as tai nusivyles drz400e, po 10metu senesnio lc4 kuris ir su 40dantu zvaigzde vs 47 dz. stojo piestu ant zvyro antra shaiba to neprasant..t.y. gulet at vairo reikejo.ezhiukas wrote:xz, as kazkaip prisiklauses visokiu istoriju apie tuos lc4, tai husquarna patikimiau atrodo. bent jau motoras maziau forsuotas. Nors negali zinot, gal ir lc4 visai gerai
cbr1000rr
dar pasvarstyciau toki varianta - http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1
WP pakaba (KTeMinie), Teneres mataras (nivalit, kaip ir visi 600tukai, bet kantrus), duda dvasingumo virshune.
o sheip supermotiniai ratai gay. nfg ju reik musu keliuose? Pasiimt enduriniu razmierciku, plentinius kalioshus - zebest.
WP pakaba (KTeMinie), Teneres mataras (nivalit, kaip ir visi 600tukai, bet kantrus), duda dvasingumo virshune.
o sheip supermotiniai ratai gay. nfg ju reik musu keliuose? Pasiimt enduriniu razmierciku, plentinius kalioshus - zebest.
ARBEIT MACHT FREI
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Vat aš irgi taip skaitau, kad civiliam (suprask - nesportinYko) važinėjimui jis turėtų būti daug komfortiškesnis nei "britva". Tik vėlgi (VĖLGI!) apie senesnius (kokių 2000 metų ir pan.) modeliukus visi labai gerai atsiliepia, o apie vėlesnį (su dviem triūbom) yra visokių atsiliepimų.. Kuom tikėt? Vieni sukčiai aplink gi.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact: