vartem meslus, fotkinomes, filmavomes, kritinejom, o galu gale as uzgesau 2 val. chiebra isvare priekabos ieskot, bet pasikuriau ir su varvekliais grizau savo chodu.
didzhej wrote:Sian ne su jumis, bet pasikatulinau ir visai nedaug. Senieji Trakai.
jo, as irgi galvoju kad blogas benzas nuo dugno suejo.. ir filtriukas oro ourvo jau gaves.
Buvo taip, atsitempiau moto iki zenklo, pasedejau, galvoju vistiek chujnia. pabandziau vest - nesiveda. tada nuemiau sedyne. pabandziau vest, uzsikure, uzdejau sedyne - uzgeso (oro maziau). vel uzvedziau (dar su sedyne). pradejo uzgesinet, kai gazo atsuki. uzvedziau be sedynes, daviau gazu - neuzgeso. tada uzmeciau sedyne neprisukinedamas ir pusiau trukciodamas namo. minimum pravalyt oro fitra, maximum korba prapust. beje kazkas sake griunuose parduoda kitaiskus ultragarsus kirbams valyt... galima butu garazui isigyt...
_hey wrote:smagu matyt sugrizusi namo
imho i karba priejo visokio sh nuo bako dugno ir vel karbai gryba pjauna
lauksim manekenu nuotrauku
p.s. grizes rasiau zinute i foruma apie rideouta, bet kazkaip prapuole