Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750 Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:
Post
by mindaugasa » 09 Feb 2007, 12:38
efk0nas wrote: sakė tie, kas mocą parvežė. aiÅ¡ku, apie naudotus kalba buvo.
:UNLOCK MuiltiLock:
tai as taip ir supratau.
antras variantas butu nupyzdynti moca ir dalim paleisti. tada viskas pigiau.
yra ir tokiu.
:Lock Multixujalock:
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 09 Feb 2007, 12:42
Nu tai jie dalis gi iÅ
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750 Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:
Post
by mindaugasa » 09 Feb 2007, 12:49
efk0nas wrote: Nu tai jie dalis gi iÅ¡ ten pat veža, iÅ¡ kur ir mocą parvežė (kuris kaip ir nepyzdintas jei ką
)
tai jei tau pazada (ir tu jais tiki), kad iki sezono atvez tvarkingai naudota rimta duda uz 600lt, tai viskas ok.
bet ta duda jau turi buti surasta. kadangi reikia ir link pipe'o, tai kai prades ieshkoti....
as nesakiau, kad tavo mocas vogtas. nesakiau.
man tiesiog reflekas: jei kaune ishlenda nerealiai pigiai ekipiruotes dxja ar ducati su jawa dokai, tai gaunasi toks refleksas man..
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988 Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:
Post
by _hey » 09 Feb 2007, 14:35
bel efkonai tu man juokingas. speji cia tu motu, kaip tavo daug usintoju ir visi tiek info prisirinke kad vezimu vezt?
pvz akrapoviciu reik jamt per to moto gamintoju atstovus (cia bent krosiniams). kaip pvz, sx450 akrapovicius kainuoja 1 keur, yz250f akrapovicius kainuoja 600 eur.
gy sakau, mink tu i latviu honda atstovybe, sakyk reik akrapoviciaus ir arvesh. kame parkes ?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 09 Feb 2007, 14:43
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 09 Feb 2007, 15:05
skajtaj nelygis?
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750 Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:
Post
by mindaugasa » 09 Feb 2007, 15:08
storms wrote: skajtaj nelygis?
o kas ce girdejo kazkoki hrc? cia pats padarei?
duda reikia deti rimta: shark ar pan! kur kriuokia gerai ir ish kardono!
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115 Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT
Post
by Qu'est ce que c'est » 09 Feb 2007, 15:23
cia vat zhmogus protingai porina. reik imt zinomos fyrmos, remusai ten viperiai visokie.
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 09 Feb 2007, 17:43
_hey wrote: bel efkonai tu man juokingas. speji cia tu motu, kaip tavo daug usintoju ir visi tiek info prisirinke kad vezimu vezt?
pvz akrapoviciu reik jamt per to moto gamintoju atstovus (cia bent krosiniams). kaip pvz, sx450 akrapovicius kainuoja 1 keur, yz250f akrapovicius kainuoja 600 eur.
gy sakau, mink tu i latviu honda atstovybe, sakyk reik akrapoviciaus ir arvesh. kame parkes ?
Kažkada vienoj diskusijoj ponas W pareiÅ
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138 Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:
Post
by storms » 09 Feb 2007, 17:56
efk0nas wrote: _hey wrote: bel efkonai tu man juokingas. speji cia tu motu, kaip tavo daug usintoju ir visi tiek info prisirinke kad vezimu vezt?
pvz akrapoviciu reik jamt per to moto gamintoju atstovus (cia bent krosiniams). kaip pvz, sx450 akrapovicius kainuoja 1 keur, yz250f akrapovicius kainuoja 600 eur.
gy sakau, mink tu i latviu honda atstovybe, sakyk reik akrapoviciaus ir arvesh. kame parkes ?
Kažkada vienoj diskusijoj ponas W parei�kĆ«, kad kai kurie �io forumo dalyviai yra turĆ«jƦ vos ne visus Honda CBR modelius ir važinĆ«t jais pradĆ«jo dar tada, kai jĆø nuomonei/žinioms oponavƦ Kauno motomanai dar Ć
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497 Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie
Post
by efk0nas » 09 Feb 2007, 17:59
storms wrote: net asara nuriedejo....
visi per tuosmetus visa pasaulio tiuninga isbande, o niekoneaprase...
susikai man savaitgaly...
Taigi jūs "pasaulinius forumus skaitot", ne "sprendžiat apie konkrečius modelius iÅ
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406 Joined: 26 Jun 2006, 13:25
Post
by Rashyd » 09 Feb 2007, 18:01
skaitau eik i moderavimo tema ir pabalsuok. uzdarysim sita shuda demokratiniu budu, pries pat rinkimus!
efk0nas wrote: storms wrote: net asara nuriedejo....
visi per tuosmetus visa pasaulio tiuninga isbande, o niekoneaprase...
susikai man savaitgaly...
Taigi jūs "pasaulinius forumus skaitot", ne "sprendžiat apie konkrečius modelius iÅ¡ asmeninės lievo egzemploriaus patirties". Turit žinot viską, skaitau
gonzas
Recpeta
Posts: 3603 Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:
Post
by gonzas » 10 Feb 2007, 10:19
jau tu kurwa kurwa, kaip efkUnas man geda daro.....