Shoping and fcuking

Motofrakcijos Enduro skyrius
Post Reply
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Shoping and fcuking

Post by Renaz »

Skaitau, kad noriu sukurt atskira topica (remiantis mindaugo praktika), kur rasysiu dienorasti kaip perku nauja diorta. Su salyga, kad normaliu topiku nera, tai skaitau, kad sitas bus normalus.


Pirmas irasas:

Patiko va sitas aparats:

Image

Dar skaitau, kad kol kas apsistosiu ties situ modeliu ir pabandysiu pasekt jebeju ir kitas nacistines svetaines pastarojo aparato apturejimui.

Orientuojuosi i 3 kW europietisku auksiniu, mazdaug apie 2000 m. ir mazdaug i KTM LC4 enduro (Super Competition, Six days).

Savo pagiezingas mintis kvieciu isreiksti Biteplius.lt forumuose.

Dekoju.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

tai pristatyk duotaji modeli. As pvz. nesigaudau KTM'u modeliu gausoj ir skaitau, kad jie uzpiarinti dakare modeliai. LC4 - tai cia variklis? Kuo jis tau patrauklus, Kodel baidaisi bergo ar varnos (cia zinau italas!) ar yamahos WR - per daug hard?
ile koni mechanicznych, waga ir t.t.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Reiskia taip. Kodel sitas modelis, o ne koks kitas.
Pradzioj svarstyti variantai:
DRZ400S - sunkus, silpnavalis universlas
WR450f - per hardas, nesinori
DRZ400E - tinka, bet sunku rast.

Sitas KTM eina su LC4 varikliu, bet kazkodel mazesne kubatura nei standartinis LC4. Dar neissiaiskinau kodel. Realiai vadinamas Enduro, taciau oficialiai (mano ziniomis) buvo dvi versijos Super Competition ir Six days. Kuo tiksliai versijos skiriasi nezinau. Berods Six days biski didesnis bakas ir yra el. starteris.

Apskritai aparatas baisiai piktas, 128 kg, 50 AG.

Kodel KTM? Nezinau. Nieko kito nerandu, kad patiktu ir is isvaizdos ir butu pakankamai challenging aparatas. Kodel ne Husaberg? Todel, kad nenoriu but ne orihinalus (suprask Stormsas kaltas). Jei rimtai, tai man Husaberg panasu i kokia tai Aprilia savo egzotiskumu. Del to labiau linkstu i japonus, bet kadangi japonai nesiulo ne visisku hardu, arba as tokiu nezinau, tai belieka KTM. Zinau, kad brangios detales, zinau, kad nelabai patikimas... bet zmones, vazinejantys su sitais aparatais, atsuiliepia apie juos tik puikiai.

Hey vaziavo sestadieni po nemencines miskus. Chebroje vaziavo vienas KTM Six days, tai jo atsiliepimai labiau nei welcom.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

iterpsiu (!) trigrasi i sia tema. vakar pamaciau ta EGZOTISKA Husaberga. nu ka, tai dabar likau nesuprates ka enduruose reiskia zodis "egzotiskas"? nepastebejau ten nei vieno keisto dalyko, anei kokio unikalaus sprendimo. prasau pakomentuoti.
How do you get fast lap times? With ease.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

egzotika, nes svedas, zoliapjoves brolis ir ne ktm'as kuriai varo visi rimti diedai.ir nereik iekoti kazkokiu sprendimu (shiknoj razinku)
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Rashyd wrote:ir nereik iekoti kazkokiu sprendimu (shiknoj razinku)
Sita dali dar pakomentuok a?
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

cia vaiduliuj, jis prasho motyvuoti, kodel egzotika jei nera nieko originalaus...
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

vaijduli, siaip husabergai tuom ir veza - viskas LABAI paprasta ten. Jokiu penktu voztuvu, jokiu dvigubu karbu, jokiu speshal kitu technologiju.

o bet taciau tuom as ant bergo irgi uzsikabinau - svorio centras labai nuleistas zemyn, jei reiks persirinkt, irgi bus paprasta - yra pas pakonsultuotu remonte gana kompetetingai ;-)
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Tai kaip vaziavo tas KTM per pasivazinejima po Nemencines miskus?
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

as nevaziauvau. prastai veizejai nuotraukas :!:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

_hey wrote:as nevaziauvau. prastai veizejai nuotraukas :!:
persiprasau...
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Gerai, dar vienas pretendentas:

Image

Koks tai Husaberg FC 470. Cia totalus hardas ar ne? Dar vienas kriterijus: noriu tepalus keist ne kas menesi, bet pora kartu i metus max! Ir negalvot apie tai, akd reiks keisti kakzokia "stumuokline". Labiau turiu laiko vaziavimui anei remontavimui.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

cia krosinis
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

A ko jis su lempom tada?
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

skaitau reikia testraido prashytis.

Nebijok to remonto. Ne 100'ui metu perki, reiks keist stumokline, parduosi.. kitavertus, susiremontuoti ka nors dvasinga. va savo ttr'a pasidariau, varo dabar kaip bite.. dinge visi shaudymai (tie kru buvo kai bandei) ir pan.. kai sakant dvasinguma remonto jauciu.
Post Reply