Search found 24 matches
- 22 Jun 2012, 14:07
- Forum: Baikeriai
- Topic: Projektas FXR
- Replies: 255
- Views: 59521
Re: Projektas FXR
hehe, vat kitas klausimas apie posūkius ir turėjo būt
, vistik civilizuotame krašte gyvename 
- 22 Jun 2012, 13:51
- Forum: Baikeriai
- Topic: Projektas FXR
- Replies: 255
- Views: 59521
Re: Projektas FXR
Paklausiu kitaip - o kur tada km matyt
Man, pvz, įdomu....
p.s. o manekenam FXR'ai kaip ir nevpizdu, kaip žinia, ypačsai ant tokių senstelėjusių kaip šits
p.s. o manekenam FXR'ai kaip ir nevpizdu, kaip žinia, ypačsai ant tokių senstelėjusių kaip šits
- 22 Jun 2012, 13:22
- Forum: Baikeriai
- Topic: Projektas FXR
- Replies: 255
- Views: 59521
Re: Projektas FXR
Bauda ple
Labai super
p.s. o kur spydiks?
p.s. o kur spydiks?
- 23 Feb 2012, 15:35
- Forum: Skelbimai
- Topic: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
- Replies: 7
- Views: 1621
Re: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
Aleliuja.
El Traxo wrote:Tai gal dėk į autopliusą ir nemyžčiok svetimuose NEKOMERCINIUOSE forumuose?
sablius wrote:vpadlu yra myžčiot svetimose temose, ypačsai skelbimų...![]()
El Traxo wrote:o čia OEM? koks partnumbersas? Jei ne OEM, tai harlistam siūlyti vpadlu
- 23 Feb 2012, 15:12
- Forum: Skelbimai
- Topic: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
- Replies: 7
- Views: 1621
Re: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
vpadlu yra myžčiot svetimose temose, ypačsai skelbimų...
El Traxo wrote:o čia OEM? koks partnumbersas? Jei ne OEM, tai harlistam siūlyti vpadlu
- 23 Feb 2012, 12:26
- Forum: Skelbimai
- Topic: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
- Replies: 7
- Views: 1621
Re: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
Kaip tais nepastebimai pats užaugo 
ezhiukas wrote:uzsiauginai pilva ir nebetelpi?
- 23 Feb 2012, 00:58
- Forum: Skelbimai
- Topic: Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
- Replies: 7
- Views: 1621
Parduodu_drapanėlę HARLISTUI
Realiai originalią, dėvėtą, odinę, puikios būklės striukę. Dydis M. Jei nesi pilvotas, ir tavo kojų sąnarių neslegia niekingas 20kg viršsvoris, tuomet šis apdaras TAU [3šauktukai]. Kaina - 430 LTL. Kaunas, 865237004, email'as - saulius.v@inbox.lt p.s. dažnai viešiu Vilniuj. p.p.s. fone "grind'p...
Re: Bendras
Ne nu tai kai.....
Nemanau, kad pavadinęs žmogų pyderu, turi galvoj, kad jis gėjus
Sorry, neturėjau galvoj tiesiogiai 
Re: Bendras
Gera diena.
Kaip žinia, laikas nenumaldomai artina kasmetinę krikščioniškojo poezijos vidurvasario šventę Anykščiuose - Seitanstouną. Ką mąstot, satanistai?
Kaip žinia, laikas nenumaldomai artina kasmetinę krikščioniškojo poezijos vidurvasario šventę Anykščiuose - Seitanstouną. Ką mąstot, satanistai?
- 30 Nov 2010, 17:45
- Forum: Bendras
- Topic: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
- Replies: 122
- Views: 20409
Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010
Nežinau, ar jis prie to nors kiek prieina, bet prašyčiau išeliminuot iš metų bent 2 mėnesius žiemos. Nafig tas nesibaigiantis minusas!?
- 23 Nov 2010, 13:09
- Forum: Skelbimai
- Topic: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
- Replies: 19
- Views: 4466
Re: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
Taigis, šrotas po truputį keliauja garažan, kur auksinės rankos įkomponuos viską į savas vietas, o geležinės gerklės ir toliau kels LT alaus pramonę.
- 04 Nov 2010, 23:39
- Forum: Baikeriai
- Topic: traktoriu aktualijos
- Replies: 994
- Views: 161612
Re: traktoriu aktualijos
Labai teisingai pastebėta! Čia panašiai, kaip ir kokia A3 ne mašina - geriau didelis ale Sang Yong'as ir pofig, kad mažiau raritetoezhiukas wrote:beje, Lietuvoj irgi tas pats galioja. Pasiziurek kokie harliai vazineja - softailai, roadkingai. Sportsteriu ir dynu niekas uz harli nelaiko...
- 29 Oct 2010, 23:01
- Forum: Skelbimai
- Topic: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
- Replies: 19
- Views: 4466
Re: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
možlyvoAbbath wrote:Gal cia koki patarima rasi
- 28 Oct 2010, 17:08
- Forum: Skelbimai
- Topic: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
- Replies: 19
- Views: 4466
Re: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
Jou skambyjau ir panašu, kad čia kažką radau - ką tiksliai, paaiškės rytoj 
Dėkingas už norą pagelbėt!
Dėkingas už norą pagelbėt!
- 28 Oct 2010, 09:30
- Forum: Skelbimai
- Topic: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
- Replies: 19
- Views: 4466
Re: Paieškose keletas SPORTSTER'io detalaičių
Nuojauta kužda, kad kažką ir reiks galvot ta linkme.ezhiukas wrote:prasinesi per ebeju ir po poros menesiu visos detales namie buna, gal ir greiciau. Nors dabar kaledinis metas prasideda, su pastu visokiu cirku buna