Komersauju: ko tik nepadarysi, kad parduot.

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Komersauju: ko tik nepadarysi, kad parduot.

Post by Username »

didzhej wrote:user?
apie kokia technika kalbi
"Negalejau nekist. Nevaziavo. Sankaba. Paskiau gr.deze iskrito 4'as begis."
Image
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Re: Komersauju: ko tik nepadarysi, kad parduot.

Post by didzhej »

aaaa, Mini One, aisku.
Siaip girdejau, kad nuo kokiu 2004 metu jie jau buvo padorus. Naujo modelio visai padorus. O jei imti kaip pas mane ~2003 - tada Mini Cooper S! Ten viskas laiko ir viskas veikia. Taip ir nesupratau kodel pop modeliui neidejo geros gr.dezes, reikejo taikyt nuo kazkokios susikto Roverio.

didzhej
Post Reply