Ubito sriegio gelbėjimas
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Ubito sriegio gelbėjimas
Laba diena
Škias atradau, kad stabdžių pedalo varžtas (nr. 8), kuris įsisuka į rėmą, juda. Rėmo sriegis išbaladotas. Vieni žiniuoniai nukreipė į Wurth, mol tokiom bėdom spręsti yra įsisukanti "spyruoklė", kurią įsodini ir varžtas vėl gražiai įsisuka. Wurth jau senai nebeturi.
Kur ieškoti?????? Alternatyvus sprendimai, nevedantys į papus, welcome
http://www.hondapartsline.com/fiche_ima ... TARTER+ARM" onclick="window.open(this.href);return false;
Škias atradau, kad stabdžių pedalo varžtas (nr. 8), kuris įsisuka į rėmą, juda. Rėmo sriegis išbaladotas. Vieni žiniuoniai nukreipė į Wurth, mol tokiom bėdom spręsti yra įsisukanti "spyruoklė", kurią įsodini ir varžtas vėl gražiai įsisuka. Wurth jau senai nebeturi.
Kur ieškoti?????? Alternatyvus sprendimai, nevedantys į papus, welcome
http://www.hondapartsline.com/fiche_ima ... TARTER+ARM" onclick="window.open(this.href);return false;
How does you do?
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
gal sitie kuom pades:
http://www.vigorus.lt/index.php?cid=204&scid=&page=2" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vigorus.lt/index.php?cid=204&scid=&page=2" onclick="window.open(this.href);return false;
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
vovo, šitokie.
Durablis irgi neturėjo. Varžtas ten berods 8 mm, žingsnis "standartinis"
Durablis irgi neturėjo. Varžtas ten berods 8 mm, žingsnis "standartinis"
How does you do?
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
šitie po vieną siūlo
http://www.ms24.lt/lt/sriegio-remonto-i ... eklai.html
http://www.ms24.lt/lt/sriegio-remonto-i ... eklai.html
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
Siulau prasisriegt skyle reme iki 9 mm (standartinio sriegio) ir issitekint nauja 8 detale. Bus gerokai patikimiau nei visokie iklotai (indeklai).
"Life is a test. It is only a test. Had this been a real life you would have been instructed where to go and what to do."
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
Patikima, bet overall brungus pasiūlymas: gražtas+sriegiklis+dėdė Vasia. O smaugt jau vakar reikėjoZhiniukas wrote:Siulau prasisriegt skyle reme iki 9 mm (standartinio sriegio) ir issitekint nauja 8 detale. Bus gerokai patikimiau nei visokie iklotai (indeklai).
How does you do?
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
kam smaugiant stabdziai?
:papai: bet tai kai nusmaugta Genda.
less teeth, more tits.
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
tai ta spyruokle aliumo skylej geriau laiko, nei originalus sriegis. turiu berods 6 ir 14 mm
±
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
baubazo nuoroda turi vietoje, ryt paimsiu.
O ta spyruoklė įsisuka ir psio, ar reikia grežti, platinti?
O ta spyruoklė įsisuka ir psio, ar reikia grežti, platinti?
How does you do?
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
yra spec dydzio graztas, kuriuo nuemi sena sugadinta sriegi, tada su spec sriegikliu prasriegi isvalyta skyle ir tik tada su spec pimpalu isuki spyruokle. Traxiau, pirk visa komplekta ant 8, tai zinosim is kur skolintis. Eltaka apie 100 lt kainuos
±
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
nenupzdc receptastomasn wrote:yra spec dydzio graztas, kuriuo nuemi sena sugadinta sriegi, tada su spec sriegikliu prasriegi isvalyta skyle ir tik tada su spec pimpalu isuki spyruokle. Traxiau, pirk visa komplekta ant 8, tai zinosim is kur skolintis. Eltaka apie 100 lt kainuos
How does you do?
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
išbrauk žodžius "spec", tai gal ne taip baisia atrodys. o šiaip tai kad jau sriegis supistas,
tai nori-nenori teks gręžt ir persriegt, nu.
tai nori-nenori teks gręžt ir persriegt, nu.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
- Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
- Contact:
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
100 lt nebrangu
loona tools is manes 230 lt uz konplekta paprase, tada as jiems pasakiau kur eit ir isriegiau didesni sriegi 
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
- El Traxo
- Rossis jam tarnauja
- Posts: 9292
- Joined: 27 Jun 2007, 23:32
- Location: Žemutiniai Bezdonys
- Contact:
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
Škias ekšn.
Traukiam tėvo heriteidžą:

Netinka niekas, apart rankenos. Paremiam senukus 50lt (sriegiklis+gražtas). Bendravimas su baubazo užrodytame linke esančiomis moteromis - priceless (bučiau kavos paprašęs, būčiau gavęs, jej bogu
):

gręžiam, sregiam, truputis aviečių uogienės ir įsukam helikolį...:

... ir susukam viską atgal:

voila
Traukiam tėvo heriteidžą:

Netinka niekas, apart rankenos. Paremiam senukus 50lt (sriegiklis+gražtas). Bendravimas su baubazo užrodytame linke esančiomis moteromis - priceless (bučiau kavos paprašęs, būčiau gavęs, jej bogu

gręžiam, sregiam, truputis aviečių uogienės ir įsukam helikolį...:

... ir susukam viską atgal:

voila
How does you do?
Re: Ubito sriegio gelbėjimas
restepa.
vakar susapnavau varianta nusileidi pons nuo kalniuko iki "virinam liumini po tiltu" uzvirina klecka, issigrezi ir prasriegiuoji.
skaitau imanomas ir toks sapnelis ar nekazka?
vakar susapnavau varianta nusileidi pons nuo kalniuko iki "virinam liumini po tiltu" uzvirina klecka, issigrezi ir prasriegiuoji.
skaitau imanomas ir toks sapnelis ar nekazka?
less teeth, more tits.