BMW R1200GS
Re: BMW R1200GS
bet tai kay ka... Vistik sazine yra pas zmones. Kiti butu kitaiska filtra uzsuke bei kitaisko tepalo pripyle...ir paeme kaip uz OEM.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Re: BMW R1200GS
Is 3x didesnio klientu skaiciaus nes dabar nemazai zmoniu i tokia kaip krasta tiesiog ne(be)vaziuoja. A kai normalus aptarnavimass tai ir klientu bus daugiau.wundis wrote:tai is ko gyventi 3 konkuruojantiems dyleriams?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: BMW R1200GS
alio, bmw komraden: zr. lenkai specializuota kioskeli uzkure: http://www.boxer-parts.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
kanka?
kanka?
cross cojones PC
Re: BMW R1200GS
Bet tai pala, ko rammstas tyli?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
labadiena,
isaiskejo priezastis, del kurios draugas siemet nestartavo i magadana: nebuvo kruizo kontroles!
va, tau boba, ir bmv!
viskas yra, o kruizo kontroles - ne?
ir negali nieko pasakyti pries argumenta toki
atsieit, iki moletu davaziuoja, laikydamas gaza, o toliau, jau niekaip - riesa maudzia. lopas.
na, paziuresime, ka kitamet sakys, bo maciau, kad parsivilko is pasto anoduoto liuminio gabala aka kaoko kruizo kontrole.
lopas oem
kazin, be kondicionieriaus vaziuos??
isaiskejo priezastis, del kurios draugas siemet nestartavo i magadana: nebuvo kruizo kontroles!
va, tau boba, ir bmv!
viskas yra, o kruizo kontroles - ne?
ir negali nieko pasakyti pries argumenta toki
atsieit, iki moletu davaziuoja, laikydamas gaza, o toliau, jau niekaip - riesa maudzia. lopas.
na, paziuresime, ka kitamet sakys, bo maciau, kad parsivilko is pasto anoduoto liuminio gabala aka kaoko kruizo kontrole.
lopas oem
kazin, be kondicionieriaus vaziuos??
notomorrow
Re: BMW R1200GS
draugui +1
turinant cruisas tai oj kaip neblogai, desine pakratyt
pvz tas kur po 1000km n dienu dare tai jajabal (nebent riesas gerai uzdrocintas)
turinant cruisas tai oj kaip neblogai, desine pakratyt
pvz tas kur po 1000km n dienu dare tai jajabal (nebent riesas gerai uzdrocintas)
less teeth, more tits.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Re: BMW R1200GS
mmmmjjoooo... laikai atejo... siandieniniu vyru riesai nebelaikotckd wrote:draugui +1
turinant cruisas tai oj kaip neblogai, desine pakratyt
pvz tas kur po 1000km n dienu dare tai jajabal (nebent riesas gerai uzdrocintas)
notomorrow
Re: BMW R1200GS
kadangi siandieniniai vyrai cia amzinai jauni seniai tai parasau formule
R = r/B
R-riesas dabar
r-riesas vakar (teorinis)
B-boba (boobs)
Isvada: papolei po bobos padu neuzvares rieso, taupyk cruisecontrol.
R = r/B
R-riesas dabar
r-riesas vakar (teorinis)
B-boba (boobs)
Isvada: papolei po bobos padu neuzvares rieso, taupyk cruisecontrol.
less teeth, more tits.
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: BMW R1200GS
labai idomi formule. +1 tckd.
taip iseina, jeigu B(boba) didesni - Riesas dabar yra mazesnis. Heh. Sveikinimai draugui.
taip iseina, jeigu B(boba) didesni - Riesas dabar yra mazesnis. Heh. Sveikinimai draugui.
+2/-14
Re: BMW R1200GS
Nu jūs gal retardai
Dar bobai vairuot duokit....
Dar bobai vairuot duokit....
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
Re: BMW R1200GS
pernai bandziau ta suda i gruzija vaziuodamas, bet labai greit nuemiau, nipatogu
Re: BMW R1200GS
tai pirstus ir taip gali istiest. sudo plastmase te.
dar vienas variantas gazuot kaire. dideliu greiciu ir posukiu piest nebandziau, bet gal prasivaziavus imanoma
dar vienas variantas gazuot kaire. dideliu greiciu ir posukiu piest nebandziau, bet gal prasivaziavus imanoma
less teeth, more tits.
