Susidūriau su problemike.
2T šiek tiek apsitaško išmetamu per dūdą tepalioku.
Vandeniu nenusiplauna (Karčeriu neplaunu-nesveika).
Kokios rekomendacijos... Fairy?
Valikliai-plovikliai-ir kt.
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
su salyga, kad esu siek tiek susijes su asfalto bizniu, galiu duot litra BIO 3010 Valiklio , skirto bitumui ir kitam sh atvalyti nuo klotuvu, vibrovolu, chiumaziku ir tt
su salyga, kad 2strokeris paliubomu patenka i chiumaziku katagorija - turi tikt
http://www.revetement-routier.com/EN/tarremover.html" onclick="window.open(this.href);return false;
su salyga, kad 2strokeris paliubomu patenka i chiumaziku katagorija - turi tikt
http://www.revetement-routier.com/EN/tarremover.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Cia kanku kanka, o ne atradimas. Beje kazkodel skaitau, kad brake cleaneriai bun jo pagrindu, ar bent jau sudetyje turi. Kvapai abieju panasus!tomasn wrote:metu atradimas
http://www.ulmas.lt/assets/Uploads/nefr ... 034352.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;
Peace ДА!
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Storms, imu.
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
storms wrote:su salyga, kad esu siek tiek susijes su asfalto bizniu, galiu duot litra BIO 3010 Valiklio , skirto bitumui ir kitam sh atvalyti nuo klotuvu, vibrovolu, chiumaziku ir tt
su salyga, kad 2strokeris paliubomu patenka i chiumaziku katagorija - turi tikt
http://www.revetement-routier.com/EN/tarremover.html" onclick="window.open(this.href);return false;
storms tu gal susijes su asfalto klojimo bizniu? cia galvojam tokia gatvele nusitiesti... nes duobes jau biski atsibodo
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
susijes, taciau nekloju 
jei ka kripkis pas Fegda arba Lemminkainen'a
jei ka kripkis pas Fegda arba Lemminkainen'a
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
Kreiptis pas Rashydą
Re: Valikliai-plovikliai-ir kt.
samovyvoz is kioskeliozil130 wrote:Storms, imu.