Ok!
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
Search found 11 matches
- 18 Apr 2016, 15:24
- Forum: Bendras
- Topic: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
- Replies: 2906
- Views: 377929
- 18 Apr 2016, 11:59
- Forum: Bendras
- Topic: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
- Replies: 2906
- Views: 377929
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Tai kiek čia iš Baslių yra? Ir kas aitvarų g. nuostabų garažiuką turi su belenkiek krosų išstatytų? Seilė tysta pravažiuojant[emoji14]
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
- 17 Apr 2016, 22:27
- Forum: Enduro
- Topic: Suzuki DR800 BIG
- Replies: 228
- Views: 55347
Re: Suzuki DR800 BIG
Nuotraukėlė manojo iki reanimacijos:P
- 17 Apr 2016, 22:20
- Forum: Enduro
- Topic: Suzuki DR800 BIG
- Replies: 228
- Views: 55347
Re: Suzuki DR800 BIG
Lyg originalus, yr mitsubishio ženklas. Atjungus juodą/baltą viskas veikia. Galiu įkelt tik kaip pirktas atrodė, dabar truputi perpeckiotas, tai naujų nuotraukų dar nėr, bet bus būtinai, reik tik su elektra pabaigt ir surinkt į vieną daiktą.
- 17 Apr 2016, 21:45
- Forum: Enduro
- Topic: Suzuki DR800 BIG
- Replies: 228
- Views: 55347
Re: Suzuki DR800 BIG
Radau cdi tokį košmarą, juodas/baltas (tipo ižeminimas) duoda beveik 7v ir trumpina į korpusą (šildo mano koją šaltą balandį). Atjungus bigas atsigavo ir rodo pastoviai +-14v krovimą su ilgosiomis. Testeris rodo visišką briedą, omai visiškai nesutampa su wundžio lentelėmis, arba rodo begalybę.. (gal...
- 17 Apr 2016, 20:06
- Forum: Bendras
- Topic: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
- Replies: 2906
- Views: 377929
Re: Naujiems MF nariams (prisistatymai)
Sveiki, mano vardas Lukas (sveikas Lukai), aš esu motoholikas. Vadelioju baisų dramblį drbigą. Ta prasme, baisų pagal techninį stovį. Bet kadangi abi rankos ne kasdieną kreivos, lipdau vis po galiuką. Tikiuos priimsit, neatstumsit. Prižadu nep.. smegenų. Ačiū už dėmesį, pagarbiai Lukas-Balsiai-Vilni...
- 17 Apr 2016, 17:00
- Forum: Enduro
- Topic: Suzuki DR800 BIG
- Replies: 228
- Views: 55347
Re: Suzuki DR800 BIG
O kur prisistatyt? Negi skelbimuos ,,ieškau draugų''? 
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
- 17 Apr 2016, 16:56
- Forum: Enduro
- Topic: Suzuki DR800 BIG
- Replies: 228
- Views: 55347
Re: Suzuki DR800 BIG
Tuč tuojau prisistatau, tik nestatau, visi pinigai į dr-dramblį išėję:)
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
- 17 Apr 2016, 13:16
- Forum: Enduro
- Topic: Suzuki DR800 BIG
- Replies: 228
- Views: 55347
Re: Suzuki DR800 BIG
Ačiū wundi! sr41a. Bandau gaivinti po truputi. Baisiai nujotas kaimo gyventojų..
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
- 17 Apr 2016, 11:01
- Forum: Enduro
- Topic: Suzuki DR800 BIG
- Replies: 228
- Views: 55347
Re: Suzuki DR800 BIG
Yep yep. Ačiū, nebreik relės, ohmiškai ji gyva, bandysiu ieškot kitur.. Gal turit ką patart, be šviesų - 14.1, su šviesom 13,4 prie 5000. 3 geltoni atskirai -ac 75-75-73v. Daėdė:)
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
- 16 Apr 2016, 23:28
- Forum: Enduro
- Topic: Suzuki DR800 BIG
- Replies: 228
- Views: 55347
Re: Suzuki DR800 BIG
Sveiki endurai, soriukas, kad taip iškart prie reikalo pirma žinutė.. Gal pas ką mėtosi krovimo relė drbigui, ar panaši 6 kont.) ant pasibandymo? Vargstu su dr750,tai tas tai anas, pradėjo akumo nebekraut. Dėkavoju už pagalbą!!! Lukas
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk
Sent from my GETNORD_CAT2 using Tapatalk