parduodu klasikinį fireblade

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
devil_racer
125cc tarp koju
Posts: 173
Joined: 07 Mar 2010, 19:31
Location: Vietinis

parduodu klasikinį fireblade

Post by devil_racer »

Sveiki, seniai matyti ir girdėti, iš karto prie reikalo, must go -> http://www.autogidas.lt/honda-cbr-1995-02932024.html" onclick="window.open(this.href);return false;

t.a. praeita sezono pradžioj, pilnai važiuojantis, reikia priekinę padangą pakeist ir duslintuvo tvirtinimą normaliai perdaryt, nes "senukai in da house" variantas nepatikimai laiko.

galimas keitimas į kokį naujokišką modelį or smth...


must go ](*,) :(
Tiesiog Devis.
ZX-10R
ZX-6RR
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by ezhiukas »

klasikinis cbr yra taupos, kaip pas stormsa buvo. O tavo jau nebe klasikinis :P

Image
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by storms »

teip
perku taupa
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by ezhiukas »

nostalgija? :)
devil_racer
125cc tarp koju
Posts: 173
Joined: 07 Mar 2010, 19:31
Location: Vietinis

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by devil_racer »

na 92-93 ir 94-95 grubiai skiriasi tik priekine lempa :) nuo 96 jau antra karta :) o šitas iš viso gimė juoda taupa, o vokiečiai sukrovė pusę nuo 95m :)

Image
Tiesiog Devis.
ZX-10R
ZX-6RR
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by ezhiukas »

taupa yra taupa. Juoda taupa yra ne taupa.
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by tckd »

pala tai skaitau 95u britva skelbime jau galima rasyti papolnoi retro? :-k
less teeth, more tits.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by Username »

bet tai kuvalda gera. O kazkada buvo sportiska ir lengvai besivartanti beigi greitai besibegejanti brytvuke...
Image
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by ezhiukas »

o tai dabar pradejo blogiau begetis ar vartytis? :-k
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by Username »

Viskas reliatyvu kaip pasake Albertas. Tada buvo virsuje, o dabar visi kiti baikai smarkiai geriau. Brytvu pasaulyje progresas ir pokytis nenutrukstamas procesas. Cia ne chioperiai kur niekas nesikeicia 50 metu :)
Image
Wobbler
Kacergos extrymas
Posts: 1626
Joined: 08 Oct 2010, 19:16
Location: Don't kill my vibe, bitch

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by Wobbler »

Dar pasakysiu, kad tas CBR bus prarades kelis BHP ir jo vaziuokle susidevejo po 16 metu.
Tai Username'as buvo teisus pasakes apie blogesni begejimasi ir vartimasi. Reliatyviai ir ne reliatyviai.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by ezhiukas »

px, uz tai dvasingumo igaves daugiau nei visos nuliovos brytvos kartu sudejus :)
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by storms »

negaliu nesutikti
Wobbler
Kacergos extrymas
Posts: 1626
Joined: 08 Oct 2010, 19:16
Location: Don't kill my vibe, bitch

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by Wobbler »

Reikia tai pamineti autoplouso reklamoj. ir padidinti kaina
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Re: parduodu klasikinį fireblade

Post by ezhiukas »

taigi jau sakiau - visa kas pamineta galioja taupai, o ne sitam daiktui :)
Post Reply