Search found 24 matches

by sablius
22 Jun 2012, 14:07
Forum: Baikeriai
Topic: Projektas FXR
Replies: 255
Views: 59521

Re: Projektas FXR

hehe, vat kitas klausimas apie posūkius ir turėjo būt :), vistik civilizuotame krašte gyvename :D
by sablius
22 Jun 2012, 13:51
Forum: Baikeriai
Topic: Projektas FXR
Replies: 255
Views: 59521

Re: Projektas FXR

Paklausiu kitaip - o kur tada km matyt :roll: Man, pvz, įdomu....

p.s. o manekenam FXR'ai kaip ir nevpizdu, kaip žinia, ypačsai ant tokių senstelėjusių kaip šits :D
by sablius
22 Jun 2012, 13:22
Forum: Baikeriai
Topic: Projektas FXR
Replies: 255
Views: 59521

Re: Projektas FXR

Bauda ple =D> Labai super :jerkit:

p.s. o kur spydiks?
by sablius
23 Feb 2012, 15:35
Forum: Skelbimai
Topic: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
Replies: 7
Views: 1621

Re: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI

Aleliuja.
El Traxo wrote:Tai gal dėk į autopliusą ir nemyžčiok svetimuose NEKOMERCINIUOSE forumuose? :-$
sablius wrote:vpadlu yra myžčiot svetimose temose, ypačsai skelbimų... :-$
El Traxo wrote:o čia OEM? koks partnumbersas? Jei ne OEM, tai harlistam siūlyti vpadlu =;
by sablius
23 Feb 2012, 15:12
Forum: Skelbimai
Topic: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
Replies: 7
Views: 1621

Re: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI

vpadlu yra myžčiot svetimose temose, ypačsai skelbimų... :-$
El Traxo wrote:o čia OEM? koks partnumbersas? Jei ne OEM, tai harlistam siūlyti vpadlu =;
by sablius
23 Feb 2012, 12:26
Forum: Skelbimai
Topic: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
Replies: 7
Views: 1621

Re: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI

Kaip tais nepastebimai pats užaugo :)
ezhiukas wrote:uzsiauginai pilva ir nebetelpi? :)
by sablius
23 Feb 2012, 00:58
Forum: Skelbimai
Topic: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
Replies: 7
Views: 1621

Parduodu_drapanėlę HARLISTUI

Realiai originalią, dėvėtą, odinę, puikios būklės striukę. Dydis M. Jei nesi pilvotas, ir tavo kojų sąnarių neslegia niekingas 20kg viršsvoris, tuomet šis apdaras TAU [3šauktukai]. Kaina - 430 LTL. Kaunas, 865237004, email'as - saulius.v@inbox.lt p.s. dažnai viešiu Vilniuj. p.p.s. fone "grind'p...
by sablius
07 Jul 2011, 23:00
Forum: Baikeriai
Topic: Bendras
Replies: 1122
Views: 156333

Re: Bendras

Ne nu tai kai..... :dontknow: Nemanau, kad pavadinęs žmogų pyderu, turi galvoj, kad jis gėjus :D Sorry, neturėjau galvoj tiesiogiai :^o
by sablius
07 Jul 2011, 18:00
Forum: Baikeriai
Topic: Bendras
Replies: 1122
Views: 156333

Re: Bendras

Gera diena.

Kaip žinia, laikas nenumaldomai artina kasmetinę krikščioniškojo poezijos vidurvasario šventę Anykščiuose - Seitanstouną. Ką mąstot, satanistai?
by sablius
30 Nov 2010, 17:45
Forum: Bendras
Topic: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Replies: 122
Views: 20409

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Nežinau, ar jis prie to nors kiek prieina, bet prašyčiau išeliminuot iš metų bent 2 mėnesius žiemos. Nafig tas nesibaigiantis minusas!?
by sablius
23 Nov 2010, 13:09
Forum: Skelbimai
Topic: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
Replies: 19
Views: 4466

Re: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių

Taigis, šrotas po truputį keliauja garažan, kur auksinės rankos įkomponuos viską į savas vietas, o geležinės gerklės ir toliau kels LT alaus pramonę.
by sablius
04 Nov 2010, 23:39
Forum: Baikeriai
Topic: traktoriu aktualijos
Replies: 994
Views: 161612

Re: traktoriu aktualijos

ezhiukas wrote:beje, Lietuvoj irgi tas pats galioja. Pasiziurek kokie harliai vazineja - softailai, roadkingai. Sportsteriu ir dynu niekas uz harli nelaiko... :)
Labai teisingai pastebėta! Čia panašiai, kaip ir kokia A3 ne mašina - geriau didelis ale Sang Yong'as ir pofig, kad mažiau rariteto :D
by sablius
29 Oct 2010, 23:01
Forum: Skelbimai
Topic: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
Replies: 19
Views: 4466

Re: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių

Abbath wrote:Gal cia koki patarima rasi
možlyvo :roll:
by sablius
28 Oct 2010, 17:08
Forum: Skelbimai
Topic: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
Replies: 19
Views: 4466

Re: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių

Jou skambyjau ir panašu, kad čia kažką radau - ką tiksliai, paaiškės rytoj :)

Dėkingas už norą pagelbėt! ;-)
by sablius
28 Oct 2010, 09:30
Forum: Skelbimai
Topic: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
Replies: 19
Views: 4466

Re: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių

ezhiukas wrote:prasinesi per ebeju ir po poros menesiu visos detales namie buna, gal ir greiciau. Nors dabar kaledinis metas prasideda, su pastu visokiu cirku buna
Nuojauta kužda, kad kažką ir reiks galvot ta linkme.