A kas negerai? Apart to, kad sunkus. Nekvalitetnas? Klausiu, nes dar nečiupinėjau.
XR1100 tai nors ir ne superlengvas, bet kvalitetnas atrodo. Ypač patinka labai padidėjęs apžvalgos ratas pvz. lyginant su XR1000.
Arai RX-7 gal ir geriau gulė ant garbanų, bet Shoei XR1100 pasiūlė labai gerą kainos/kvaliteto lygį.
Liko atliekamas netinkamas dydis, todėl dalinuosi kvalitetu su MF.
jo svoris tainuviliantis. + siaip uz tokia kaina is salmo tikejausi, kad jis bent jau siuksles karta per savaite is namu isnesinetu...
ciupinant kokibe niekuo nesiskyre nuo 2x pigesniu, bet maziau prapiarintu salmu.
nzn
pagal medziagas skirtumo tarp lazerio ir shoei tirkai nera. ant galvos man tokie mazi nelenda, tai nepasakysiu
shoei turi smagu stikliuko pradarymo mechanizma, ale jis nx nereikalingas jei salma naudoji trasoje. te jis turi but uzrakintas
na, sakyciau, akd tikrai pajustum uzsidejes ant galvos viena ir kita. suprastum, kodel shojejus geresnis. gal net us OGK
be to, sakyciau, kad tas pats OGK sveria 1450 gramu!
visi racinginiai salmai sveria panasiai.
o jei dar skiriasi salmo dydziai pagal ismiera, tai turbut xxl dydis svers ne ka maziau nei shojejus ar arajus rx7
hehe, whatever!
shojejus geras salmas ir svoris lygiai toks pats kaip pas visus.
o didziausi jo privalumai pasijaucia, kai uzsidedi
taip kad pirkite interiaus siuloma shojeju 1100
ne per nago juodyma neabejoju, kad jis yra geras salmas
ar vertas jis savo retail price (nesnekam apie ebejus ir kainas is po stalo) - vat cia klausimas.
tikrai tikejausi kazko tokio super/nano/ultra/hyper. deje, tai yra tiesiog geras salmas