Proxo adventure(ris)

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
M`BaubZ
Aukstadvario dievas

Re: Proxo adventure(ris)

Post by M`BaubZ »

aš tai tai nevažiavau niekad sutokiu mocu, kur ten jau pilnai pilnai uždengia, ir atkimštom ausim nevažinėju, tai parašymas toks delfi komentarų lygio,
bet kažkaip, jei tik greičiai ne kvadratėliais, tai tyliausia važiuot iškišus galvą pilnai į švarų vėją + dar kiekvienas šalmas turi savo kokįtai optimalų atakos kampą.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas

tckd
Dievas

Post by tckd »

ble koks amebinis kanpelis. Vejas plaukuose!
less teeth, more tits.

Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas

Post by Dzuku_Briedzis »

Nu ble.. kiekvienas rokeris džiaugiasi, kad vėjas plaukuose, ausyse ir musės snukin
Nors, aš ne rokeris
Bet mane džiugina
Dzūkų tankai nerūdija!

Proxas
Jau moka vaziuoti

Post by Proxas »

Tai kad vejas plaukuose is muses snukin tai dzin, kai leki trumpa atstuma, ten kokias 5 valandas - pa barabanu, kai visai dienai ishleki i kelione ir Lenkijoj sustoji tik benzo ir pamyzht - norisi ko nors patogesnio kartais :)
Bet panashu kad cia tiesiog su striomo setupu buvo pasiseke, reikia ko gero nustot sukt kiaushus ir pradet labiau sukt rankena :D
Come to the Dark Side.... we have cookies :]

storms
Dievo treneris

Post by storms »

Pagaliau girdžiu ne myžniaus sapaliones
Amen

wundis

Post by wundis »

O stormsas dar moka važiuoti motociklu?
+2/-14

storms
Dievo treneris

Post by storms »

O mokėjo?

Proxas
Jau moka vaziuoti

Post by Proxas »

Laba diena mielasis kampeli,
Proxas neturedamas ka veikti sia savaite testavo svetimus mataciklus "KTM orange days" ir Krasta duoda BNW pralegt ir panorau pasidalinti izvalgomis:

Iki vakar - galvojau kad Africa Twin nu labai puikus matacikletas - ir geresniu turbut nebuna...
Tada pravaziavau su KTM 790R adventure ir supratau, kad KTM gal tegu lieka prie krasavyku ir tikru kietuju enduriku gamybos, nes nesupratau kas turetu buti 790r pirkejas... Offroade dar dar - Gariunzberge per trasos smelio atkarpa visai smagiai prabrido, bet iki offroado davazhiuot tai turbut panashiai komforto kaip mano seno DRZ :D
Vakar dar meginau 1290R adventure (nes nu brangesnis tai turi but geresnis nea?) - pasirodo nebutinai, pats motociklas gal ir puse velnio - traukia belenkaip, vairuojasi/stabdo panasiai kaip mano gs'as, vaziuokle labai faina - per placius gulincius mentus baisiai lengvai ant vieno rato pasikelia tai gauna pacukishku respecto tashku uzh tai :D
BET - ir cia DIDELIS BET - vakar testavimo metu temperatura buvo ~32C.. kai atsisedau ir uzhvedziau - pirma mintis buvo kad atsisedau ant keptuves ir kazhkas ijunge ugni po manim :-k Buvau priesh tai skaites internetuose kad shilta ant jo vazhiuot, bet kad cia ne shilta - cia fakin neimanoma - po 45 minuciu pavazinejimo nuoshirdzhiai dziaugiausi perlipes atgal ant savo nevalinancio gs'o, nes bent jau tas nemegino padaryt man neprashytos sterilizacijos (nors gal ir pritaikoma buityje?)

I tarpa tarp tu dvieju nulekiau i Krasta ir graziai paprasiau kad duotu man pralegt su R1250GS, mete i veida raktelius - sake grizht per pusantros valandos (jau malonu). Nu atsisedau ant to dramblio, paciupinejau ten viska kas idomu buvo, paplepejau su vaikinuku kuris rakteli dave visai normaliai (ner ka lygint su matashop interactionu) ir ishlekiau i gatve.
Nu nafig - niekad negalvojau kad mocas sveriantis ~250KG gali taip maloniai vaziuoti, tiek begetis, taip posukius imt ir svarbiausia - taip stabdyti =D>
Kas nebande - smarkiai rekomenduoju uzhsisakyt bandomaji vaziavima, tiesiog kad paziuret kaip buna... Tas Teleleverius priekyje stebuklus daro kai minkai stabdi.
Gaila kad pigiausias GS'as nuo pigiausios afrikos skiriasi nei daug nei mazhai - pusantro karto :D bet vistiek - wow, iki siol saipiausi is zmoniu kurie su tais vazineja - kad tipo nesamone, dabar noreciau ju atsiprashyti :oops:

P.s. KTM vieninteliai kurie savo mocu neapdraude niekaip ir privercia priesh test ride'a pasirashyt ant pilnos sumos.. gal cia pardavimu taktika tokia?
p.p.s dar juokingas apie KTM - tiek 790 tiek 1290 ant laisvu apsuku nesugeba lygiai dirbt, pulsuoja apsukos kaip ant seno bandito su vienu misfirinanciu cilindru :roll: mano endurikas turbut graziau dirba :D

wundis

Post by wundis »

Proxai, ar esi važiavęs BIG'u? ne? nu va.
+2/-14

tckd
Dievas

Post by tckd »

Ktm yra viram, o sudzuki amebom, nu. Su bmw kas vazineja net nepazystu tokiu.
less teeth, more tits.

Proxas
Jau moka vaziuoti

Post by Proxas »

wundis wrote:
20 Jun 2020, 23:11
Proxai, ar esi važiavęs BIG'u? ne? nu va.
Dar neesu, bet neatsisakiciau pamegint, esu testaves tik DR350 ir DR650, juokinga, bet tas 350 visai patiko kazhkada, kol dar drz neturejau :oops:

Pasakojau, kad ka tik su GS'u iveikiau ~6k km ratuka per kaimynines shalis? Ne? nu tai va pasakoju
IMG_20200701_172101.jpg
IMG_20200701_170114.jpg
IMG_20200704_122001.jpg
IMG_20200702_143157.jpg
Keista, bet bevaziuojant, kazkur dingo noras pirkti afrika - matyt perkaitau? :roll:

wundis

Post by wundis »

O galima klausimą ne į temą? O ką tuo metu veikia moteris (ar moterys)? Kaip stipriai reikia pritrumpinti grandinę, kad spėtum užšokti ant gs'o ir išlėkti ant 6kkm?
EDIT: uždėkit minusą man :ameba:
+2/-14

Proxas
Jau moka vaziuoti

Post by Proxas »

wundis wrote:
14 Jul 2020, 10:28
O galima klausimą ne į temą? O ką tuo metu veikia moteris (ar moterys)? Kaip stipriai reikia pritrumpinti grandinę, kad spėtum užšokti ant gs'o ir išlėkti ant 6kkm?
EDIT: uždėkit minusą man :ameba:
Heh - netycia (kaip aklai vistai grudas) kazhkokia sukalbama motera susiradau, tai kol as awej - ji namu zhidini prizhiuri :albino:
Joa turbut i kaire eina, bet nezinai tai neskauda :D

Proxas
Jau moka vaziuoti

Post by Proxas »

Nu va - atejo Kaledos :)
IMG_20200818_180729.jpg
IMG_20200818_180729.jpg (116.99 KiB) Viewed 170 times
Kaip tikras planuotojas - neturiu po ranka shakems tepalo, teks rytdienos laukti surinkimui :nublee:

wundis

Post by wundis »

Nuo seno žinoma, į šakes dualsportams tinka vidurvasario medus. Rudeninis gal biški per skystas būna, tas labiau bekelei.
+2/-14

Post Reply