Bullies on da ICE - 2009/2010/2011
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
prasome mirkyti i geraja wurth klijus-guma. tokia juoda. realiai sustingusi gaunama guma. limpa nevaikiskai.
cross cojones PC
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
nu tai kada shootautas, kurio metu paaiskes, kad baldiniai varztai atpisa coldkuterius?
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
as net neabejoju rashydo paskelbtom prognozem
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
reiks tucku paleist pries rashyda. Kitep jokie koldkuteriai nepades. Arba emaz'a
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
bet tai tu kaip bachuras su patirtim pasakyk - tos 3/8 yra bendras ilgis ar tik sriegio.
itariu, kad tik sriegio, ir tuomet bus zhopike - puse como ilgai neuzsibus knobuose.
itariu, kad tik sriegio, ir tuomet bus zhopike - puse como ilgai neuzsibus knobuose.
perkele FE-450
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
ka jus cia myzat i bata pirma laiko. vazinesim amebiskai no drift no trottle
faktas kad colio irgi neisuksi ybo islys pro subine.
faktas kad colio irgi neisuksi ybo islys pro subine.
less teeth, more tits.
-
Motowowere
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 917
- Joined: 07 Oct 2010, 18:42
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Trumpus reik barstyti ant ledo i tadu vazinet,nu dar galima juos i leda susukti,nereikes kliju 
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
briedis malacius visus padure ir pirmas atsiveze sriubus 
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
acargiai su issireiskimais!
is enterneto platybiu Malačius reiskia Arklio, teliuko lytinis organas
skias "briedis - malacius - visus padure". gerai, kad koldkateriu neuzsakinejau
is enterneto platybiu Malačius reiskia Arklio, teliuko lytinis organas
skias "briedis - malacius - visus padure". gerai, kad koldkateriu neuzsakinejau
±
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Gerai kad padanga beveik sušriūbuota jau metosi antras sezonas.... naudosim vistik.
Dar Lietuvos muitinė ant kiekvieno koldkuterio banderoles kol užlipins, tikrai nutirps ledas.
Dar Lietuvos muitinė ant kiekvieno koldkuterio banderoles kol užlipins, tikrai nutirps ledas.
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Motowowere wrote:Trumpus reik barstyti ant ledo i tadu vazinet,nu dar galima juos i leda susukti,nereikes kliju
ARBEIT MACHT FREI
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Bullies on da ICE - 2009/2010
Suzinokite, kad jei turite MX51 padnugne, tai 3/8" idealiai eina i prieki, o 1/2" i gala. Atrodo lygtais varztai idealiai pagaminti padungei. Arba atvirksciai.
Ir dar, varzto galvute amerikoniska. I 6-o dydzio gakvute nelend, o 7-o dydzio galvoj maskatuojasi.
Einam sriubuot toliau.
P.S. Einam nemajutro keliu, sukam varztus nenueme ratu.
Ir dar, varzto galvute amerikoniska. I 6-o dydzio gakvute nelend, o 7-o dydzio galvoj maskatuojasi.
Einam sriubuot toliau.
P.S. Einam nemajutro keliu, sukam varztus nenueme ratu.
Dzūkų tankai nerūdija!
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Bullies on da ICE - 2009/2010
Atnaujinu statistika. I priekine padanga, sukant po varzta i kiekviena knoba 320 varztu. Sugaistas laikas - 56min.
Savikaina gavosi - 320 x 0,17LT = 54,4LT
Savikaina gavosi - 320 x 0,17LT = 54,4LT
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: Bullies on da ICE - 2009/2010
Briedi, sekmadieni ant tapeliu?
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Sent from my HTC Desire using Tapatalk
±