"Negalejau nekist. Nevaziavo. Sankaba. Paskiau gr.deze iskrito 4'as begis."didzhej wrote:user?
apie kokia technika kalbi
Komersauju: ko tik nepadarysi, kad parduot.
Re: Komersauju: ko tik nepadarysi, kad parduot.
Re: Komersauju: ko tik nepadarysi, kad parduot.
aaaa, Mini One, aisku.
Siaip girdejau, kad nuo kokiu 2004 metu jie jau buvo padorus. Naujo modelio visai padorus. O jei imti kaip pas mane ~2003 - tada Mini Cooper S! Ten viskas laiko ir viskas veikia. Taip ir nesupratau kodel pop modeliui neidejo geros gr.dezes, reikejo taikyt nuo kazkokios susikto Roverio.
Siaip girdejau, kad nuo kokiu 2004 metu jie jau buvo padorus. Naujo modelio visai padorus. O jei imti kaip pas mane ~2003 - tada Mini Cooper S! Ten viskas laiko ir viskas veikia. Taip ir nesupratau kodel pop modeliui neidejo geros gr.dezes, reikejo taikyt nuo kazkokios susikto Roverio.
—
didzhej
didzhej