ladaryta,
tai viski kill svichas buvo kaltas. nors buvau perziureje, sulitaves (skilo jis), bet kontakto vienoje grupeje nebuvo. tuo tarpu starterio mygtukas veike, tai masciau, kad viskas ok.
gal kas turit koki? jie, berods visi vienodi.
kill switch honda like, anyone?
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
nevisi vienodi. kaiptik turiu toki kuris tau netinka.
tau reik to maziuko, jei gerai pamenu,- tokie ejo ant karvuciu nuo 92 iki kokiu 96 m, po to nejo, o po to vel ejo nuo 2004 m. (atrado senu detaliu sandely). siuo nieko nenoriu pasakyti, siulau nusipirti tumblery evitoj ir busi kaipo lakunas!
How do you get fast lap times? With ease.