ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
Senai jau nemeciau kreiviu, tai galvoju imesiu ka nors idomaus:
Vokieciai padare visu kawu desiatkiu dyno testa (visu pirmu triju kartu) ir nupiese grafikeliu.
Vokieciai padare visu kawu desiatkiu dyno testa (visu pirmu triju kartu) ir nupiese grafikeliu.
- Attachments
-
- Diagramm-Kawasaki_ZX10R.jpg.1166086.jpg (58.6 KiB) Viewed 2212 times
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
Turiu biski apginti trecia karta: aisku vokieciai matavo stokinius motus ir cia su uzglushinta stokine duda per kepenis labiausiai gauna butent naujausias modelis. Low-mid range torkas biski priseda. Bet kai uzdedi slipona ir pareguliuoji ant stendo tada buna viskas back to the normal.
Ale bet kuriuo atveju performansas is esmes +- panasus. Va gen4 jau duba duoda prie zemu-vidutiniu nes visi arkliai virsuje.
Tai aciu uz demesi.
Ale bet kuriuo atveju performansas is esmes +- panasus. Va gen4 jau duba duoda prie zemu-vidutiniu nes visi arkliai virsuje.
Tai aciu uz demesi.
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
Jamciau 2004. Nes graziausias.
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
bijau sito modelioWobbler wrote:Jamciau 2004. Nes graziausias.
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
storms wrote:bijau sito modelioWobbler wrote:Jamciau 2004. Nes graziausias.
Nebijok. Grafikai rodo kad viskas normaliai.
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
ale tai kay gaidis ateini i saliona upsigraidint ninzes ir nulipes nuo 06 susidarai pirma ispudi kad 08 nevalit! (imho toks ispudis turetu kilt
) kaip pirkt?
less teeth, more tits.
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
vaziavau su vieninteliu 04 nindzium. visiskai nepatiko stabdziu nebuvimas ir nervinga reakcija i gaza
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
Galiu pakomentuoti is asmenines patirties kaip buna kai nusiperki 06 salione o poto nusiperki 08 salione ir pirma karta atsisedes vaziuoji.tckd wrote:ale tai kay gaidis ateini i saliona upsigraidint ninzes ir nulipes nuo 06 susidarai pirma ispudi kad 08 nevalit! (imho toks ispudis turetu kilt) kaip pirkt?
2000-7000rpm begejasi panasiai nors atrodo kad 08 apsukas renka biski greiciau. Taciau atrodo kad 06 turi siek tiek daugiau torko.
(tada baigi abkatke)
7000-11000rpm begejasi panasiai
11000-13500rpm - 08 valina kazkiek juntamai geriau/stipriau
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
Daugiau pasakyk.storms wrote:bijau sito modelioWobbler wrote:Jamciau 2004. Nes graziausias.
Mano pasamoneje pradeda atsirast tokia mintis, kad mano
gyvenime reikia zalios Kawos. Bei pradedu dairytis i
2004 modeli 'for sale' skyreliuose.
Aciu.
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
O su 04 turi patirties??Username wrote:Galiu pakomentuoti is asmenines patirties kaip buna kai nusiperki 06 salione o poto nusiperki 08 salione ir pirma karta atsisedes vaziuoji.tckd wrote:ale tai kay gaidis ateini i saliona upsigraidint ninzes ir nulipes nuo 06 susidarai pirma ispudi kad 08 nevalit! (imho toks ispudis turetu kilt) kaip pirkt?
2000-7000rpm begejasi panasiai nors atrodo kad 08 apsukas renka biski greiciau. Taciau atrodo kad 06 turi siek tiek daugiau torko.
(tada baigi abkatke)
7000-11000rpm begejasi panasiai
11000-13500rpm - 08 valina kazkiek juntamai geriau/stipriau
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
modelis kuri ciupinejau akivaizdziai buvo be stabdziu ir turejo kazkoki nesveik throttle response. binarinis gazas ON/OFF. nu nemalonu kai vaziuojant ziede tarp masinu jis nutaria pawheelint (bandymus dare eksperati, virs 18, uzdaroj trasoj, nebandykit atlikt patys ir tt.)Wobbler wrote:Daugiau pasakyk.storms wrote:bijau sito modelioWobbler wrote:Jamciau 2004. Nes graziausias.
Mano pasamoneje pradeda atsirast tokia mintis, kad mano
gyvenime reikia zalios Kawos. Bei pradedu dairytis i
2004 modeli 'for sale' skyreliuose.
Aciu.
kitavertus, gal tai buvo tik to konkretaus baiko beda
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
As girdejau kad jis karsto budo.
Bet jei an tiek kad net nemalonu vaziot, tai gal
nelabai gerai.
Bet jei an tiek kad net nemalonu vaziot, tai gal
nelabai gerai.
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
Wobbler wrote:O su 04 turi patirties??Username wrote:Galiu pakomentuoti is asmenines patirties kaip buna kai nusiperki 06 salione o poto nusiperki 08 salione ir pirma karta atsisedes vaziuoji.tckd wrote:ale tai kay gaidis ateini i saliona upsigraidint ninzes ir nulipes nuo 06 susidarai pirma ispudi kad 08 nevalit! (imho toks ispudis turetu kilt) kaip pirkt?
2000-7000rpm begejasi panasiai nors atrodo kad 08 apsukas renka biski greiciau. Taciau atrodo kad 06 turi siek tiek daugiau torko.
(tada baigi abkatke)
7000-11000rpm begejasi panasiai
11000-13500rpm - 08 valina kazkiek juntamai geriau/stipriau
Vaziavau, tiesa ne su 'nauja is salono'.
Vaziavosi panasiai nors man atrode kad prie zemu apsuku biski slabnai buvo ir tik prie vidutiniu atsigaudavo. Ir tuo metu kai atsigaudavo tai biski shikna pavoblindavo. Bet itariu cia pakaba kalta labiau.
Virs 10-11k ishsilygindavo ir super galios siuolio tame diapazone nesijaute. Nors negali sakyti kad nevalino. Negali.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: ZX10R: 2004 vs 2006 vs 2008
as nerasysiu, kadangi nevaziavau ir be to anglu zurnaliugos jau tiek prirase, kad viskas aisku. kur ten testas, kur testino visus baikus kruvoje su nial mckenzie? 08 laimejo
be to kitas buvo, kur 06 varle laimejo labiausiai subalansuoto baiko (po papinpinimo) awordsa is visu magazin staff'o baiku?
be to kitas buvo, kur 06 varle laimejo labiausiai subalansuoto baiko (po papinpinimo) awordsa is visu magazin staff'o baiku?
cross cojones PC