Trumpas reviu is nauju Guminio padungiu sypavimo. Su salyga, kad siandien oras super, sampes ryte negeriau, o pasikroviau drakona ir spynagryzus i masina ir nulekem iki T Apeliu. Tik atvaziavus pamaciau, kad Guminis moco dar neiskroves, tai isejo nufotkint neapaugusias sniegu padunges:
Galas 1
Galas 2
Priekis 1
Priekis 2
Kaip mielieji skaitytojai matote, galine padanga nera baisiai pikta gumos rastu. O patys diubeliukai - mazyciukai, taciau ju daug.
Tiek vakar, tiek siandien tas padunges testavo Dinas su Guminiu. Trumpai tariant - ant ledo yra ahujet'. Ten kur chebrai nuo ismalto ledo priekis pabeginedavo - Dinas ir Guminis rode sukibima ir alkunem brauke leda.
Taciau ziurint su perspektyva, sitoks sypavimas yra tik ledui.. Siek tiek daugiau sniego, ar neduok die miskas koks ar kas - sedi ir rukai.
Toliau nagrinejant sita reikala, svarbu momenta sugroja kaina. Guminis sake, kad 2 padunges + sypavimas = 1200LT... Skaiciuojant namudines salygas - sypavimas prideda +100LT max prie padungiu. Taigi, sioje vietoje pramoninis sypavimas gauna i klyna smarkiai.
Zinoma, dar yra sansas, patiems tokius diubeliukus susirast, taciau nepaklausiau is kur ju gaut. O gal butu ir nesake.
Savo nuomones neprimetu, taciau nezinau ka rinkciausi... Net jei ir 1200LT atliekamus tureciau. Greiciausiai pasirinkciau namini varianta, nes ziema labai smagu yra miske vaziuot ten, kur vasara nepravaziuodavai.