Search found 128 matches
- 23 Nov 2012, 16:06
- Forum: Technika
- Topic: S 1000 RR skyrelis
- Replies: 112
- Views: 34312
Re: S 1000 RR skyrelis
Skaitau, duske mokejimui vaziot neytakos 
- 22 Nov 2012, 23:13
- Forum: Moto sportas
- Topic: Ieskau pagalbos
- Replies: 2
- Views: 2362
Re: Ieskau pagalbos
Mocnai butu.Jie mums bazukastorms wrote:geras skelbimas
jungiuosi. gal helsai prafinansuos?
- 22 Nov 2012, 23:03
- Forum: Moto sportas
- Topic: Ieskau pagalbos
- Replies: 2
- Views: 2362
Ieskau pagalbos
Gaecia raidinti uz beleka su belenkukiom reklamom,just give tires and fuel.Kad galu raidint, tai kam reik tas zino.Otaip norisi lekti 
- 28 Feb 2012, 19:00
- Forum: Skelbimai
- Topic: kempine i baka
- Replies: 15
- Views: 5005
Re: kempine i baka
Jaja ir as maciau kaip saremose po gontkiu atsosus is baku dare,dar nusistebejau pamenu 
- 15 Feb 2012, 22:45
- Forum: Skelbimai
- Topic: Perku automobilį "automatą"
- Replies: 49
- Views: 8291
Re: Perku automobilį "automatą"
Ir ryja ir daug problemu,ir jei senai kapitalke daryta tai be 7000 k lt uz dalis , be darbo, ne pro kur..
Jau pavargau jas taisyt ,pirkit 1,9-please

Jau pavargau jas taisyt ,pirkit 1,9-please
- 15 Feb 2012, 21:16
- Forum: Skelbimai
- Topic: Nauja Bikeshop paslauga: važiuoklės reguliavimas
- Replies: 24
- Views: 5635
Re: Nauja Bikeshop paslauga: važiuoklės reguliavimas
Ohlins irgi patirties turi,ir setupus prideda,bet kiek girdejau ir biski patyriau ,tai retai kada jie tinka ir vadinas tai vaziuokles upgradinimu o ne reguliavimo paslauga.Kiek gi jusu kromelis patirties turi???Gal galit OEM sureguliuot ir ne pagal manuala(pats skaityt moku), o kaip reikia.Galiu nur...
- 14 Feb 2012, 21:05
- Forum: Skelbimai
- Topic: Nauja Bikeshop paslauga: važiuoklės reguliavimas
- Replies: 24
- Views: 5635
Re: Nauja Bikeshop paslauga: važiuoklės reguliavimas
Gaunas- lyg susidedi kazkokia tai tex ar tai ohlisex ar bisex vaziuokle,kurios reguliatoriai ar tai istaliatoriai NZ tik per telika mate-ir jau varai kaip Rosis.Ar visgi reik ilgu reguliavimo valandu ir praktikos igudziu , net paprastai OEM vaziuoklei(beje su mocu ir raideriu).Ar as tos reklamos nes...
- 11 Feb 2012, 22:02
- Forum: Technika
- Topic: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
- Replies: 681
- Views: 95083
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
A tai kame problems??Nelako ar kaipstorms wrote:mindaugas bande
daugiau nebandys
jei nori - galim pasiulyt bent 3 gamintoju
- 07 Feb 2012, 19:15
- Forum: Technika
- Topic: Power Commander tema
- Replies: 207
- Views: 52575
Re: Power Commander tema
Sorry,bet as visvien pameginciau su pc 3 be navarotu
- 07 Feb 2012, 19:11
- Forum: Technika
- Topic: Power Commander tema
- Replies: 207
- Views: 52575
Re: Power Commander tema
Nu ne, o kas yr 1 k rrrrrstorms wrote:o tai su 1 k rr varysi?
- 07 Feb 2012, 19:00
- Forum: Technika
- Topic: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
- Replies: 1935
- Views: 212763
Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
A tai ko te ieskote??
- 02 Feb 2012, 22:33
- Forum: Technika
- Topic: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
- Replies: 681
- Views: 95083
Re: Project Kawasaki Ninja ZX-6RR
More gazu-less problemes
Biski ne i tema-gal ,kas bandete grandines be jokiu o-ringu?Noreciau tokios- eny pasiulymai(600cc)520
Biski ne i tema-gal ,kas bandete grandines be jokiu o-ringu?Noreciau tokios- eny pasiulymai(600cc)520
Re: padangos
Kokios nusimato kainos,jamciau pora komplektu,gal tris 
- 02 Feb 2012, 22:22
- Forum: Technika
- Topic: Power Commander tema
- Replies: 207
- Views: 52575
Re: Power Commander tema
Blyn- tai ka reiks prarast bbz kiek sekundziu ant rato ir nedet pc,nes EM dar dauglitu kainuoja
,arba veiks kaip veike ant suskio 
Re: padangos
JAmi belekokia sena road padunge ir smaugi belekiek laiko su 10 % gazo ir nz tavo ,jei issinuomoji vienas ir dar nakti
.
O jei smaugt tai teks is kafiuku jamt pirelius (vien zodis METZELER nepatinka) Pirelli is cool.Cofey kada padunges????
O jei smaugt tai teks is kafiuku jamt pirelius (vien zodis METZELER nepatinka) Pirelli is cool.Cofey kada padunges????