Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Visos su motociklizmu susijusios diskusijos
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by sai »

labiau priemone ir tiek. kur naudosi, tai jau tamstos reikalas. jusu versija?
race your life
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by mindaugasa vol.2 »

musu versija ta, kad kuo labiau single minded pyrda, tuo sudetingiau ji isnaudoti.
problemos laike (sezoniskumas), trasoje (danga), kiti zmogiski faktoriai (vienas ar dviese? ar yra nuotaika? o temperatura ir t.t.
tigi, kompromisas tame, kad turi labai tobula moca kazkokiam vienam tikslui, bet to tikslo siekti turi labai mazai laiko (pinigu, noro, galimybiu, irasyti patinkama)
ir tuomet, tas mocas naudojamas ne pagal paskirti. o tai yr kompromisas
cross cojones PC
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by efk0nas »

Aš jau rašiau, dėl ko dabar pikčiau vfr, o ne britvą. Visokiose kačergose jei ir važiuosiu, tai tik nedaug ir for fun, ne rezultatui. Dauguma mano paskutinių rimtesnių pasivažinėjimų buvo užmiestyje ir su žmona. Esant tokiems poreikiams, VFR'o privalumai prieš britvą yra tokie, kad ten daug patogesnė ilgesniam važiavimui (ir ypač dviese) sėdėsena, labiau nuo vėjo saugantys plastikai. Tuo pačiu mocas nėra toks didžiulis troleibusas, kaip, pvz., busa, tad visai komfortiškai važiuojasi/valdosi ir mieste.

Supermoto tai kakis, bet kyl ant vienkės ir negaila vartyt.
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by tckd »

bet tai cia kazkaip netycia ziurau ir skaitau kad triumph yr visiska vfro kopija

Image
less teeth, more tits.
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by zil130 »

Daba teip, drakonas užsimanė Vespos. ką daryt, verta uždėt vizą, užsimerkt ir pirkt?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by storms »

zil130 wrote:Daba teip, drakonas užsimanė Vespos. ką daryt, verta uždėt vizą, užsimerkt ir pirkt?
pravaziuos 3 kartus ir kirmys garaze
tikek tu man
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by tckd »

storms wrote: pravaziuos 3 kartus ir kirmys garaze
tikek tu man
kaimyne nusipirko birbina. bet jauciu kol nukris maziau +20.

heheh man regis zilas dar primeta kad tada pats mes dvirati ir smaugs tarp eiliu :hippy:
Last edited by tckd on 12 Aug 2010, 09:54, edited 1 time in total.
less teeth, more tits.
User avatar
Darka
50cc tarp koju
Posts: 116
Joined: 18 Mar 2010, 09:38
Location: Vilnius

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by Darka »

http://www.vespanuoma.lt/motoroleriai.html
iseitis trim kartam pavaziuot? :albino:
User avatar
Shadow
Aukstadvario dievas
Posts: 1405
Joined: 21 Aug 2007, 19:32
Location: Nepriklausomas vienkiemis

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by Shadow »

storms wrote:
zil130 wrote:Daba teip, drakonas užsimanė Vespos. ką daryt, verta uždėt vizą, užsimerkt ir pirkt?
pravaziuos 3 kartus ir kirmys garaze
tikek tu man

Bet tai Vespa dabar girdejau yra labai madingas reikalas!
Ten, kur baigiasi nesėkmių ruožas, prasideda kapinių tvora…
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by storms »

tegu ezius perka
gal laimes
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by zil130 »

Darkai pliusas.
Išnuomosiu vakarui prisibirbins,tada ir matysim prasmės buvimą..
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by tckd »

zil130 wrote:Darkai pliusas.
Išnuomosiu vakarui prisibirbins,tada ir matysim prasmės buvimą..
ziurek kad ta vakara lytu, pustu vejas, nu zodziu kad butu kasdienines salygos :cheers:
less teeth, more tits.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by mindaugasa vol.2 »

labas baikerams!

tik nesakykite po to, kad nebuvote perspeti:

"Griaudžiant nebėgiokite, nevažiuokite motociklu ar dviračiu, nelaikykite rankose metalinių daiktų. Palikite juos atokiau nuo savęs ir pralaukite perkūniją."

zinoma, cia viskas liecia pagrinde tkdc, bet lai ir kiti zino.
cross cojones PC
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by Yvl »

zil130 wrote:Darkai pliusas.
Išnuomosiu vakarui prisibirbins,tada ir matysim prasmės buvimą..

pirk. turesi alternatyva dvyrkai i darba. pazadu :)
Peace ДА!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Vazinejimui motociklu, seima ne kliutis!

Post by tckd »

motociklo remontui seima netruGdo

Image
less teeth, more tits.
Post Reply