jara wrote:Kada ant pabandymo?
Visai mastytinas variantas
tokiems interesantams kaip tu, duodu busa+moca+tepalo 1 ltr i benza ir visa ta reikala galesi naudoti nuo rytojaus iki kol grisiu is uzsieniu (iki 07.15), o tada imi, arba ne. ka?
apsaugu, deja, neturiu tavo dydzio
testui.busa.
siaip, kada reikia buso, as jau seniau sakiau - skambinat ir derinates. nelauzot ir naudojates. man busas, grubiai reikalingas nedaug kartu metuose. prabanga ji pudyt vienam ;)