Kaip suprantate, pirmas ispudis - neigiamas, hehe


atlekntais sonais ir su "nosim". babenskas pasigedo usu, bet gal galima optional uzsakyti?

ir stai atejo didzioji bandymu diena lauko salygomis. visi labai laimingi pamate mane su nauja iranga ir niekas netiki, kad nepirkau, o gavau prareviewinimui
duodu det prie marmuzes kitiems smaugliams. vieniems mazi, kitiems - pakenciama. laikas lekt. ar minejau, kad spaudzia nosi ir neina prakvepuoti? visa kita - puse grybo. akiniu stiklas nerasoja, vaizdo nekreipia ir nemaiso ziurejimui i duobes, griovius ir medzius. valdymas gan patogus. yra du mygtukai, kuriu viena paspaudus ir palaikius, kamera isijungia. tuo paciu mygtuku keiciami rezimai: arba fotikas, arba kamera. kai nustatyta kamera, lempute akiniu viduje dega melynai, kai fotikas - raudonai. aukstesnis didelis mygtukas paleidzia arba stabdo filmavima. arba daro foto. duodu akinisu isbandyti besispyriojanciam albertui. jam vel gi problema su nosies uzspaudimu, o daugiau priekaistu kaip ir nebuvo. tai gi, pafilmavom ir nukisom i maiseli, kad tik nepraganyti daugiau, kaip 1000 litu.
ir stai jums video rezultatas:
http://www.youtube.com/watch?v=qn_Qe_NRECs" onclick="window.open(this.href);return false;
Apzvalgos kampas nors ir mazas, palyginus su GoPro Hero2, taciau pakankamas. o ir kameros pozicija nustatyta optimaliai - matosi dalis sparno ir kartais horizontas. vienintele problema, kameros pozicija vienintele - nei pakelsi, nei nuleisi, nei nusuksi. kokybe na tokia vidutine. krastai liejasi, vaizdas kvadrateliais
reziume - nepatogus akiniai + vidutines kokybes kamera su mazai funkciju (na bet negali gincytis, pagrindines funksijos, kurias naudoji 80 procentu laiko - yra) uz nemaza kaina. tokie akiniai, mano manymu turetu kainuoti 600 - 700 litu, tada butu perkenciu, tarp tinginciu zaisti su gopro ar contourHD kampo reguliavimu ir pertekline gausa nustatymu bei rezimu. na ir pirkejas turetu sirgti amzina sloga, kurio nekankintu uzspaudziama nosis. vot tak.
cia va tos pacios vietos video, tik su gopro Hero2. antra video dalis daryta vakarejant, prieblandoje
http://youtu.be/ysXMnqbDMT0" onclick="window.open(this.href);return false;
EDIT: pamirsau pamineti, kad sekti, kada kamera filmuoja yra labai paprasta. tu pastoviai kaktos sritimi matai mirksincia arba degancia melyna lempute. mirksi - filmuoja. dega istisai - pats loxas