Husqvarna kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Husqvarna kampelis

Post by El Traxo »

:-$

Image
How does you do?
cosmoz
Ganerio lankytojas
Posts: 630
Joined: 12 Oct 2009, 09:36
Location: Vilnius

Re: Husqvarna kampelis

Post by cosmoz »

honda spy'ina :thumbright:
pypke nori nuimt, kad netyčia gondu neaplenktu :kasakei:
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Husqvarna kampelis

Post by El Traxo »

...arba žiūri kaip nedaryti :D
How does you do?
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husqvarna kampelis

Post by tckd »

Bet sutikim, kad honda ofraude snustelejo ir europieciai pistelejo per sona, apart naujos 250lkes, turi pora pavargusiu xsu y visks. Dar legendiniai desimt metu senumo xrai ir afrikos. Paziuri i kokio ktm ar net varnos gamas ir belieka tik tupinet. :roll: :-k
less teeth, more tits.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Husqvarna kampelis

Post by El Traxo »

Viena šikna užsėsti visus moto sportus, beigi dar ir likusiems raideriams turėt ką pasiūlyt nėra lengva. Bet reik manyt, kad gonda susiprato kas ištrauks postapokalipsėj - duotasis tupinėjimas vyko Marocco rallio metu, kur Honda/HRC kovinėm sąlygom testavo Dakarui ruošiamą CRF450
How does you do?
cosmoz
Ganerio lankytojas
Posts: 630
Joined: 12 Oct 2009, 09:36
Location: Vilnius

Re: Husqvarna kampelis

Post by cosmoz »

laikas parodys, tik matai standartinis CRF gaidukas ir dakarui ruoštas gamyklinės komandos motociklas kas kita tik juos vienija pavadinimas "Honda CRF". Ir jei dakarą laimi CRF bazės motociklas nuo to standartiniai CRF geresni nepasidaro, nes kiekvieno gamintojo siekis vienas, gerai finišuos pardavimai augs, pardavimai augs, pelnas gal nemažės ;-)
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Husqvarna kampelis

Post by zil130 »

Nu jei pagal tokią logiką tai tada visi motociklai turėtų būti kaip XX a. pradžios, gi karas, sportas ir pergalės yra inovacijų ir revoliucijų variklis, juk kas tai yra sportas, sportas tai tam tikra prasme karas pagal tam tikras taisykles, " O sporte - tu taika". O kad nupisama gerą idėja tai dar nereiškia kad ji buvo gera, ateis laikas ir pamatysi.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... jU#t=1817s" onclick="window.open(this.href);return false;
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Husqvarna kampelis

Post by tomasn »

HONDA kerta is peties. ant pakylos kartais ne knighteris?
http://www.youtube.com/watch?v=ITl3uyM2 ... ture=share" onclick="window.open(this.href);return false;
±
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husqvarna kampelis

Post by tckd »

tomasn wrote:HONDA kerta is peties. ant pakylos kartais ne knighteris?
http://www.youtube.com/watch?v=ITl3uyM2 ... ture=share" onclick="window.open(this.href);return false;
teip. knaiteris birbins gonda.
less teeth, more tits.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Husqvarna kampelis

Post by wundis »

nun*h, galvos nelaiko, Vito nebedirba, detaliu ner. vienos problemos.

geriau jau su gazmias vaziuotu. o tai sedes prie sudauzytos geldos kaip motiejunas wnba.
+2/-14
Rammst
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1232
Joined: 21 Jan 2010, 11:53
Location: Kamčiatka

Re: Husqvarna kampelis

Post by Rammst »

gražus organizatorių sumanymas duot lengtyninykams aplankyt tribūnas...
perkele FE-450
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Husqvarna kampelis

Post by zil130 »

Su BNW Davidui nekažką buvo
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Husqvarna kampelis

Post by tomasn »

tai dabar taip iesina, kad zilas - knighto komandos beveik narys?
±
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Husqvarna kampelis

Post by zil130 »

O tai tu jau buvai?
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: Husqvarna kampelis

Post by tomasn »

nepraejau atrankos, teko pardot
±
Post Reply