Search found 137 matches

by liankas
13 Oct 2011, 15:13
Forum: Bendras
Topic: Arvi?
Replies: 261
Views: 61451

Re: Arvi?

nusipirk htc ir nereik modemo pirkt :)
by liankas
27 Jul 2011, 17:54
Forum: Technika
Topic: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Replies: 1935
Views: 212817

Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis

supratau, tai jeigu kiaules seimininkas noretu, galiu uzsienio kalba padeti zajava i poznane parasyti

EDIT:
ne kiaules, o karves. Nemaisom terminu

CIprasau, skubejau, svajojau apie karka. Pats kaltas
by liankas
27 Jul 2011, 17:43
Forum: Technika
Topic: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Replies: 1935
Views: 212817

Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis

nueinam nuo temos- o tai bet taciau, kaip ji nuslydo? :kurblebuvai:
by liankas
26 Jul 2011, 17:35
Forum: Bendras
Topic: Arvi?
Replies: 261
Views: 61451

Re: Arvi?

nu gerbiamieji frakcijos nariai, acakingai pareiskiu, daba signalas bus geras
Image
by liankas
21 Jul 2011, 17:51
Forum: Technika
Topic: Project 1000RR - Honda techninis kampelis
Replies: 1935
Views: 212817

Re: Project 1000RR - Honda techninis kampelis

krize baigesi
by liankas
02 Jul 2011, 17:19
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472572

Re: Husaberg kampelis

pagrindinis kintamasis - "praktiškai nauji". ką tai reiškia? dar kart dėl majkių - niekas nieko nejama, bo nieko neturiu. Planas toks: - po atostogų, sulaukęs dažytojų atsakymų, darau/darom nuosprendį ir darau bandomąją maječką, - tuomet išrenkam majkės brandą (pagal kokybę ir mėlynumo ro...
by liankas
01 Jul 2011, 12:29
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472572

Re: Husaberg kampelis

Motowowere wrote:Pala,o kaip ten kur sitavasita pries tai diskutuota marskineliu su MF simbolika,a jau tu nebus????? :-k Tadum ir man kokia pora reiks jamti,dydis kaip Rammst :la:
siaip tai jo....
by liankas
01 Jun 2011, 17:56
Forum: Bendras
Topic: odiniai rūbeliai
Replies: 70
Views: 13823

Re: odiniai rūbeliai

bite/motomanai mums raso: "sport Naujas dalyvis Klube: ne narys Parašė žinučių: 0 2011-05-30 08:54 369 žinutė iš 369 Ieškau nebrangių odinių kelnių (džinsų stiliaus,ne siaurėjančių į galą) išmiera kažkur 34/34 arba L/XL tel 860091516. " kas ten turi i gala ne siaurejanciu? ANDRIUŠIS GINTA...
by liankas
31 May 2011, 10:41
Forum: Technika
Topic: Suskio SV650S K6 tvarkymas
Replies: 66
Views: 12098

Re: Suskio SV650S K6 tvarkymas

storms wrote:hm
manau tikrai ne
tiesa
by liankas
12 May 2011, 13:44
Forum: Bendras
Topic: Arvi?
Replies: 261
Views: 61451

Re: Arvi?

by liankas
09 May 2011, 17:21
Forum: Bendras
Topic: Arvi?
Replies: 261
Views: 61451

Re: Arvi?

desire HD sako, kad kaip tik siuo metu gauna android 2.3 update'a
skaitau kiti irgi turetu gaut
by liankas
09 May 2011, 16:16
Forum: Skelbimai
Topic: SHOEI XR-1000 M dydzio parduodu arba keiciu
Replies: 20
Views: 5528

Re: SHOEI XR-1000 M dydzio parduodu arba keiciu

shoejus vilkosi ramiai Batoro gatve, vaziavo salia pezo, kai anas sugalvojo akuma nusiimti... suintrigavo originalumas, tai ir sustojo pasiziureti is arciau. Tik pezo vairuotoja nebuvo mandagi, nenorejo bendrauti, pasidalinti, kaip tokia ideja sugalvojo, teko jega krapstyti is masinos. Nuotraukoje m...
by liankas
09 May 2011, 16:05
Forum: Skelbimai
Topic: SHOEI XR-1000 M dydzio parduodu arba keiciu
Replies: 20
Views: 5528

Re: SHOEI XR-1000 M dydzio parduodu arba keiciu

siaip tai siame prancuze akumas nebuvo taip gyliai, bet be raktu aisku neistrauksi... Oficiali versija- bobute, norejo pasikeisti akuma, bet neturejo raktu ir pasinaudojo stulpu atidarytuvu, rezultatas, akumas sekmingai isluptas
by liankas
09 May 2011, 16:00
Forum: Skelbimai
Topic: SHOEI XR-1000 M dydzio parduodu arba keiciu
Replies: 20
Views: 5528

Re: SHOEI XR-1000 M dydzio parduodu arba keiciu

kas zino, tas zino, apie ka :)
Autorius temos tai tikrai.
O siaip tai raudonai nuotraukoj "avestas" tas pats buves ant pardavimo SHOEI XR-1000
by liankas
09 May 2011, 15:39
Forum: Skelbimai
Topic: SHOEI XR-1000 M dydzio parduodu arba keiciu
Replies: 20
Views: 5528

Re: SHOEI XR-1000 M dydzio parduodu arba keiciu

shujus tikrai laimingas :) pirmi 20km ir jau su perturbacijom https://lh5.googleusercontent.com/-eZ3vt0mXU6E/TcfgKKs5GoI/AAAAAAAAAJg/6UYHVYeE6pY/s912/shuj.bmp p.s shujus gyvas, muxa nejeb..s abejotinos kokybes nuotraukoje pavaizduotas n.vilnios gyventojos vairavimo ypatumu rezultatas, po sekmingos g...