berdakas....
-
alveas
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: XENON ant enduro
gal tu geriau ta xenuoną insdėk į savo bemwe (ar audzi..?), nedaręs čia parnuchos iš ENDURO
jara wrote:narvalsia?
ARBEIT MACHT FREI
-
alveas
Re: XENON ant enduro
o as nenoriu deti i bmw! noriu i honda ,bus zmoniu kurie gales ka pasiulit?
-
alveas
Re: XENON ant enduro
jai gaidy nusipirkes niekeno kalte,zodziu forumas visiskai be kulturos ir pagarbos kitam asmeniui,ruslenkiai susirinke....
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: XENON ant enduro
tkckd pirko suzuki? ot ruslenkis! dar ziurek naujamiesty gyvena kur nors
+2/-14
Re: berdakas....
kažkaip labai lengvai pasidavė......
liūdna ir tamsu be aliaVxenonU.
liūdna ir tamsu be aliaVxenonU.
ARBEIT MACHT FREI
Re: berdakas....
Kas čia buvo?
i niklausk i nisakysiu i nidosio...
-
Wobbler
- Kacergos extrymas
- Posts: 1626
- Joined: 08 Oct 2010, 19:16
- Location: Don't kill my vibe, bitch
Re: XENON ant enduro
Cia asmenu neraalveas wrote:jai gaidy nusipirkes niekeno kalte,zodziu forumas visiskai be kulturos ir pagarbos kitam asmeniui,ruslenkiai susirinke....
Yra tik juokingi nikai ir nepaaiskinami avatarai
Ir Jackas Nickolsonas....
Sveiki atvyke i kibernetini pasauli!