Troseliu tepimas

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Troseliu tepimas

Post by zil130 »

Ūkišku muilu reikia tept.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Troseliu tepimas

Post by wundis »

Hm. biski paguglinau.
DO NOT put dry graphite in your throttle cable. It will come out the bottom of the cable and into your carb then into the motor. You dont want graphite in your engine.
ir siaip atrodo isvada viena:
irankis+tepalas
+2/-14
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Re: Troseliu tepimas

Post by Teo »

kadangi esu pusiau kaimietis, tai manau, kad ŽŪ technika reikia prižiūrėti nuolatos. jeigu manekenai gali sau leisti susitepti ten kokious troselius karta per motoinventoriaus turėjimo laiką, tai purvabrydininkai turetu plauti ir tepti reguliariai ir tankiai. ir jokie ten variai ir graafitai iš esmės nepades, nes vistiek viskas užsineš purvu...
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Troseliu tepimas

Post by mindaugasa vol.2 »

mano 2cnt.: grafitinis nera toks jau sausas ir bruda renka pakankamai. jei kam idomu pabandyti, prasom, turiu kibireli (beje, pirkau vedamas sitos pacios minties, kad tiks, dulkiu nerinks)
wurth turi spec purskala troseliams. tai kam dar galva lauzyti, kaip jis ten dirba?
o ieskant pigesnio varianto, tai kaip ir buvo rasyta: tept daznai ir belenkokia alyva
cross cojones PC
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Troseliu tepimas

Post by storms »

tai yra tu devaisu ir pas mus
ale koks gi baikeris leis 5 eur trosu tepimo dyvaisui?
Attachments
teplius.jpg
teplius.jpg (37.99 KiB) Viewed 1639 times
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Troseliu tepimas

Post by Rammst »

is asmeninio nereiksmingo patyrimo (patarus vienam ex kross maisteriui) darem taip:

laikant trosa zemyn galva,
po truputi leidziam i ji benza su kokiu shpricu,
ir pastoviai masturbuojam,
tokiu budu apacioj iseina visa scheise,
tuomet imam lasinti elementoriska variklini tepala,
vel gi - pastoviai masturbuojant,
kol anas (tepalas) nepradeda sunktis apacioj.

pereita sezona viskas veike puikiai, kad lig siol nekilo noras ten kist nagu.

prasom.
perkele FE-450
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: Troseliu tepimas

Post by Ziune »

Patiko. eisiu masturbot.
Rammst wrote:is asmeninio nereiksmingo patyrimo (patarus vienam ex kross maisteriui) darem taip:

laikant trosa zemyn galva,
po truputi leidziam i ji benza su kokiu shpricu,
ir pastoviai masturbuojam,
tokiu budu apacioj iseina visa scheise,
tuomet imam lasinti elementoriska variklini tepala,
vel gi - pastoviai masturbuojant,
kol anas (tepalas) nepradeda sunktis apacioj.

pereita sezona viskas veike puikiai, kad lig siol nekilo noras ten kist nagu.

prasom.
ARBEIT MACHT FREI
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Troseliu tepimas

Post by Rammst »

Kaip sake Leninas - ir galvot netrukdo.
Butu be sarvo, gal gerai butu tas prietaisas, bet kaip ji naudot su sarvu?
Da buvau sutepes varikliniu gazo rankenele - blogis, sukinejasi kaip nori, visai vaziuot nebemoki.
Ten tik grafitinis.
perkele FE-450
Post Reply