
reziumuojant:
- manau per 1 diena su juo galima be jokio nuovargio nuvaziuot 1000+ km o vakare dar noret su piktute prasmaugt. sedesena nerealiai patogi, stiklas(reguliuojamas) labai gerai saugo nuo vejo, nesudaro nervinanciu sukuriu
- baikas prifarsiruotas elektronikos. LCD rodo kuri deze neuzrakinta, kiek garsiai zliaugia mage ir tt. beja, patiko knopkikem reguliuojamas amortiku preloadas, kuris turi 2 atmintis.
- is paziuros dramblavotas baikas pradejus vaziuot tampa net keistai manevringas beigi lengvas!
- variklis traktorinis, be jokiu vibraciju traukia nuo zemu apsuku iki redlaino beveik tolygiai. siaip valyt!
- stabdyt begiais neimanoma. prie bet kokiu sukiu pazeminus begi ir numetus sankaba galinis ratas cyptelna ir nupiesia grazu punktyriuka ant egzvalto.
- stabdziai - buvo blogai nuorinti, todel nieko nesakysiu
norech su tokiu pasivazinet xaliavu po jevropa.
reportazo pabaiga