laba diena,
suzinokime, kad net korektishkieji jav zurnalistai nesugebejo nutyleti, kad 07-u metu 750 dzykseriukas pasilpes. wtf?
rasho, kad vaziuojant lyg ir nesijaucia duodes ar netraukimo. atsieit labai tobula ipurshkimo sistema etc. uzglaisto.
bet sukdami ant stendo rado, cituoju: "huge", citatos pabaiga duobe. sugretinus su siandieninio modelio duomenimis, ish tiesu Ag ir Nm kreives atrodo prastai.
mastau: neivyko kiekybinio shuolio (zingsnio), kurs iprastai budavo kiekvienamw sportbaiku vystymo etape.
cia ka, atsireme i lubas??
a tak lygino su K6? Tas pats gi kas ir K7. Gal K6 buvo melynai baltas, o K7 raudonas? Gal K6 buvo surinktas pirmadieni, o K7 penktadieni? Gal tiesiog vadinamaji lemona gavo? Atrasyk.
Vee Crunchy wrote:a tak lygino su K6? Tas pats gi kas ir K7. Gal K6 buvo melynai baltas, o K7 raudonas? Gal K6 buvo surinktas pirmadieni, o K7 penktadieni? Gal tiesiog vadinamaji lemona gavo? Atrasyk.
ciprasau, kad suklaidinau: lygino su K5.
jei ypac netingesiu, imesiu skanus.