Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
-
rprznt
- Ganerio lankytojas
- Posts: 641
- Joined: 06 Jan 2010, 23:55
- Location: Vilnius/Kaunas
Post
by rprznt »
Sveiki,
Pirkciau Suzuki SV nuo 2003 keleivio sedyne, juoda.
Bei europine lempa (jauciu kad utopija ja gaut)
PM arba 8-675-23840
aciu
-
M`BaubZ
- Aukstadvario dievas
- Posts: 1378
- Joined: 11 Jul 2009, 14:19
- Location: Vilnius
Post
by M`BaubZ »
žiūrėk autopliusą ir autogidą. 2003+ svukų ten gana nemažai ant dalių.
lempa tikriausiai tiks ir amerikoniška? nors "utopijos gauti" tas nesumažina.
-
rprznt
- Ganerio lankytojas
- Posts: 641
- Joined: 06 Jan 2010, 23:55
- Location: Vilnius/Kaunas
Post
by rprznt »
berods visus perskambinau is gido, pliuso - niekas neturi.