Ubito sriegio gelbėjimas

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Ubito sriegio gelbėjimas

Post by El Traxo »

Laba diena

Škias atradau, kad stabdžių pedalo varžtas (nr. 8), kuris įsisuka į rėmą, juda. Rėmo sriegis išbaladotas. Vieni žiniuoniai nukreipė į Wurth, mol tokiom bėdom spręsti yra įsisukanti "spyruoklė", kurią įsodini ir varžtas vėl gražiai įsisuka. Wurth jau senai nebeturi.
Kur ieškoti?????? Alternatyvus sprendimai, nevedantys į papus, welcome

http://www.hondapartsline.com/fiche_ima ... TARTER+ARM" onclick="window.open(this.href);return false;
How does you do?
1966
Naujokas
Posts: 61
Joined: 17 Apr 2011, 22:32
Location: Balos

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by 1966 »

gal sitie kuom pades:
http://www.vigorus.lt/index.php?cid=204&scid=&page=2" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by El Traxo »

vovo, šitokie.
Durablis irgi neturėjo. Varžtas ten berods 8 mm, žingsnis "standartinis"
How does you do?
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by M`BaubZ »

skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Zhiniukas
Posts: 45
Joined: 04 May 2012, 09:43

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by Zhiniukas »

Siulau prasisriegt skyle reme iki 9 mm (standartinio sriegio) ir issitekint nauja 8 detale. Bus gerokai patikimiau nei visokie iklotai (indeklai).
"Life is a test. It is only a test. Had this been a real life you would have been instructed where to go and what to do."
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by El Traxo »

Zhiniukas wrote:Siulau prasisriegt skyle reme iki 9 mm (standartinio sriegio) ir issitekint nauja 8 detale. Bus gerokai patikimiau nei visokie iklotai (indeklai).
Patikima, bet overall brungus pasiūlymas: gražtas+sriegiklis+dėdė Vasia. O smaugt jau vakar reikėjo :)
How does you do?
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by tckd »

kam smaugiant stabdziai? :-k :papai: bet tai kai nusmaugta Genda.
less teeth, more tits.
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by tomasn »

tai ta spyruokle aliumo skylej geriau laiko, nei originalus sriegis. turiu berods 6 ir 14 mm
±
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by El Traxo »

baubazo nuoroda turi vietoje, ryt paimsiu.
O ta spyruoklė įsisuka ir psio, ar reikia grežti, platinti?
How does you do?
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by tomasn »

yra spec dydzio graztas, kuriuo nuemi sena sugadinta sriegi, tada su spec sriegikliu prasriegi isvalyta skyle ir tik tada su spec pimpalu isuki spyruokle. Traxiau, pirk visa komplekta ant 8, tai zinosim is kur skolintis. Eltaka apie 100 lt kainuos
±
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by El Traxo »

tomasn wrote:yra spec dydzio graztas, kuriuo nuemi sena sugadinta sriegi, tada su spec sriegikliu prasriegi isvalyta skyle ir tik tada su spec pimpalu isuki spyruokle. Traxiau, pirk visa komplekta ant 8, tai zinosim is kur skolintis. Eltaka apie 100 lt kainuos
nenupzdc receptas ](*,)
How does you do?
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by M`BaubZ »

išbrauk žodžius "spec", tai gal ne taip baisia atrodys. o šiaip tai kad jau sriegis supistas,
tai nori-nenori teks gręžt ir persriegt, nu.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by Abbath »

100 lt nebrangu :) loona tools is manes 230 lt uz konplekta paprase, tada as jiems pasakiau kur eit ir isriegiau didesni sriegi :)
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by El Traxo »

Škias ekšn.
Traukiam tėvo heriteidžą:
Image

Netinka niekas, apart rankenos. Paremiam senukus 50lt (sriegiklis+gražtas). Bendravimas su baubazo užrodytame linke esančiomis moteromis - priceless (bučiau kavos paprašęs, būčiau gavęs, jej bogu :) ):
Image

gręžiam, sregiam, truputis aviečių uogienės ir įsukam helikolį...:
Image

... ir susukam viską atgal:
Image

voila
How does you do?
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Ubito sriegio gelbėjimas

Post by tckd »

restepa.
vakar susapnavau varianta nusileidi pons nuo kalniuko iki "virinam liumini po tiltu" uzvirina klecka, issigrezi ir prasriegiuoji.
skaitau imanomas ir toks sapnelis ar nekazka? :-k
less teeth, more tits.
Post Reply