favoritas

Viskas apie motociklų sportą
Post Reply
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

favoritas

Post by mindaugasa »

noriu pasakyti, kad nuo siol (sestadienis) neakivaizdziai balejinsiu uz Casey Stonery.
maladiec bicas!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Tai jau isivedei eurosporta ar kaip??
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Username wrote:Tai jau isivedei eurosporta ar kaip??
ne! niekada!
gaunasi daug racionaliau gauti is taves diska ir, esant palankiom aplinkybem, perziueti.
velavimas puse metu, pasirodo, nieko nekeicia!!
:)
tiesiog pamatau veliau. :)
vakar pasiziurejau turkijos etapa.
:mrgreen:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:thumbright:




Jeigu tu bent interneta turetum tai galetum su vienos-dvieju dienu velavimu atsisiusti tiek kvala tiek reisa kiekvieno etapo is ftp...
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

as geriau pakalausiu: kas per mada, kad pries uzversdami i posuki, dabar raideriai makaluoja vidines puses koja kaip supermotarde?
anksciau lyg tik vale taip dare, dabar jau kastrecias?
wtf?
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa wrote:as geriau pakalausiu: kas per mada, kad pries uzversdami i posuki, dabar raideriai makaluoja vidines puses koja kaip supermotarde?
anksciau lyg tik vale taip dare, dabar jau kastrecias?
wtf?

Nu matai bando kazkaip Vale nugaleti tai kopijuoja viska ka gali :D


Galbut jie tokiu budu kuo daugiau svorio nori permesti i vidine puse, kad geriau eitu i posuki, zaidzia su kuno padetimi kai saka.
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

jei ka, kai nukeliama vidine koja tai raiderio svoris pasislenka i isorine puse.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

tai cia diedas knygoje rase, kad reik ant isorines kojeles remtis. matyt pirmas knyga perskaite vale, o po to visi kiti.

o jei rimtai, tai neatrodo, kad butu daroma svorio balansavimui.
?
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

xzn.. man tai kaiptik taip ir pasirode...
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

w919 wrote:xzn.. man tai kaiptik taip ir pasirode...
kodel tu nori pasakyti, kad nenukeliant kanopos nuo pakojos tie vaikinai negal permesti svorio, a?

o tu taip darai? bezdzioniauji nuo valentino??

man gerai pajusti perkelima i isore pavyko tik karta- kita: reikia ilgo posukio (letai mastau)

ir dar jie taip daro tik pries uzversdami mota. ir dar tai turetu gerokai trukdyti versti mota. ir dar kodel jie to nedaro posukio apexe, kai posvyris didelis ir svorio paskirstymas galbut duotu naudos.

ir taip toliau.

"pora emotikonu"
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Jus nieko nesuprantat. Visa tiesa ateina is enduru! Ten jau daug metu zino, kad darant posuki, reikia kaip reikiant spaust isorine kojele ir keliu remtis i baka kiek jegu yr!

Viskas man aisku.
Post Reply