Varþos
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Jei teisingai iððifravau instrukcijà , mano atveju (4x21 -> 4xLED) reik papildomai pirkt ðità daiktà : http://www.louis.de/_3025b553de5ba08d8d ... m=10033844
Ć
Ć
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Turiu klausima. efk0nas is lietuviu kalbos komisijos, kad pastoviai raso lietuviskom raidem, kuriu nichuje nerodo? Klausimas ir W kokio bb Firefoxas nepagauna encodingo ir rekia pastoviai perjunginet encodinga, kad kazka suprast ka jis raso? Beje W irgi raso lietuviskai kartais, del ko jam kita karta zadu duot minusa. Arba del to, kad forumo enkodingas pasishikes.
Добро пожаловать нахуй
o tu savo profailo settinguose nurodyk lietuviu kalba. bus viskas zajEbys!Renaz wrote:Turiu klausima. efk0nas is lietuviu kalbos komisijos, kad pastoviai raso lietuviskom raidem, kuriu nichuje nerodo? Klausimas ir W kokio bb Firefoxas nepagauna encodingo ir rekia pastoviai perjunginet encodinga, kad kazka suprast ka jis raso? Beje W irgi raso lietuviskai kartais, del ko jam kita karta zadu duot minusa. Arba del to, kad forumo enkodingas pasishikes.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
arba tas daiktas, arba balastine varza. rinkis.efk0nas wrote:Jei teisingai iððifravau instrukcijà , mano atveju (4x21 -> 4xLED) reik papildomai pirkt ðità daiktà : http://www.louis.de/_3025b553de5ba08d8d ... m=10033844
Èia spec. relë ar kas?
notomorrow
i klausima atsake Yvl. lietuviskai rasau kai noriu pasakyti rimtai ir is esmes, kaipo - ai myn it!!Renaz wrote:Turiu klausima. efk0nas is lietuviu kalbos komisijos, kad pastoviai raso lietuviskom raidem, kuriu nichuje nerodo? Klausimas ir W kokio bb Firefoxas nepagauna encodingo ir rekia pastoviai perjunginet encodinga, kad kazka suprast ka jis raso? Beje W irgi raso lietuviskai kartais, del ko jam kita karta zadu duot minusa. Arba del to, kad forumo enkodingas pasishikes.
How do you get fast lap times? With ease.
Supratau, aciu!w919 wrote:i klausima atsake Yvl. lietuviskai rasau kai noriu pasakyti rimtai ir is esmes, kaipo - ai myn it!!Renaz wrote:Turiu klausima. efk0nas is lietuviu kalbos komisijos, kad pastoviai raso lietuviskom raidem, kuriu nichuje nerodo? Klausimas ir W kokio bb Firefoxas nepagauna encodingo ir rekia pastoviai perjunginet encodinga, kad kazka suprast ka jis raso? Beje W irgi raso lietuviskai kartais, del ko jam kita karta zadu duot minusa. Arba del to, kad forumo enkodingas pasishikes.
Добро пожаловать нахуй
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: