Shoping and fcuking

Motofrakcijos Enduro skyrius
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

_hey wrote:http://www.autoplius.lt/pirkejams/skelb ... i&id=48014

va skaitau sitam mote gali buti tie tavo isvajoti asphaltiniai kilometrai, nes nuotraukos jau tikrai graaaazios :)

4779 Eur :eek:
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

yra vienas panasus ktm'as vilniuje, vazineja enduristas, tai kai pirko is vokieciu irgi eme kazkur 1000 eur branesni ir neuzmusta, jau keli sezonai tikrai visiskai be problemu vazineja.

nors manau ta kaina galima bandyti derinti kaip min iki 4000 eur :)
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Arvis wrote:4779 Eur
Nuu... dar 1000EUR ir naujas iseina.

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Nu lyg ir nupirktas... keliauja namo...
2001 m. WR400F

Image
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

wo :!: =D> =D> =D>

didzhej
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

sveikinima!

beje siandien bandziau kurti yz426f, ir pasakysiu, kad sunkiausias kurti hardas eva! tikiuosi wr'ai turi autodekompresoriu ](*,)
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Turi dekompresoriu, bet kaip suprantu ne auto (yra rankenele),. Atkalus procedura, zmones sako, kuriasi max is antro karto. Buvau apakes kaip Raitas kure savo po ziemos pirma karta. Is ketvirto kiko yra. Technika paprasta - sipaudi dekompresoriu, ir lygiagreciai kojai vaziuojant zemyn ji atleidi. Taip 4 kartai is eiles ir veikia. Kuriau pats uzgeses. Be dekompresoriaus vienas kikckas ir veikia.

YZ kaip suprantu papiktintas ir zafarsovanas WR'o variants!

p.s. jei WR'as kursis sunkiai. Visus jus ismedziosiu (po viena), bo parinot man, kad tikras vyras turi moket kickint. Skaitau kita savaite sudesiu visiem po minusa profilaktikai.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Post by Qu'est ce que c'est »

ebayjuj pajamei? uzh kiek ?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Qu'est ce que c'est wrote:ebayjuj pajamei? uzh kiek ?
Radau www.motoscout24.de, uz 3,3k eurolitu...
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Tai tiek pakainavo, bent jau kickas tuninginis?

didzhej
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Renaz wrote:Nu lyg ir nupirktas... keliauja namo...
2001 m. WR400F

[img]http://img296.imageshack.us/img296/336/18571401el2.jpg[/img

nuuu, pagaliau isstojai is BBB (baikeriai be baiku) koalicijos? :)
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

jes! =D>

kol dar aplaistes visko neuzmirsai:
a kokiu budu buvo apziuretas?
ikrautas ir gabenamas?


ps. nu bet oras :chain: kol siandie isskrapsciau is namu i garazu
pradeti pilti tai teko pasukti nalievo, nedavaziavus garazo :aikju:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

tckd wrote:jes! =D>
kol dar aplaistes visko neuzmirsai:
a kokiu budu buvo apziuretas?
ikrautas ir gabenamas?
Atsakau sekanciai.
- buvo paziuretas internete nuotrauku apziurejimo budu, veliau vezikas (vezantis mocus is DE, apziurejo naturaliuoju budu ir paskambines susake ka mato)
- buvo atveztas vieno vyruko is Siauliu, kuris verciasi mocu pardavimu (autopliuse jo mocai, Viadas is Siauliu).
- ikrautas i triviete moto priekaba ir siuo metu gabenamas link Lietuvos.

Pargabenimas kainuos apie 200-300 EUR.
Добро пожаловать нахуй
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Renaz wrote: - buvo atveztas vieno vyruko is Siauliu, kuris verciasi mocu pardavimu (autopliuse jo mocai, Viadas is Siauliu).
- ikrautas i triviete moto priekaba ir siuo metu gabenamas link Lietuvos.
Atsiprasau, o cia rasant "laikai" nesumaisyti?
Tai ar jis atveztas, ar dar tik vaziuoja?

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Atsakau. Laikai sumaisyti. Dar vaziuoja.
Добро пожаловать нахуй
Post Reply