supercross

Motofrakcijos Enduro skyrius
Post Reply
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

supercross

Post by didzhej »

ziurau gonkes (issiepes visas), o ka gi ten pasako :?: O pasako, kad 2T motorai netokie patikimi delto prie starto linijos issrykiavo visi 4T.. :!: Ir kuo toliau, tuo daugiau ju nelieka... Va! :arrow:

World Supercross GP komentatoriaus pasisakymas

didzhej
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

tu Ne.sportinynkas, ar man Ne.sakei, kad zurnalistai ir komenatoriai pliurpia bile ka?

skaitau, dar 4t krosinuku variklius kaip minimum keleta metu tegu gamintojai padevelopinai sudedami i varikli visokiu kosminiu technologiju, mazinanciu dylima, vat tada bus ok...
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

as tau pasakysiu!

cross'a komentuoja ex.sportinyks!

ir pasake, kad jie nera tokie patikimi, delto bus taip kaip bus! vsio.

didzhej
Post Reply