taip pat galiu isduoti paslapti, kad sia vasara, kai nenoredavau sedeti kampsciuose kuo puikiausiai variau su dirtinem padangom ir viskas ore :!: tos mitas 09 tikrai stebinanciai gerai guldosi ant asphalto
Enduro <-> Supermoto
skaitau nereikia vaziuojant buti TEISIAM (suprask buk protingesnis) ir nelekt akis isdegus ir viskas bus ore.
taip pat galiu isduoti paslapti, kad sia vasara, kai nenoredavau sedeti kampsciuose kuo puikiausiai variau su dirtinem padangom ir viskas ore :!: tos mitas 09 tikrai stebinanciai gerai guldosi ant asphalto
taip pat galiu isduoti paslapti, kad sia vasara, kai nenoredavau sedeti kampsciuose kuo puikiausiai variau su dirtinem padangom ir viskas ore :!: tos mitas 09 tikrai stebinanciai gerai guldosi ant asphalto
ka reiskia guldosi? nezinau, neguldziau, bo bijojau atsidurti krumuose. is tikro shudinai jos ant asfalto laiko, tikek mane... arba paprasyk su mindaugo britva su vypendrastinem padangom pralekt - pajusi skirtuma.
_hey wrote:skaitau nereikia vaziuojant buti TEISIAM (suprask buk protingesnis) ir nelekt akis isdegus ir viskas bus ore.
taip pat galiu isduoti paslapti, kad sia vasara, kai nenoredavau sedeti kampsciuose kuo puikiausiai variau su dirtinem padangom ir viskas ore :!: tos mitas 09 tikrai stebinanciai gerai guldosi ant asphalto