Search found 11 matches

by lukoshiux
18 Apr 2016, 15:24
Forum: Bendras
Topic: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Replies: 2906
Views: 377929

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Ok!

Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
by lukoshiux
18 Apr 2016, 11:59
Forum: Bendras
Topic: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Replies: 2906
Views: 377929

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Tai kiek čia iš Baslių yra? Ir kas aitvarų g. nuostabų garažiuką turi su belenkiek krosų išstatytų? Seilė tysta pravažiuojant[emoji14]

Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
by lukoshiux
17 Apr 2016, 22:27
Forum: Enduro
Topic: Suzuki DR800 BIG
Replies: 228
Views: 55347

Re: Suzuki DR800 BIG

Nuotraukėlė manojo iki reanimacijos:P
by lukoshiux
17 Apr 2016, 22:20
Forum: Enduro
Topic: Suzuki DR800 BIG
Replies: 228
Views: 55347

Re: Suzuki DR800 BIG

Lyg originalus, yr mitsubishio ženklas. Atjungus juodą/baltą viskas veikia. Galiu įkelt tik kaip pirktas atrodė, dabar truputi perpeckiotas, tai naujų nuotraukų dar nėr, bet bus būtinai, reik tik su elektra pabaigt ir surinkt į vieną daiktą.
by lukoshiux
17 Apr 2016, 21:45
Forum: Enduro
Topic: Suzuki DR800 BIG
Replies: 228
Views: 55347

Re: Suzuki DR800 BIG

Radau cdi tokį košmarą, juodas/baltas (tipo ižeminimas) duoda beveik 7v ir trumpina į korpusą (šildo mano koją šaltą balandį). Atjungus bigas atsigavo ir rodo pastoviai +-14v krovimą su ilgosiomis. Testeris rodo visišką briedą, omai visiškai nesutampa su wundžio lentelėmis, arba rodo begalybę.. (gal...
by lukoshiux
17 Apr 2016, 20:06
Forum: Bendras
Topic: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Replies: 2906
Views: 377929

Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)

Sveiki, mano vardas Lukas (sveikas Lukai), aš esu motoholikas. Vadelioju baisų dramblį drbigą. Ta prasme, baisų pagal techninį stovį. Bet kadangi abi rankos ne kasdieną kreivos, lipdau vis po galiuką. Tikiuos priimsit, neatstumsit. Prižadu nep.. smegenų. Ačiū už dėmesį, pagarbiai Lukas-Balsiai-Vilni...
by lukoshiux
17 Apr 2016, 17:00
Forum: Enduro
Topic: Suzuki DR800 BIG
Replies: 228
Views: 55347

Re: Suzuki DR800 BIG

O kur prisistatyt? Negi skelbimuos ,,ieškau draugų''? :(

Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
by lukoshiux
17 Apr 2016, 16:56
Forum: Enduro
Topic: Suzuki DR800 BIG
Replies: 228
Views: 55347

Re: Suzuki DR800 BIG

Tuč tuojau prisistatau, tik nestatau, visi pinigai į dr-dramblį išėję:)

Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
by lukoshiux
17 Apr 2016, 13:16
Forum: Enduro
Topic: Suzuki DR800 BIG
Replies: 228
Views: 55347

Re: Suzuki DR800 BIG

Ačiū wundi! sr41a. Bandau gaivinti po truputi. Baisiai nujotas kaimo gyventojų..

Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
by lukoshiux
17 Apr 2016, 11:01
Forum: Enduro
Topic: Suzuki DR800 BIG
Replies: 228
Views: 55347

Re: Suzuki DR800 BIG

Yep yep. Ačiū, nebreik relės, ohmiškai ji gyva, bandysiu ieškot kitur.. Gal turit ką patart, be šviesų - 14.1, su šviesom 13,4 prie 5000. 3 geltoni atskirai -ac 75-75-73v. Daėdė:)

Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
by lukoshiux
16 Apr 2016, 23:28
Forum: Enduro
Topic: Suzuki DR800 BIG
Replies: 228
Views: 55347

Re: Suzuki DR800 BIG

Sveiki endurai, soriukas, kad taip iškart prie reikalo pirma žinutė.. Gal pas ką mėtosi krovimo relė drbigui, ar panaši 6 kont.) ant pasibandymo? Vargstu su dr750,tai tas tai anas, pradėjo akumo nebekraut. Dėkavoju už pagalbą!!! Lukas

Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk