Husaberg kampelis

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by Dzuku_Briedzis »

Taip. Labai.

domulionis, atsiprasau Taves.
Dzūkų tankai nerūdija!
domulionis

Re: Husaberg kampelis

Post by domulionis »

Ironija sveikas dalykas :D Tai gal pakomentuosit siuos du modelius? Jie gal yra kazkurio KTM atitikmuo?
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by Arvis »

Ponas domofonas, cia yra pramoginio-informacinio pobudzio forumas, kuriame galioja vidaus tvarkos taisykles ir tradicijos. Jei, kaip sakei, skaitei foruma, tai zinosi ka toliau daryt. Jei neturi laiko, kodel manai, kad kazkas turi laiko tau ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Husaberg kampelis

Post by zil130 »

Aš padėsiu domulioniui. Pirmas variantas yra su raudona spalva tai reiškia sportinis, ir su fara, tai reiškia kad galima važiuoti nesant apšvietimo. Antras variantas tai sportinis visiškai skirtas važiuoti ant sniego.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by El Traxo »

Pradžiai reikia išsiaiškinti kas sieja Husabergą su KTM ir kam bergas priklauso :evil3:
Aš imčiau abu ir taip nušaučiau du zuikius:
- atpuola pasirinkimo dilema.
- vienas bergas bus nuolat remontuojamas, todėl su kitu bus galima smaugti non stop
How does you do?
Zuzas
Jau moka vaziuoti
Posts: 439
Joined: 16 Jan 2013, 16:22
Location: kaunasas

Re: Husaberg kampelis

Post by Zuzas »

Zuzas wrote:Jei nesikuria kickinant, ar tai reiškia kad neužkursi ir stumtelėjus ?
Atsakykit nežinančiam :atiu:
manjana
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by storms »

Viskas paprasta. Užsuk pakikint.
Stumimas neįšventintiems the only way to go
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by mindaugasa vol.2 »

Noreciau nesutikti su zilu. Bet jis teisingai parase: raudona-sportinis. Kitos spalvos yra megejiskam vaziavimui. O pvz zaliaspalviais motociklais aplamai vaziuoja grybai ir ufonautai.

mobile mindaugasa
cross cojones PC
rockas
Posts: 19
Joined: 23 Jan 2013, 23:40

Re: Husaberg kampelis

Post by rockas »

domulionis wrote:Sveiki. Siame forume esu visiskas naujokas, istikro netgi uzsiregistravau kad galeciau cia paklausti nuomones Husaberg turetoju ar gerbeju. Taigi gal galetumete pakomentuoti siuos du variantus http://www.autogidas.lt/husaberg-fe-2008-021040199.html" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.autogidas.lt/husaberg-kitas- ... 46216.html" onclick="window.open(this.href);return false; .Gal jie turi kazka bendro su KTM varikliu ar amortizacija? Esu girdejes tik tiek kad Husaberg motociklai turi daug bendro (is) KTM motociklu. Apie juos visiskai nieko nezinau, kazkiek tas baido del galimos daliu stokos ar sudetingumo. Galbut as neteisus, todel ir prasau kad pakomentuotumete. Galbut tai kazkurio is sio forumo zmogaus motociklas? :] P.S. Bandziau skaityti sia forumo skilti nuo pradziu, bet tai gali uztrukti menesi. Dekui uz pagalba.
jei baido nepirk, nesuprantu, kam pirkti tai kas kelia nerima? pirk tai kas teiks malonuma ir dziaugsma. Husabergas yra dukterine KTM kompanija, politika ta pati detales su metais tampa vis panashesnes 2013 metais ktma ir husaberga skiria tik spalva. tie kur skelbimuose yra virsh 2004 metu faktishkai be didesniu pakitimu viskas vienoda nuo 2004 iki 2009 metu, motociklai identiski tik skiriasi kad vienas naujasnis kitas senesnis, vienas be doku kitas su dokais ( gal :D )
sudetingumas? nu cia kaip paziuresi.
detales? lygiai taip pat kaip ir visi kiti gamintojai
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: Husaberg kampelis

Post by zil130 »

Tiksliai, geriau nepirk, einam aludėn ir prageriam.
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by tckd »

Bet tai is kur tokiu analfabetu islenda dar siais laikais. Suprasciau nei gugle nei enterneto, tai aisku eini pas vyrus i garaza ir klausi kiek traukia ir kiek ryja. Nepirk husabergo, pradziai skaityt ismok =;
less teeth, more tits.
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: Husaberg kampelis

Post by sai »

jei pnvz rajone linkas veikia - pasitikrink teises ir pirk brytva. tos negenda.
race your life
domulionis

Re: Husaberg kampelis

Post by domulionis »

Dekui rockas uz paaiskinima :) O skaityti ismoke dar pradineje pries daug metu :)
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Husaberg kampelis

Post by wundis »

skaityti gal ir ismoke, suprasti - ne.

jeigu kyla noras pirkti berga nezinant (ir tingint suzinoti) kas tai per daiktas ir kam jis skirtas - siulau eiti persisviesti galva ir paaukoti pinigus vaiku namams. jokiu budu neinvestuoti i keturrati ar koki kitoki sudu malimo agregata. nebent gyveni airijojia, tada poh.
+2/-14
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Re: Husaberg kampelis

Post by El Traxo »

domulionis wrote:Dekui rockas uz paaiskinima :) O skaityti ismoke dar pradineje pries daug metu :)
nepamiršk iš Roko gauti mobilaus numerį ir emailą. Padės sutaupyti laiko jums ir mums
How does you do?
Post Reply