Enduro <-> Supermoto

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

skaitau nereikia vaziuojant buti TEISIAM (suprask buk protingesnis) ir nelekt akis isdegus ir viskas bus ore.

taip pat galiu isduoti paslapti, kad sia vasara, kai nenoredavau sedeti kampsciuose kuo puikiausiai variau su dirtinem padangom ir viskas ore :!: tos mitas 09 tikrai stebinanciai gerai guldosi ant asphalto :)
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Nekalbu apie teisuma. Nejauku gatvej ir tiek. Kaip bevaziuotum. Gal su laiku praeitu. Siaip nepatiko, tai ir nesiverziu i miesta.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

ka reiskia guldosi? nezinau, neguldziau, bo bijojau atsidurti krumuose. is tikro shudinai jos ant asfalto laiko, tikek mane... arba paprasyk su mindaugo britva su vypendrastinem padangom pralekt - pajusi skirtuma.
_hey wrote:skaitau nereikia vaziuojant buti TEISIAM (suprask buk protingesnis) ir nelekt akis isdegus ir viskas bus ore.

taip pat galiu isduoti paslapti, kad sia vasara, kai nenoredavau sedeti kampsciuose kuo puikiausiai variau su dirtinem padangom ir viskas ore :!: tos mitas 09 tikrai stebinanciai gerai guldosi ant asphalto :)
Post Reply