Search found 19 matches

by rockas
22 May 2013, 22:32
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472509

Re: Husaberg kampelis

Nu tai gi kairiajame dangtelyje gyvena labai spec guolis su dar labiau spec salnyku, kuris yra neproporcingai plonas lyginant su diametrais. Ir vietiniai anei jokie dileriai tokiu nera mate. Cia tas pats salnykiuks, kuris kai nusibaigia, ima tepaliuka sysint per skylute. Ane? cia tas pats salnykiok...
by rockas
22 May 2013, 22:24
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472509

Re: Husaberg kampelis

tckd wrote:Ui blia tik po yvl paprotinimo pamaciau kad kalba apie salnyka :aciukas:
2X obuoliai :D
by rockas
22 May 2013, 22:13
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472509

Re: Husaberg kampelis

Rammst wrote:Nepatikėjom - spec.tepalo salnyko po gOliu ir nėr, net užsakymuose... :ruko: Eisim atsiprašinėti Taffio
Nagi nagi , net idomu pasidare kas cia per tepalas? cia is bergo OEM?
by rockas
12 Apr 2013, 23:56
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472509

Re: Husaberg kampelis

prie tos temos apie sushiktas problemas
by rockas
10 Apr 2013, 21:41
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472509

Re: Husaberg kampelis

eina sau kaip nepatogiai ji turetu jaustis, gi siule y skeltuka sulindusi...
by rockas
10 Apr 2013, 21:21
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472509

Re: Husaberg kampelis

woo, vel pornuke vartai...
by rockas
10 Apr 2013, 00:18
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472509

Re: Husaberg kampelis

6906 DDU2CG23S6NM nusirashai shita su tushinuku ant delno ir begi i ignera tikrai pades
by rockas
08 Apr 2013, 21:33
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472509

Re: Husaberg kampelis

2004 metai standarte ejo iwis, o jau nuo 05 gamintojas deda DID kuris juokingai pigus ~78 lt, bet vargubau kadangi ėsam vargoliū tauta dedam iwis is tanagros uz 26 lt+ bulgarke
by rockas
19 Mar 2013, 21:39
Forum: Skelbimai
Topic: sold
Replies: 3
Views: 1841

Re: LAZER MX8 gaubtas

=D> :D :D uzskaitau

emaz wrote:Aj tiksliai tavo galva gi kai shivio :)
Image

Pi*u minusą už tavo galvą.
by rockas
21 Feb 2013, 12:28
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472509

Re: Husaberg kampelis

Bergo detales nuo 2001-2013
by rockas
20 Feb 2013, 22:10
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472509

Re: Husaberg kampelis

Sveiki. Siame forume esu visiskas naujokas, istikro netgi uzsiregistravau kad galeciau cia paklausti nuomones Husaberg turetoju ar gerbeju. Taigi gal galetumete pakomentuoti siuos du variantus http://www.autogidas.lt/husaberg-fe-2008-021040199.html" onclick="window.open(this.href);return ...
by rockas
07 Feb 2013, 21:24
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472509

Re: Husaberg kampelis

is kokio metalo pjovei ta dali kur su skylute? ten gi pati esme turetu but kietas metalas
by rockas
25 Jan 2013, 15:06
Forum: Bendras
Topic: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Replies: 2906
Views: 377947

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

jara wrote:visur kitur. nieko neraso tik kaip Matt, skelbimus varo.
nx toks dalyvis!
tegu eina i motomanus, kurie nepatinka :rock:
Nebijok, Jara, nenukonkuruosiu, tawes ir tawo labai pigiu padangu :*
by rockas
25 Jan 2013, 13:31
Forum: Bendras
Topic: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Replies: 2906
Views: 377947

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

rockai - marsh i husaberg kampeli patarimu pazarstyt, a tai jau senbuviai issiseme su idejomis. beje, jei paskolinsi atremimo kojele kopijai pasidaryti, prapliusuosiu, kaip nykstancia enduriuku rusi pas mane vienas be kojikes irgi reiktu ir man kokios nebrangios , kojikes kopija kaip ir tureciau nu...
by rockas
25 Jan 2013, 13:24
Forum: Bendras
Topic: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Replies: 2906
Views: 377947

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Wobbler wrote:ir rockas viena is tu ziurkiu kur pabego is skestancio motomanu laivo?
rockai, o kodel tau patinka motofrakcija??
Nes cia yra husaberg kampelis :D