Q: koki muoca pirkti?
Re: Q: koki muoca pirkti?
tai cia vienu prisedimu kiek vaziuot 50k? skaitau su nesupuvusia grandine 10k nusivaziuos ir labai netepant 
less teeth, more tits.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Q: koki muoca pirkti?
10k netepant? a rimtai? nu gal. su 250ccm. sunkesni mocai biski labiau tampo lenciugus.
ir paskum jau meti lauk?
ir pries kiekviena isvaziavima nauja lenciuga?
brangoka.
man nepatiktu
ir paskum jau meti lauk?
ir pries kiekviena isvaziavima nauja lenciuga?
brangoka.
man nepatiktu
cross cojones PC
Re: Q: koki muoca pirkti?
prieš kiekvieną išvažiavimą tai gal ir teisybė, bet realiai, argi gausis daugiau nei viena grandinė per metus? kiek ten tų duagiatūkstantinių kelionių spėsi pridaryt?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Q: koki muoca pirkti?
na as sutinku 10kkm - vienas lenciugas
bet netikiu, kad kaip gerb tkdc minejova, tiek galima numinti nelabai, arba kad ir retai, tepliojant. skaitau, reiketu tepti kas karta sustojus saliarkos. antraip 5kkm ir 300lt atia
vienzo, kardanas kelioniniam muocui rulez
bet netikiu, kad kaip gerb tkdc minejova, tiek galima numinti nelabai, arba kad ir retai, tepliojant. skaitau, reiketu tepti kas karta sustojus saliarkos. antraip 5kkm ir 300lt atia
vienzo, kardanas kelioniniam muocui rulez
cross cojones PC
Re: Q: koki muoca pirkti?
Hm...arba dirzas. 40kkm...
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: Q: koki muoca pirkti?
na po purva ir mesla ir sokinejant ir dubasint gariunu duobese kelias stukas numini tai jau lygiu asfaltu 10k neskamba taip jau neimanomai.mindaugasa vol.2 wrote: bet netikiu, kad kaip gerb tkdc minejova, tiek galima numinti nelabai, arba kad ir retai, tepliojant. skaitau, reiketu tepti kas karta sustojus saliarkos. antraip 5kkm ir 300lt atia
less teeth, more tits.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Q: koki muoca pirkti?
na palaukite, o tas kelias stukas nusokinejat tepdami ar tik Shw. vandeniu nukrapijat ir laiko?
as balsuoju uz vid. 7kkm/lenciugas asfaltu su sunkiakubaturiu motorcyclu. reguliariai tepant! zinoma, lenciugas 520, kaip pas rimtus pacanus. 530 gal ir istemptu 10kkm, labai reguliariai mazgojant svestu vandeniu ir spec. aliejumi.
as balsuoju uz vid. 7kkm/lenciugas asfaltu su sunkiakubaturiu motorcyclu. reguliariai tepant! zinoma, lenciugas 520, kaip pas rimtus pacanus. 530 gal ir istemptu 10kkm, labai reguliariai mazgojant svestu vandeniu ir spec. aliejumi.
cross cojones PC
Re: Q: koki muoca pirkti?
nžn 1400 GSX skaitosi kūbatūra ar ne, bet su besibaigiančiu transmisijos komplektėliu išlėkiau iki Kroatijos, su tokiu pat (beveik pasibaigusiu) ir atgalios parpūčiau.
Supurškiau 0,5 flakonėlio. Lietaus gauta daug.
Mačiau Transalpą 38K su motininiu lenciugu (kirtis ant "e") įsukusį (jei vokietis nemelavo).
5-7 kkm sudraskyt lenciūgėlį, skaitou labai piktai smaugt reikia.
Patirtis su sekančiais (čia jei apie temas minėtas ankstesniuose postuose)
R1150 Gs - nuobodus, negenda, nevalina, grubus miestui, geras svorio centras, patogus sėdėti.
VFR - Valina, ne LT keliams.
Dominatorius - dvasingas šūdo gabalas.
Transalpas - patikimas, nuostabiai valdomas, legendinis bet nivalinantis šūduko gabaliukas.
GS Dakar - stebino nevibracija, stebino ekonomija (kaip beje it Translepas), kompromisų meistras, universaliausias endurikas. L. patogi sėdynė, benzolis po subine puikia.
Jau minėtas GSX 1400 - be paskirties, bet momentas nepalieka nesujaudintų, stabdžiai slabo, nustebino tai, kad keliauti visai nieko (lenkijos nė nepastebėjau).
690SM - mieste nenugalimas (napaimtu nei sai su brytva), 70 kumelių ažrozą, stabdžiai geriausi iš aukščiau paminėtų (o gal taip regis dėl mažo svorio..), nupūst iki Kauno - kančia, 4, 4,5 l/100km.
O jei į temą, balsOju už F800GS (yellow/black), Tiger800XC ir aišku Bonny T100
O bet tačiau kadangi retro stilius (seni, įvairūs, perdaryti gaidžiai) tampa madingas, ne?
Ir dar dėl sėdynės (Tomsenui) nemačiau dar tokios, kad keliaujant asfaltais, nereiktų stoti kas valandą laiko.
Supurškiau 0,5 flakonėlio. Lietaus gauta daug.
Mačiau Transalpą 38K su motininiu lenciugu (kirtis ant "e") įsukusį (jei vokietis nemelavo).
5-7 kkm sudraskyt lenciūgėlį, skaitou labai piktai smaugt reikia.
Patirtis su sekančiais (čia jei apie temas minėtas ankstesniuose postuose)
R1150 Gs - nuobodus, negenda, nevalina, grubus miestui, geras svorio centras, patogus sėdėti.
VFR - Valina, ne LT keliams.
Dominatorius - dvasingas šūdo gabalas.
Transalpas - patikimas, nuostabiai valdomas, legendinis bet nivalinantis šūduko gabaliukas.
GS Dakar - stebino nevibracija, stebino ekonomija (kaip beje it Translepas), kompromisų meistras, universaliausias endurikas. L. patogi sėdynė, benzolis po subine puikia.
Jau minėtas GSX 1400 - be paskirties, bet momentas nepalieka nesujaudintų, stabdžiai slabo, nustebino tai, kad keliauti visai nieko (lenkijos nė nepastebėjau).
690SM - mieste nenugalimas (napaimtu nei sai su brytva), 70 kumelių ažrozą, stabdžiai geriausi iš aukščiau paminėtų (o gal taip regis dėl mažo svorio..), nupūst iki Kauno - kančia, 4, 4,5 l/100km.
O jei į temą, balsOju už F800GS (yellow/black), Tiger800XC ir aišku Bonny T100
O bet tačiau kadangi retro stilius (seni, įvairūs, perdaryti gaidžiai) tampa madingas, ne?
Ir dar dėl sėdynės (Tomsenui) nemačiau dar tokios, kad keliaujant asfaltais, nereiktų stoti kas valandą laiko.
ARBEIT MACHT FREI
Re: Q: koki muoca pirkti?
Man rodos joks supermoto mieste nepasipriesintu brytvai, nebent vaziuoti per saligatvius. Isleki su juo i gel.vilko ar ukmerges ar eiline sankryza kur startuoji ant drages, ir ruko jis totaliai.
Re: Q: koki muoca pirkti?
jei tarp sviesoforu 500 m ir visur kamsciai, tai drisciau suabejoti del supermoto rukymo
±
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: Q: koki muoca pirkti?
Manau su supermoto mieste gyventi lengviau. Daugiau vairas pasisuka, motociklas siauresnis - lengviau pralisti tarp masinu. Tiesi sediesena - geresnis matomumas. Kuno svori nereikia laikyti ant riesu - lengviau manevruoti. Brytvos didesne galia nera pranasumas, nes tarp sviesoforu nera vietos varikliui issisukti iki apsuku kur atsiranda galia.
Re: Q: koki muoca pirkti?
supermoto mieste fun
ale brytva vis tiek ji padetu i pavesi (jei vaziuot keliu)
beje, SM platus vairas, kas kartais trukdo vaziuot tarp minivenu/furu
ale brytva vis tiek ji padetu i pavesi (jei vaziuot keliu)
beje, SM platus vairas, kas kartais trukdo vaziuot tarp minivenu/furu
Re: Q: koki muoca pirkti?
sudedant wobleri su stormsu reziumuojasi, kad su panasoniku atlektum puse minutes anksciau, bet labiau pavarges ir maziau fun
kitais zodziais supermoc vs britfa only mieste tikrai turi geresni pliusu balansa.
less teeth, more tits.
Re: Q: koki muoca pirkti?
as rinkciaus mieste sm. su juo labiau fun. bet taipogi sm daug labiau provokuoja rodyt fuckY, varyt bortais, zole, priespriesiniu ir tt, kas neveda i roju
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: Q: koki muoca pirkti?
As jums pasakysiu kas geriausia mieste
Pasiruose?
Dviratis. Vat.
Su dviraciu iki darbo nuvaziuoju per 33 min
Su brytva per 23 + variklio pasildymas ir salmo/pirstiniu/aprangos uzsidejimas + motociklo prirakinimas
Pasiruose?
Dviratis. Vat.
Su dviraciu iki darbo nuvaziuoju per 33 min
Su brytva per 23 + variklio pasildymas ir salmo/pirstiniu/aprangos uzsidejimas + motociklo prirakinimas