Labadiena,
turiu beda. Vakar, po 2 dienu guzciojimo peciais buvo lyg ir atrasta, kad atsikabines aukstos itampos laidas nuo zvakes pypkes. Simptomai: variklis dirba dirba ir staiga mirsta kaip isjungtas, po to ant begio palikus vel atsigauna ir vel mirsta laika pilna gaza. Buvo nuspersta, kad tai ne kuras, nes is ties mirsta kaip nedirbes, tachometro rodykle krenta kaip pakirsta zyle ir sminga i nuli.
Taigi patampius stipraiu laidus, issirove laidas is pypkes. Pypkeje sriegis, tad matyt tas laidas paprasciausiai uzsisuka. UZsukus, lyg ir viskas susitvarke, bet kuri laika pavazinejus ir siek tiek pasokinejus, vel pora kartu nutiko sena istorija. Uzsivedus, vel viskas lyg ir praejo ir sekmingai nuo Gariunu grizta namo.
Klausimai tokie:
- kaip gudriau uzsukti laida atgal ir ka daryt, kad ten nepapultu dregmme?
- kodel po uzsukimo laido vel pasikartojo viena karta tas pats bajeris su uzsigesimu? Gal but cia reiketu gabaliuka laido nupjauti ir isukti svieziai, nes skyle per didele ir vis dar nekontachyja?
- Kaip patikrint ar viska padarius, laidas veikia patikimai. Tipo nenoriu kada vaziuojant smeliu stovint, kad uzgestu variklis... ir nert zemyn galva i kopas!
Mindaugai, pats kiek zinau meistravoji, gal zinai kokia liaudiska gudrybe siuo klausimu?
Aciu!
Aukstos itampos laidas
Gal, bet nepaklibinus to laido, tai praktiskai variklis nedirbo. Mocas stovejo, ir visi aplink tupinejo kame gali but reikalas. Nieko neatrdus, tympteletas zvakes laidas, kuris liko rankoje, o pypke ant zvakes. Tada jis uzsuktas atgal, ir mocui uzsivedus, buvo prasukti du ratukai Grigiskiu trasoj be jokiu incidentu. Tuomet vel pastoveta. Ir veliau uzsikurus ir pavaziavus gabaleli misku per siokia tokia tarka vel viena kita karta uzgesta.
Uzsivedant pykstelta kaip is medzioklinio ir vel kaip niekur nieko viskas gerai...
As gal irgi pagalvociau, kad daugiau kazkur negerai, bet keista, kad ta laida pakraspscius viskas buvo nuimta kaip ranka...
Uzsivedant pykstelta kaip is medzioklinio ir vel kaip niekur nieko viskas gerai...
As gal irgi pagalvociau, kad daugiau kazkur negerai, bet keista, kad ta laida pakraspscius viskas buvo nuimta kaip ranka...
Re: Aukstos itampos laidas
na gali patrumpint laida profilaktikaiRenaz wrote:Labadiena,
turiu beda. Vakar, po 2 dienu guzciojimo peciais buvo lyg ir atrasta, kad atsikabines aukstos itampos laidas nuo zvakes pypkes. Simptomai: variklis dirba dirba ir staiga mirsta kaip isjungtas, po to ant begio palikus vel atsigauna ir vel mirsta laika pilna gaza. Buvo nuspersta, kad tai ne kuras, nes is ties mirsta kaip nedirbes, tachometro rodykle krenta kaip pakirsta zyle ir sminga i nuli.
Taigi patampius stipraiu laidus, issirove laidas is pypkes. Pypkeje sriegis, tad matyt tas laidas paprasciausiai uzsisuka. UZsukus, lyg ir viskas susitvarke, bet kuri laika pavazinejus ir siek tiek pasokinejus, vel pora kartu nutiko sena istorija. Uzsivedus, vel viskas lyg ir praejo ir sekmingai nuo Gariunu grizta namo.
Klausimai tokie:
- kaip gudriau uzsukti laida atgal ir ka daryt, kad ten nepapultu dregmme?
- kodel po uzsukimo laido vel pasikartojo viena karta tas pats bajeris su uzsigesimu? Gal but cia reiketu gabaliuka laido nupjauti ir isukti svieziai, nes skyle per didele ir vis dar nekontachyja?
- Kaip patikrint ar viska padarius, laidas veikia patikimai. Tipo nenoriu kada vaziuojant smeliu stovint, kad uzgestu variklis... ir nert zemyn galva i kopas!
Mindaugai, pats kiek zinau meistravoji, gal zinai kokia liaudiska gudrybe siuo klausimu?
Aciu!
o patikrinimas paprastas - zuzhkuri ir kisi pirshta , tuo paciu [-o<
Tai kaip ir ne visai prasme yra, nes laidas ir pypke atskirai eina. Reiskia reikes laida taip pat sukt ant pypkes kaip dabar, tik nauja...Rashyd wrote:tai pakeista ta laida nauju, gal ir pypke - kapeikas manau kainuoja.. nupurksti gali specialiu purskalu laidams - ziema tenka mashina nupurksti, nes kibirkstis perlipa per laidus-babina - padeda..
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
mano amziatilsi xs'o laidai atsisukinejo. iki mirimo nebuvo daeita, bet dirbo nestabiliai. tai jei laido ilgio uztenka, apipjauk izoliacija ir patrumpink.
antra: pypkej, kur laidas sukasi jau bus padege nuo kibirksciavimo. pasirupink pavalyt. dar galima gal uzmesti el. kontaktu tepalo (yra toks vazelino tipo)
pasikeisk nx pacia pypke.
oka, normalus-naujas laidas bais brangiai kainoje?
antra: pypkej, kur laidas sukasi jau bus padege nuo kibirksciavimo. pasirupink pavalyt. dar galima gal uzmesti el. kontaktu tepalo (yra toks vazelino tipo)
pasikeisk nx pacia pypke.
oka, normalus-naujas laidas bais brangiai kainoje?
Aciu! Patiko!mindaugasa wrote:mano amziatilsi xs'o laidai atsisukinejo. iki mirimo nebuvo daeita, bet dirbo nestabiliai. tai jei laido ilgio uztenka, apipjauk izoliacija ir patrumpink.
antra: pypkej, kur laidas sukasi jau bus padege nuo kibirksciavimo. pasirupink pavalyt. dar galima gal uzmesti el. kontaktu tepalo (yra toks vazelino tipo)
pasikeisk nx pacia pypke.
oka, normalus-naujas laidas bais brangiai kainoje?
Keisiu ir laida ir pypke, bet baisia noreciau nelaukti menesio ar kiek, kol as juos visus gausiu uzubalu uzu mariu. Del to noriu kvik fikso. Stabilumas baisiai svarbu - nenoriu likt be dantu, beigi maudymasis zvyre ne baisiai veza...
Beda tik su vazelino tipo tepalu (cherniava zino is kur toki gaut, gal pats turi tai uzvaziuociau i svecius), pypke irgi reiketu pakaitalioti!
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: