sita irgi is internetu girdejau, kad sv650s 2gen sic modas neitin rekomenduotinas, bet galimas su atitinkamais apipjaustymais.M`BaubZ wrote:rprznt, neapsidziauk, nes tau taip paprastai netinka
Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Labadien, gerbiamasai kantpeli.
Vėl turiu ką į tave parašyti. O parašyti turiu tai, kad gi pagaliau įvyko ilgai planuotas, derintas ir šiaip visaip kitaip fainas modas - sumažinau svorį ir pridėjau decibelų!
Vaizdelis prieš pažadinant kaimynus:

Cia dar matot didelį storą katalizatorių ir SET vožtuvo troselinį mechanizmą.

Vaizdelis pažadinus kaimynus - pusfabrikatis.

Čia kažkada rašiau, kad labai kremtuosi neturėdamas foto su atviru SET vožtuvu. Vuala, svajonės pildosi!


Turiu pasakyti, kad esu maloniai nustebintas yoshimura R&D departamentu (ir keista, kad jų produktų kataloge nėra tokio dalyko kaip half-system), nesgi ant stokinio suskio kolektoriaus su tvarkingai nuoperuotu katalizatorium kuo puikiausiai užlenda yoshimura midpipe. Dar daugiau, esu beveik tikras, kad yoškės midpipe tvirtinimas prie rėmo (čia kur sukasi šalia karterio) turėtų tikti be jokių modifikacijų. Bet su sąlyga, kad nomoneyracing - buvo pirktas gaidys duslintuvas, ant kurio sveikų dalių ne tiek jau ir daug. Bet, kaip žinia, garažas yra vyro šventovė, o kokia šventovė be kaitlempės - nepamainomo dalyko medituojant.

Rezultate gavosi visai pusėtinas streetfighteris.

Čia reikia pasakyti, kad chaltūros nedarom - tuo pačiu priėjimu (bet jau kitą vakarą) suskis buvo ekipiruotas dynodžetiniu galios komanderiu. Bet tai vėlgi, Y pasakys, kad chaltūra, nes nesumapintas pagal individualius vairuotojo pomėgius, svorį ir oro sąlygas. HALT! Čia Y bus patenkintas. Šiuo metu kai rašau šias eilutes, du kavinukų suskiai draugiškai žvygauja Dzintarso arklidėse Rygoj!
Dabar seks įdomioji dalis (pramogų ir duonos liaudžiai!). Siūlau varžytuves. Nors ne, gal greičiau lažybas.
Kas tiksliausiai nuspės ant dyno įvyniotų kumelių skaičių mano ir Jaros suskiams, tas gaus (ir čia aš nejuokauju!) - Sovetskoje šampanskoje. Dėl prizo atsiėmimo susitarsim
.
Čia subėgę sportinykai aišku šauks, kad svarbu ne arkliai, o kreivių tolygumas. Pritariu, svarbu ne arkliai, o asilas, sėdintis ant motociklo. Bet grįžtant prie kreivių - o jūs bandėt su Y diskutuot apie kreives. Tokiu atveju lažybų nugalėtojas būtų iš anksto aiškus nepriklausomai nuo matavimų rezultatų. Taigi, liekam prie arklių.
Taisyklės tokios: rašom arklius intero ir jaros suskiams. Laimės tiksliausiai atspėjęs (suskių arkliai bus sumuojami).
Šiokia tokia informacija užsikabinimui.
Intero suskio modai: K&N oro filtras (ar bent jau taip sakė), yoshimura TRC galas ir midpipe, OEM kolektorius su paliktu aktyviu SET vožtuvu, power commander ir daug meilės.
Jaros suskio modai: Leo Vinci galas, custom midpipe, akrapovič kolektorius (be SET), power commander.
Kadangi taisykles sugalvojau aš, tai taisyklėse parašyta, kad lažybų organizatoriai gali dalyvauti (tuo labiau, kad dynorezultatai dar nežinomi).
Aš sakau:
Inter: 105.8 hp
Jara: 108.2 hp

Vėl turiu ką į tave parašyti. O parašyti turiu tai, kad gi pagaliau įvyko ilgai planuotas, derintas ir šiaip visaip kitaip fainas modas - sumažinau svorį ir pridėjau decibelų!
Vaizdelis prieš pažadinant kaimynus:

Cia dar matot didelį storą katalizatorių ir SET vožtuvo troselinį mechanizmą.

Vaizdelis pažadinus kaimynus - pusfabrikatis.

Čia kažkada rašiau, kad labai kremtuosi neturėdamas foto su atviru SET vožtuvu. Vuala, svajonės pildosi!


Turiu pasakyti, kad esu maloniai nustebintas yoshimura R&D departamentu (ir keista, kad jų produktų kataloge nėra tokio dalyko kaip half-system), nesgi ant stokinio suskio kolektoriaus su tvarkingai nuoperuotu katalizatorium kuo puikiausiai užlenda yoshimura midpipe. Dar daugiau, esu beveik tikras, kad yoškės midpipe tvirtinimas prie rėmo (čia kur sukasi šalia karterio) turėtų tikti be jokių modifikacijų. Bet su sąlyga, kad nomoneyracing - buvo pirktas gaidys duslintuvas, ant kurio sveikų dalių ne tiek jau ir daug. Bet, kaip žinia, garažas yra vyro šventovė, o kokia šventovė be kaitlempės - nepamainomo dalyko medituojant.

Rezultate gavosi visai pusėtinas streetfighteris.

Čia reikia pasakyti, kad chaltūros nedarom - tuo pačiu priėjimu (bet jau kitą vakarą) suskis buvo ekipiruotas dynodžetiniu galios komanderiu. Bet tai vėlgi, Y pasakys, kad chaltūra, nes nesumapintas pagal individualius vairuotojo pomėgius, svorį ir oro sąlygas. HALT! Čia Y bus patenkintas. Šiuo metu kai rašau šias eilutes, du kavinukų suskiai draugiškai žvygauja Dzintarso arklidėse Rygoj!
Dabar seks įdomioji dalis (pramogų ir duonos liaudžiai!). Siūlau varžytuves. Nors ne, gal greičiau lažybas.
Kas tiksliausiai nuspės ant dyno įvyniotų kumelių skaičių mano ir Jaros suskiams, tas gaus (ir čia aš nejuokauju!) - Sovetskoje šampanskoje. Dėl prizo atsiėmimo susitarsim
Čia subėgę sportinykai aišku šauks, kad svarbu ne arkliai, o kreivių tolygumas. Pritariu, svarbu ne arkliai, o asilas, sėdintis ant motociklo. Bet grįžtant prie kreivių - o jūs bandėt su Y diskutuot apie kreives. Tokiu atveju lažybų nugalėtojas būtų iš anksto aiškus nepriklausomai nuo matavimų rezultatų. Taigi, liekam prie arklių.
Taisyklės tokios: rašom arklius intero ir jaros suskiams. Laimės tiksliausiai atspėjęs (suskių arkliai bus sumuojami).
Šiokia tokia informacija užsikabinimui.
Intero suskio modai: K&N oro filtras (ar bent jau taip sakė), yoshimura TRC galas ir midpipe, OEM kolektorius su paliktu aktyviu SET vožtuvu, power commander ir daug meilės.
Jaros suskio modai: Leo Vinci galas, custom midpipe, akrapovič kolektorius (be SET), power commander.
Kadangi taisykles sugalvojau aš, tai taisyklėse parašyta, kad lažybų organizatoriai gali dalyvauti (tuo labiau, kad dynorezultatai dar nežinomi).
Aš sakau:
Inter: 105.8 hp
Jara: 108.2 hp
...Forlanas...
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
bandom laime 
jara 109
inter 106
Kur sampe atsiimt? Ar Zagares likerio pridedat kartu? Juk visi zino kad sampe reikai maisyt su zagares likeriu!
jara 109
inter 106
Kur sampe atsiimt? Ar Zagares likerio pridedat kartu? Juk visi zino kad sampe reikai maisyt su zagares likeriu!
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
Vyrai, a kiek ant stoko arklių ? 
I - 108
J - 107
I - 108
J - 107
Last edited by El Traxo on 26 May 2011, 14:13, edited 1 time in total.
How does you do?
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
219 ant abie
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
inter 170
jara 46
sori
jara 46
sori
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
optimistu kiek 
dusimtai du per abu. nebent rygos stendas rodo pagerintai. tada du desimt.
dusimtai du per abu. nebent rygos stendas rodo pagerintai. tada du desimt.
race your life
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
du suskiai - kaip vienas bmw?
edit: o kam ten josh-i-mura tokia pusle sukonstravo? ten tiuninginis katalizatorius? rezonatorius pakeliantis ag iki debesu? kas, kas tai yra?
edit: o kam ten josh-i-mura tokia pusle sukonstravo? ten tiuninginis katalizatorius? rezonatorius pakeliantis ag iki debesu? kas, kas tai yra?
cross cojones PC
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
kroselkose tai te toks rezonatorius bun, kuris prideda, iliustruoju an kiek:mindaugasa vol.2 wrote: edit: o kam ten josh-i-mura tokia pusle sukonstravo? ten tiuninginis katalizatorius? rezonatorius pakeliantis ag iki debesu? kas, kas tai yra?
less teeth, more tits.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Project GSX-600R K5 aka Kovinis Suskis
jo, sitoki maciau pas pozniaka an supermoto. bet nelabai maciau an brytvos. nu gal ktm rc8 works versija turi?
cross cojones PC