M`BaubZo sv650s k2 tema
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
1. Turimas priekio pakelejas kabinas uz sakiu apazios, taigi netinkamas - reiktu kazka chimichint/skolintis idant pakelciau prieki.
2. Pagal video varztelio atsukimas pasirode kaip ganetinai paprasta procedura VS. visiska sakiu isemima.
Tokis noras siektiek pakietint atsirado po pravaziavimu kacergoj, posukiuose nejuciomis noretusi kik standesnio priekio.
o gal cia as svaigstu?
2. Pagal video varztelio atsukimas pasirode kaip ganetinai paprasta procedura VS. visiska sakiu isemima.
Tokis noras siektiek pakietint atsirado po pravaziavimu kacergoj, posukiuose nejuciomis noretusi kik standesnio priekio.
o gal cia as svaigstu?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
kolega brangus, jusu rastojo filmo herojaus (nezinomos veisles motodinozauro) sakese yra isriegta atskira skyle alyvos isleidimui
jusu gi turimo modernaus motociklo sakese tokios kanalizacijos nenumatyta.
zr. schema, kas prisukta tuo taip rupimu apatiniu varztu.
kaip minejo gerb storms, greiciausiai ji pavyks tik kazkiek pasukti. veliau gi, prades suktis visi sakes viduriai (galime pavadinti tai kardridzu, nors tai nera tikslu). alyva istekes, o kas toliau?
kadangi brangus kolega, esate kacerginis, o ne gariunscikas, t.y. reikalas sventas, galiu paskolinti priekio pakeleja, kurs kabina po apatiniu tilteliu. su salyga, kad tvarkingai pasiimama ir grazinama.
jei vis tik bus nuspresta atsukineti apatini varzta, nekantraudami lauksime revjuso cia.
jusu gi turimo modernaus motociklo sakese tokios kanalizacijos nenumatyta.
zr. schema, kas prisukta tuo taip rupimu apatiniu varztu.
kaip minejo gerb storms, greiciausiai ji pavyks tik kazkiek pasukti. veliau gi, prades suktis visi sakes viduriai (galime pavadinti tai kardridzu, nors tai nera tikslu). alyva istekes, o kas toliau?
kadangi brangus kolega, esate kacerginis, o ne gariunscikas, t.y. reikalas sventas, galiu paskolinti priekio pakeleja, kurs kabina po apatiniu tilteliu. su salyga, kad tvarkingai pasiimama ir grazinama.
jei vis tik bus nuspresta atsukineti apatini varzta, nekantraudami lauksime revjuso cia.
cross cojones PC
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
beje, jei nera noro isimineti sakiu, variantas imt ilga slangele, dieli svirksta ir tiesiog nusiurbt ta skysti. na cia toks fantastinis variantas, bet gal ir igyvendinamas. kazkiek aisku liks to senojo skyscio
±
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Bet tai ot problema, tigi išardai viską, išvalai dumblą, pakeiti riebokšlius, aliejų ir surenki. Dabar nučiulpt alyvą.... nu nevIriškai. Tada geriau nieko nedaryk. 
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
nu tai as ir sakau, kad liks kazkas ant dugno, bet tai cia tuo atveju, kai labalabalabai nesinori sakiu isiminet. gal te jos pas ji privirintos????
±
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Minties apie to varzto (kur po asimi) atsukima buvo atsisakyta is karto.
Tiesiog sirdis geide kad as buciau nepastebejes tos kanalizavijos varzto ir jus man butumet ji uzrode (kaip dedukui akinius ant kaktos) ir as laimingai pasidaryciau ta pakeitima su mazesniu varztu atsukimu/uzsikumu skaicium.
O bet taciau dabar matau kad protingiau vistik imt lauk sakes verst zemyn ir palikt ant visisko isvarvejimo.
Service manuala uzskaicius teoriskai neturetu buti itin sunku...
O tai tos visos "gumos" turetu but keiciamos tuo paciu, teisingai? Tai turetu but kazkoks remkomplektas sv sakiu gumu suzukiocentre right? Ar kazkur kitur tokie dalykai perkami?
Ar dar kazkokiu "gotcha" yra siame darbe?
mindaugasa vol2. jei pasiulymas dar galios kai surasiu laisva sestadieni dabams - mielai pasinaudociau pasiulymu.
diekoju MF kolektyvuj

O bet taciau dabar matau kad protingiau vistik imt lauk sakes verst zemyn ir palikt ant visisko isvarvejimo.
Service manuala uzskaicius teoriskai neturetu buti itin sunku...
O tai tos visos "gumos" turetu but keiciamos tuo paciu, teisingai? Tai turetu but kazkoks remkomplektas sv sakiu gumu suzukiocentre right? Ar kazkur kitur tokie dalykai perkami?
Ar dar kazkokiu "gotcha" yra siame darbe?
mindaugasa vol2. jei pasiulymas dar galios kai surasiu laisva sestadieni dabams - mielai pasinaudociau pasiulymu.
diekoju MF kolektyvuj
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
dar siulyciau "praplovima" padaryt. Isbega is sakiu viskas.. pili kokio brudo... kad ir tepalo.. minkai, kad atliptu sudai apacios.. ispili.. pakartoji keleta kartu... pili gera tepala.. uzsuki, smaugi nafsedengi
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
salnikai (nesimato) bei pilnikai (isorine guma) turetu buti baikshope. ju pakeitimui yra sokie tokie niuansai bei savadarbiai toolsai, bet jutubo pagalba skaitau turetum susitvarkyt. tik reikia svarios aplinkos bei stalo.
salnikus (vidines gumas) bei pilnikus gali keist arba ne. jei prades pavasari sakes tepalais snargliuotis - bus abydna, kad nepakeitei dabar, kai kai sakes isimtos ir keiciami tepalai. is kitos puses jie dar gali but geri ir laikyt kelis metus. nu cia loterija. kaip laikina varianta as dar pamastyciau greitaji su svirkstu, tik dar reiktu info internete pasiieskoti, ar daug tu senu snargliu liks sakese. kapitalini tepalo keitima galesi daryt, kei reiks salnikus keist.
salnikus (vidines gumas) bei pilnikus gali keist arba ne. jei prades pavasari sakes tepalais snargliuotis - bus abydna, kad nepakeitei dabar, kai kai sakes isimtos ir keiciami tepalai. is kitos puses jie dar gali but geri ir laikyt kelis metus. nu cia loterija. kaip laikina varianta as dar pamastyciau greitaji su svirkstu, tik dar reiktu info internete pasiieskoti, ar daug tu senu snargliu liks sakese. kapitalini tepalo keitima galesi daryt, kei reiks salnikus keist.
±
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
o del gumu ziurek jau pats arba dek fokes cia. Siaip kangi tas dalykas nera baisiai droziamas (nebent riebosklius paziuret, jei sakes blogai i dangu ziuri) - tai jau ant pono reikalo. Aisku jei jos ten iki 10-15EUr kainoje - tai kodel gi nepasikeitus, Vis ramiau psichologiskai bus
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
paprasyciau! ar jau pamirsai savo `07 sportsterio shakes??mindaugasa vol.2 wrote:kolega brangus, jusu rastojo filmo herojaus (nezinomos veisles motodinozauro) sakese yra isriegta atskira skyle alyvos isleidimui
Peace ДА!
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
na sportsteriui nekeiciau, nes oem harley alyva laiko apie 150-200 metu. ne sudas supiltas.
del gumu keitimo: keist gerai, bet tam reikia prispasobos riebokslio aka salnyko ipresavimui ir siek tiek sekmes nieko nepazeisti.
del gumu keitimo: keist gerai, bet tam reikia prispasobos riebokslio aka salnyko ipresavimui ir siek tiek sekmes nieko nepazeisti.
cross cojones PC
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
tigi plastikinis santechninis vamzdis labai tinka, ne?
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
ohoho, kiek į šitą temą prirašyta.
primenu, kad priekį galim pakelti dar ir taip:

grebėstas gal 10 Lt vertės.
primenu, kad priekį galim pakelti dar ir taip:

grebėstas gal 10 Lt vertės.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
tikra tiesa, MX sakems tinka pagal diametra. ar rasi diametra SV sakems - neaisku. tiesa, galima ispjaut juostele vamzdzio, tuo ji susiaurinant, bet cia jau chaltura. na ir aisku vamzdzio sieneliu krastai turi buti gerai apslifuoti, kad neliktu astriu detaliu.zil130 wrote:tigi plastikinis santechninis vamzdis labai tinka, ne?
±