dar vienas momentas, gali buti, kad nedaug lenktas vairo stem'as arba apatinis tiltelis. kur patikrinti bei istiesinti?
P.S. zinau zinau, kad afrikyte perpista ir nivalit bei hondu galvos nelaiko (tfu tfu tfu perkairy)
Robkė pas mane kieme darbuojasi. Jei nerasi - gali mane aplanktytitomasn wrote:kas cia per robke? kakie kontaktai?
ok. Vakarienei spjaudysim jaučio akį. NEVĖLUOK!!!tomasn wrote:susitariau su amortizatoriu guru robertu. traxai uzsuksiu ant vakarienes
special for zilas inmetam karsta reportazazil130 wrote:O ar aš tik vienas apie Afriką kažkokią pirmą kartą išgirdau
dar neužimta. Gali steigttomasn wrote:bbz, parasyta airflow. nzn, kas cia per MC
