ilgai laukta tema-praktinis vadovas
kaip nustoti jaudintis ir pakabinti mergyna?
ne!
kaip spresti susidariusias moto-problemas
beje, sprendimas ne tik, kad nemokamas, bet dar ir nesantis pinigus
kokiu budu?
parduodamas savo dideli motociklas, tinkama tik transkontinentinems kelionems arba savo moto gp replika, pajegia per 20min. nuvaziuoti is vilniaus i kauna ar blizgu chiopereli
ir perkate archajiska pirdala aka supermoto, duall purpose etc.
kadangi pastarieji yra 3x pigesni negu 2010 yamaha yzf r1, tai skirtuma galite isleisdami kaip norite.
o su naujaja pirda, jus nemokamai gaunate:
-daugiau galimybiu vaziuoti del moco tinkamumo kasdienim vaziavimui;
-ilgesni (praktiskai 12men?) motosezona;
- platesnius moto-arimo dirvonus (tiesiogine ir perkeltine prasmemis), t.y. jusu nebevarzo vienos rusies kelio danga;
- mazesnius eksploatacinius kastus;
- tiesiog daugiau motociklizmo uz maziau pinigu!
woohoo!
p.s. ginkdie, nesiruosiu menkinti ar atkalbineti nuo sportbaiku ar hyperbaiku, ar pan. kazkurios moto specializacijos istobulintu atstovu. sitie yr geris ir technologiju smaigalys (brytvos).
tiesiog, jei kam nors norisi lekti, o shaibu ner.
tai galima lekti uzpigiau
na, dabar muskite