ziurau gonkes (issiepes visas), o ka gi ten pasako :?: O pasako, kad 2T motorai netokie patikimi delto prie starto linijos issrykiavo visi 4T.. :!: Ir kuo toliau, tuo daugiau ju nelieka... Va! :arrow:
tu Ne.sportinynkas, ar man Ne.sakei, kad zurnalistai ir komenatoriai pliurpia bile ka?
skaitau, dar 4t krosinuku variklius kaip minimum keleta metu tegu gamintojai padevelopinai sudedami i varikli visokiu kosminiu technologiju, mazinanciu dylima, vat tada bus ok...