aktualu :) plastiku remontas

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

aktualu :) plastiku remontas

Post by mindaugasa »

laba diena,
cia vyko kalba apie plastiku remonta ir ten buvo mineta, kad pvz. hondos mocu (kai kuriu) priekis/shikna atlieti is ABS, o stai soniniai plastikai is PPE. pasirodo pastarasis yra atsparesnisi temperaturai ir pan (mano patyrimu, jis aplamai viskam atsparesnis)
beda, kad prie tu triju raidziu niekas nelimpa.
ir stai cia parejo kongenialus receptas, luk:

"Take some Legos, yes legos. Any color will do. Soak them in acetone until they dissolve. It should be the consistency of play-dough. Then clean up the site that you wish to weld. Drill a couple of small hole around the site so the now dissolved lego mix can seat through the fairing. Score the area with some sand paper. Press the gob into desired area. As soon as the acetone evaporates off you will have a great filler. Sand down the excess and repaint. Looks great and is really cheap."
:^o
kazkam uzbalos pareina +650?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Senas, kaip pasaulis triukas. Vaikystej buvo klijuojama viskas is eiles. Tirpdai acetone ir lauki kol acetonas isgaruos.

Nu OK lego plastmase kazkuo ypatinga. Reiketu apsidometi kuo ir atrasti dar "kietesniu" plastmasiu :)
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Renaz wrote:Senas, kaip pasaulis triukas. Vaikystej buvo klijuojama viskas is eiles. Tirpdai acetone ir lauki kol acetonas isgaruos.

Nu OK lego plastmase kazkuo ypatinga. Reiketu apsidometi kuo ir atrasti dar "kietesniu" plastmasiu :)
geras! busiu kazka praleides vaikystej :( neturejau plastmasiniu zaislu
:binky:
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

cia priklauso nuo to, kada tavo vaikyste buvo. :mrgreen:


250 000 000 metu priesh musu era vaikai zaide su pterodaktiliais ir iguanodonozawru kaulais.

paskui zaide su nukirstomis prieshu galvomis.
veliau su shvininem kulipkomis.
paskui atsirado medines mashineles (cia mindaugaso vaikyste).
dar veliau gelezines mashineles (cia apie mane).

o kai kas, kaip vaikystes uzhsiemima naudojo acetono garinima :albino:
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Reno vaikyte vyko Naujanuose gal? tada dar netokiu cheminiu triuku galejo pasitobulinti? :^o
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Aikit jus bedieviai! Negi neklijavot visokiausio plauko lektuviuku ir laiviuku? Negi nedaret bombeshkiu is magnio ir salietros?

Tai va ten gausiai naudojama skyliu uzlopumo technika. Susimynkstini plastmase, ir apteplioji visas vietas, kurios tiketina leis vandeni, ora ar dar kazka. Plonytis kietas gerai prigulantis sluoksnis.

Aisku smarve pizdets, net dabar nupurto prisiminus...

Koraluose vaikyste praleista. Viskas ten gerai! :thebirdman:
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

bambioskes i metalini vambzdy ir uzlanktai. arba izoliacija apvynioji. be plastmases.
beje, turiu pastebeti, jog beeksperimentuojant su bambioshkem i vaikishka galva sove visai logishka mintis: pipirai! pipirai tai ashtrus, stiprus! gal jie ir sprogtu gerai?
taigi buvo pagaminta bambioshke ir gausiai uzpipirinta gausiai. sprogti nesprogo, bet ruko tai gausiai.
modeliukus klijuodavau kazkokia vredna chemija (kazkas i toluola panasaus), kuri is tiesu tirpde plastika.
bet kad lego kaladeles acetone tirpdyti?!?
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

[-X


kaune matote mano ir mindaugo vaikyste kitokia budavo. lego kaladeliu musu metais dar nebuvo.

todel mes ju netirpdem ir neuostem ir musu nuo tu kvapu nepurto :mrgreen:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Tirbdem modeliukus acetone. Specialiai jo neuostem! Darbu procese kaip salutinis efektas, papuldavo koks kvapas i nosi. Turejom kiekme viena ziniuka, tai va jo atradimas ir buvo acetone tirpdyt plastmases. Gamino raketas, lektuvus, laivus ir t.t. viskas buvo isbandoma kOralu miskelyje prie Maxinos arba einama prie Neries.

Va taip mes ir leidom vaikystes dienas. Dviraciai ir mopedai buvo neatsiejama kasdienybes dalis taipogi. Va! :^o
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

ne nu tai aishku, eini i mishkeli, pauostai acetono ir matalini su dviraciu, kad net akyse mirguliuoja nuo virshterminiu atominiu greiciu [-o<
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

:downtown:
Image
Post Reply