormsai, jokiu maybe. vienintele proga dar siais metais tapti vyru-dioteriu. skaitau daug prarasi jei nevarysi visomis prasmemis. Bjeje, minejo hey, kad skundieni kad aprangos neturi , tai acakau, cia ne brytvos, apranga gali ir susikurti pats. as pvz kelni uneturiu, tai dedu pantalonus, belekokias kelne ir ant vistrasau celofanines kur nuo lietau - kein problem. jei bijosi vaziuot, tik maziau rankena suksi ir grozesies stinrmonis ir sernais. velgi kein problem.

storms wrote:maybe ash prelegsiu_hey wrote:uzdesiu minusa!
kai reik vaziuot, tai vis kazkokie baliukai. kai ner kuo vaziuot, tai jau rusiskai pravardziuojames
nori nenorui motyvut teks:
1. aisku bijau
2. na kaip irmam raidautuo 6-7 h pasivazinejimo tikrai nenoreciau nes: su baiku pravaziavau 5 km, is to 97 proc laiko buvo raleisti bandant ji uzkikint
3. apie baika nieko nzn. nekeiciau tepalu. tepala leidzia per begiu kojele (taip nebeprastai leidzia) ir per sakiu salnikus
4. del kelniu parkes ipatyngos nera. didesne parke yra del batu (na nesinori kanors issisukt) ir del salmo (oj zinau kaip faina prigaruot i salmo vidu)
5. truputeli nerimauju del sveikatos. esu pasales ir nenoreciau kaledu bei naujuju metu sutikt su +39.5 ir girdedamas drakono komentara "...sakiau kad taip bus..."
6. sita parasys w
1. aisku bijau
2. na kaip irmam raidautuo 6-7 h pasivazinejimo tikrai nenoreciau nes: su baiku pravaziavau 5 km, is to 97 proc laiko buvo raleisti bandant ji uzkikint
3. apie baika nieko nzn. nekeiciau tepalu. tepala leidzia per begiu kojele (taip nebeprastai leidzia) ir per sakiu salnikus
4. del kelniu parkes ipatyngos nera. didesne parke yra del batu (na nesinori kanors issisukt) ir del salmo (oj zinau kaip faina prigaruot i salmo vidu)
5. truputeli nerimauju del sveikatos. esu pasales ir nenoreciau kaledu bei naujuju metu sutikt su +39.5 ir girdedamas drakono komentara "...sakiau kad taip bus..."
6. sita parasys w
cia buvo britvisto asmeninis dienorastis, netycia islindes i viesuma
ko ten bijot, kai vidutinis greitis 15 km/h ?
is kitos puses - turi geras padangas, gerai padaryta ir su apsaugom mota (spoileriu nereiks virint), ismoksi uzsikurti is poros kicku.
pasiguosiu - mano nauji batai atvaziuos tik geriausiu atveju sausio pabaigoj, tai pats tik su paprastais kerzais vaziuoju :?
ko ten bijot, kai vidutinis greitis 15 km/h ?
is kitos puses - turi geras padangas, gerai padaryta ir su apsaugom mota (spoileriu nereiks virint), ismoksi uzsikurti is poros kicku.
pasiguosiu - mano nauji batai atvaziuos tik geriausiu atveju sausio pabaigoj, tai pats tik su paprastais kerzais vaziuoju :?