2007 suzuki gsxr750

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

2007 suzuki gsxr750

Post by mindaugasa »

laba diena,
suzinokime, kad net korektishkieji jav zurnalistai nesugebejo nutyleti, kad 07-u metu 750 dzykseriukas pasilpes. wtf?
rasho, kad vaziuojant lyg ir nesijaucia duodes ar netraukimo. atsieit labai tobula ipurshkimo sistema etc. uzglaisto.
bet sukdami ant stendo rado, cituoju: "huge", citatos pabaiga duobe. sugretinus su siandieninio modelio duomenimis, ish tiesu Ag ir Nm kreives atrodo prastai.
mastau: neivyko kiekybinio shuolio (zingsnio), kurs iprastai budavo kiekvienamw sportbaiku vystymo etape.
cia ka, atsireme i lubas??
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

nedelsiant dedu pliusa uz toki malonu ekskursa i frakcijos praeiti!!!

p.s. as tai vistiek to K7 noreciau!
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

w919 wrote:nedelsiant dedu pliusa uz toki malonu ekskursa i frakcijos praeiti!!!

p.s. as tai vistiek to K7 noreciau!
kalbu ner, as taip pat noreciau. man siaip smalsu, kodel nesigavo "prideti 3 Ag ir sumazinti 3kg"??
tiesa, del kg nepamenu.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

O ziurekit, mazumos atsigavo!
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

a tak lygino su K6? Tas pats gi kas ir K7. Gal K6 buvo melynai baltas, o K7 raudonas? Gal K6 buvo surinktas pirmadieni, o K7 penktadieni? Gal tiesiog vadinamaji lemona gavo? Atrasyk.
Citus, Altus, Fortus!
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Vee Crunchy wrote:a tak lygino su K6? Tas pats gi kas ir K7. Gal K6 buvo melynai baltas, o K7 raudonas? Gal K6 buvo surinktas pirmadieni, o K7 penktadieni? Gal tiesiog vadinamaji lemona gavo? Atrasyk.
ciprasau, kad suklaidinau: lygino su K5.
jei ypac netingesiu, imesiu skanus.
Post Reply